Šlesingrovi se Soukalovou exhibice nevyšla, skončili poslední

Sport
9. 4. 2016 17:00
Gabriela Soukalová.
Gabriela Soukalová.

Michal Šlesingr a vítězka Světového poháru Gabriela Soukalová obsadili v biatlonové exhibici v Ťumeni v závodu s hromadným startem shodně poslední desátá místa. Ve smíšené štafetě byli předposlední, devátí.

Oba čeští reprezentanti dokončili individuální závody na Sibiři s velkou ztrátou. Šlesingr udělal čtyři chyby na střelnici a na domácího vítěze Antona Šipulina ztratil 1:05,7 minuty. Za devátým místem, které obsadila norská legenda Ole Einar Björndalen, zaostal o více než dvacet sekund.

Dokonce půldruhé minuty chybělo k vyhnutí se poslednímu místu Soukalové. Královna uplynulé sezony SP si připsala pět chyb při střelbě a do cíle dorazila o 2:15,8 minuty později než vítězná Dorothea Wiererová z Itálie.

Devátou příčku obsadili Šlesingr se Soukalovou v závodu smíšených štafet, který vyhráli Björndalen a Italka Karin Oberhoferová. Češi na ně ztratili minutu.

Autor: ČTK Foto: ČTK/Petrášek Radek

Další čtení

ilustrační obrázek

Čeští fotbalisté remizovali s JAR, zklamaní fanoušci v Praze házeli na plátno míčky

Sport
19. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ztratili vedení i body, opět. Češi po remíze s JAR vyhlížejí klíčový souboj s Mexikem

Sport
19. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ženy rozhodčí na MS? Krejčí problém nevidí, zajímá ho jen výkon

Sport
18. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ