Skoky na lyžích
V Titisee vyhrál i podruhé Kubacki. Češi nebodovali

19.01.2020 17:54

V Rašnově vyhrál Geiger, Čechům se nedařilo

V závodě Světového poháru ve skocích na lyžích v Rašnově bodoval z Čechů pouze Roman Koudelka, který obsadil 27. místo. Viktor Polášek, Vojtěch Štursa ani... více

Do pátečního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v Rašnově postoupili všichni čtyři Češi.

Světový pohár
Kvarteto Čechů si v Raškově dolétlo pro postup

Do pátečního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v Rašnově postoupili všichni čtyři Češi. V kvalifikaci si z nich nejlépe vedl Viktor Polášek, který... více

Vítěz Stefan Kraft.

Koudelka si doskočil pro pětadvacáté místo, vyhrál Kraft

Aktualizováno 16.02. 13:33Skokan na lyžích Roman Koudelka skončil pětadvacátý v druhém víkendovém závodu v letech v rakouském Bad Mitterndorfu. více

Polský skokan na lyžích Piotr Žyla.

Žyla překvapivě ovládl lety na Kulmu, Čechům se nedařilo

Polský skokan Piotr Žyla vyhrál závod v letech na lyžích v Bad Mitterndorfu a skoro po sedmi letech se dočkal druhého vítězství ve Světovém poháru. Nikdo ze... více