Sjezdové lyžování
Vítězství číslo 81. Vonnová ovládla v Ga-Pa další sjezd kariéry

04.02.2018 14:37

Také druhý sjezd v Garmisch-Partenkirchenu ovládla americká lyžařka Lindsey Vonnová a slaví 81. vítězství ve Světovém poháru. Druhou Italku Sofii Goggiaovou porazila o 11 setin sekundy, o další setinu zpět skončila třetí Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Při pořadí v cíli jsem vkládal už jen naděje do čísel 17 a 19. Fenninger, Gut. Ouha, od startu v červených číslech a v cíli nesmírné odstupy. Jo když se tomu sportu nevěnují na 100%.......

0 hlasů

Nevěřil jsem, že dnes Vonn vyhrá. O to je vítězství sladší- závod se dnes nejel na zkrácené trati. Před Tinou Weirather byla v cíli o -0.12 a to není zas tak dobrá sjezdařka. Jenže nějak schází konkurence. Škoda nakonec zraněné Ilky Stuhec.

0 hlasů

Dnes třetí místo získala Tina Weirather, o setinu za Sofii Goggia, vážně neskutečné časy.

0 hlasů

Vonn se radá a její kolegyně z družstva padaj. Ross sice nastoupila dnes, Wiles nikoliv. Navíc Stacey Cook měla hrozivý pád, na několik minut přerušil závod.

0 hlasů

Tak teď z toho nejsem moudrej. Vezme si Sofie setinky zpátky na ZOH nebo je jí jedno zda získá medaili- nešťastné vyjádření.