Vítězný návrat na prkno. Ledecká má další triumf z oblíbené tratě

16.02.2019 09:00 Aktualizováno 16.02. 10:03

Eva Samková (archivní foto).

Samková podruhé v životě dosáhla naprostého vrcholu

Mistryně světa Eva Samková získala podruhé v kariéře křišťálový glóbus za triumf v celkovém hodnocení Světového poháru ve snowboardcrossu. Ve finále ve... více

Eva Samková.

Snowboardcross
Samková opět dominovala ve Světovém poháru

Aktualizováno 02.03. 16:09Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála po dvanácté závod Světového poháru. Ve španělské Baqueiře po triumfu v páteční kvalifikaci v sobotu ovládla všechny své... více

Snowboardistka Ester Ledecká skončila po pádu ve čtvrtfinále v paralelním slalomu v čínském Secret Garden pátá (ilustrační foto).

Paralelní disciplíny
Ledecká na prkně na bednu nedosáhla, celkové vedení ale drží

Snowboardistka Ester Ledecká skončila po pádu ve čtvrtfinále v paralelním slalomu v čínském Secret Garden pátá a udržela vedení v celkovém pořadí paralelních... více

Eva Samková si i přes veškeré úspěchy na chválu ještě nezvykla.

Skromná šampionka
Na chválu jsem si ještě nezvykla, říká mistryně světa Samková

Původní zpráva Na její osobu posílají lidé superlativy ze všech stran. Snowboardistka Eva Samková se počátkem února dočkala po olympijském vítězství i touženého titulu... více