24.03.2021 13:59

Čeští hokejisté podlehli ve finále MS juniorů Kanadě 2:3 v prodloužení.

Stříbrná medaile
Čeští hokejisté podlehli ve finále MS juniorů Kanadě 2:3 v prodloužení

Čeští hokejisté prohráli ve finále mistrovství světa hráčů do 20 let v Halifaxu s domácí Kanadou po velkém boji 2:3 v prodloužení. Svěřenci kouče Radima Rulíka... více

Hokejová dvacítka otočila semifinále se Švédskem a na MSJ si zahraje o zlato.

Konec čekání
Hokejová dvacítka otočila semifinále se Švédskem a na MSJ si zahraje o zlato

Čeští hokejisté porazili v semifinále juniorského mistrovství světa Švédsko 2:1 v prodloužení a po 22 letech postoupili do finále. Utkání rozhodl v čase 69:10... více

Česká hokejová reprezentace se raduje ze zisku bronzové medaile z mistrovství světa ve Finsku.

Mistrovství světa
Euforii na střídačce ze třetí třetiny si budu pamatovat do konce života, uvedl Krejčí

Zkušený útočník David Krejčí měl v sobě při utkání o bronz na mistrovství světa proti USA obrovskou touhu uspět. Vnímal naplno, že tým má jedinečnou... více

Rychlobruslařka Martina Sáblíková se raduje ze zisku bronzové medaile na ZOH v Pekingu.

Fantastický výkon
Rychlobruslařka Sáblíková si dojela pro bronz, celkově už má z olympiád sedm medailí

Rychlobruslařka Martina Sáblíková získala na olympijských hrách v Pekingu bronz na trati 5000 metrů a svoji sbírku ze soutěží pod pěti kruhy rozšířila o sedmou... více