13.03.2018 14:01 Aktualizováno 13.03. 18:51

Úřadující mistr světa Marcel Hirscher.

Světový pohár
Krýzlovi chybělo šest setin, první kolo ovládl Hirscher

Úřadující mistr světa Marcel Hirscher z Rakouska byl nejrychlejší v prvním kole úvodního slalomu Světového poháru v Levi. Sedminásobný celkový vítěz pohárového... více

Ester Ledecká je z panenky nadšená.

Úspěšná sportovkyně
Ledecká jako vzor pro nejmenší. Udělali z ní dokonce Barbie

Původní zpráva Díky triumfu na letošních zimních olympijských hrách se nesmazatelně zapsala do historie nejen českého, ale i světového sportu. Dvojnásobná vítězka z... více

Francouzka Tessa Worleyová vyhrála potřinácté v kariéře.

Úvodní závod
První vítězkou sezony Světového poháru lyžařek je Worleyová

Aktualizováno 27.10. 16:12Obří slalom v Söldenu vyhrála na úvod Světového poháru ve sjezdovém lyžování úřadující mistryně světa Tessa Worleyová. Francouzská lyžařka za sebou na... více

Hirscher ovládl anketu již počtvrté v kariéře.

Anketa novinářů
Hirscher vyhrál před Ledeckou hlasování o sjezdaře roku

Aktualizováno 26.10. 18:34Sedminásobný celkový vítěz Světového poháru Rakušan Marcel Hirscher vyhrál před Ester Ledeckou anketu novinářů o nejlepšího lyžaře uplynulé sezony v alpských... více