TEST: Lyžařka Strachová slaví 30. narozeniny. Znáte ji?

11. 2. 2015 11:25
Šárka Strachová.
Šárka Strachová.

Dlouhodobě je nejlepší českou lyžařkou, elitní slalomářkou. Právě dnes je Šárce Strachové (dříve Záhrobské) 30 let. A má důvod slavit. V letošní sezoně dává vzpomenout na lepší časy své bohaté kariéry. V prosinci v Kühtai dojela druhá a od té doby stále atakuje medailové pozice. Spokojená je i v soukromí. Jak dobře Šárku Strachovou znáte?

ZobrazKviz 390

Autor: - mach -Foto: ČTK/Vondrouš Roman

Další čtení

Soška Jezulátka ze slonoviny vystavená v kostele svatého Jakuba.

V muzeu v České Třebové se našla 400 let stará soška Jezulátka ze slonoviny

Domácí
23. 8. 2026
Developerská a investiční skupina Maverick zahájila v Cihelní ulici nedaleko centra Ostravy výstavbu domů (na vizualizaci je budoucí podoba), v nichž má vzniknout více než 200 bytů. Celkové investice do projektu Nová Cihelní a zvelebení lokality přesáhnou miliardu korun. Dokončení je plánováno na září 2027.

V projektu Nová Cihelní vznikne v Ostravě 220 bytů, bude to stát přes miliardu

Domácí
23. 8. 2026
Při Vratislavických slavnostech mohou lidé poprvé po restaurování vidět cenný kostelní lustr z roku 1841, který je zdobený 24 velkými ručně foukanými skleněnými růžemi. Kostel zdobí i další umělecká skleněná díla.

Do kostela v libereckých Vratislavicích se po renovaci vrátil lustr z roku 1841

Domácí
22. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ