Vagus Ondřej Bank: Do hor za helikoptérami i steaky

Autor: Marek Táborský

Ester Ledecká.

Lyžování
Fantastická Ledecká! V Crans Montaně byla třetí v kombinaci

Aktualizováno 23.02. 14:52Lyžařka Ester Ledecká obsadila třetí místo v alpské kombinaci v Crans Montaně a potřetí v kariéře se ve Světovém poháru umístila na stupních vítězů. Vyhrála... více

Šéf organizačního týmu Jan Prouza.

Finále Světového poháru
Na Big Air v Deštném postaví rekordní skok, pomoci může sláma

V Deštném v Orlických horách bude při finále Světového poháru v lyžařském Big Airu největší skok, na kterém se kdy v této nové olympijské disciplíně závodilo.... více

Petra Vlhová v Kranjské Goře.

Lyžování
Vlhová po šťastné výhře v Kranjské Goře vede hodnocení slalomu

Slovenská lyžařka Petra Vlhová vyhrála slalom Světového poháru v Kranjské Goře a ujala se vedení v hodnocení disciplíny před chybějící Mikaelou Shiffrinovou. více

Světový pohár
Obří slalom v Kranjské Goře vyhrála Robinsonová před Vlhovou

Novozélanďanka Alice Robinsonová vyhrála obří slalom Světového poháru v Kranjské Goře. Překvapivá vítězka úvodního závodu sezony v Söldenu předvedla ve druhém... více