Skeletonistka Fernstädtová je potřetí za sebou mistryně světa

09.02.2020 12:58 Aktualizováno 09.02. 16:20

Radost norské lyžařky Therese Johaugové.

Běh na lyžích
Johaugová vybojovala křišťálový glóbus, Razýmová bodovala

Norská lyžařka Therese Johaugová slaví potřetí v kariéře křišťálový glóbus ze celkové vítězství ve Světovém poháru. Trofej si s předstihem zajistila, přestože... více

Markéta Davidová z České republiky.

Biatlon
Češky zazdily nadějný závod střelbou, znovu kralovaly Norky

Původní zpráva Aktualizováno 07.03. 15:50SLEDOVALI JSME ON-LINE. Biatlonistky Jessica Jislová, Markéta Davidová, Lucie Charvátová a Eva Kristejn Puskarčíková obsadily ve štafetě Světového poháru v... více

Češka Eva Samková.

Snowboardcross
Pád v rozhodující chvíli, Samková dojela ve Španělsku čtvrtá

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila po pádu ve finále čtvrtá v závodu Světového poháru ve španělské Sierra Nevadě. Z vítězství se radovala Chloe... více

Vítězný Rakušan Matthias Mayer.

Lyžování
Poslední sjezd sezony vyhrál Mayer, do čela pořadí jde Kilde

Závěrečný sjezd Světového poháru lyžařů v Kvitfjellu v sobotu vyhrál Rakušan Matthias Mayer. Na druhé příčce skončil Nor Aleksander Aamodt Kilde a tři závody... více