Skvělý výsledek! Krýzl se v Santa Caterině blýskl 12. místem

29.12.2016 15:44 Aktualizováno 29.12. 17:12

Ester Ledecká na svahu.

Světový pohár
Ledecká skončila v super-G šestnáctá, zvítězila Shiffrinová

Aktualizováno 20.01. 13:47Ester Ledecká skončila šestnáctá v superobřím slalomu lyžařek v Cortině d'Ampezzo a zaznamenala druhý nejlepší výsledek v disciplíně ve Světovém poháru.... více

Wengen
Nejdelší sjezd ovládl Kriechmayr, závod narušil ošklivý pád

Aktualizováno 19.01. 18:30Nejdelší sjezd Světového poháru ve Wengenu vyhrál rakouský lyžař Vincent Kriechmayr a připsal si první umístění na stupních vítězů v sezoně. Sedmadvacetiletý... více

Česká lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká dojela ve sjezdu v Cortině d'Ampezzo osmá.

Osmá Ledecká pokořila Vonnovou. Musela jet pozadu, vtipkovala

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká si osmým místem ve sjezdu v Cortině d'Ampezzo vyjela druhý nejlepší výsledek ve Světovém poháru lyžařek v kariéře.... více

Jan Zabystřan je po slalomu dvanáctý. Elitní desítku má na dosah.

Alpské lyžování
Ledecká skončila ve sjezdu v Cortině 17., bodoval i Zabystřan

Aktualizováno 18.01. 15:09Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká skončila sedmnáctá ve svém prvním závodu letošního roku. Z premiérové výhry ve Světovém poháru se po sjezdu v... více