"Zlatá" Eva Samková: Život ve snowboardové smečce

26.01.2017 14:00 Rozhovor

Linka sportovce nemůže být jenom nahoru, přiznala Samková.

Snowboardcross
Linka sportovce nemůže být jenom nahoru, přiznala Samková

Snowboardcrossařka Eva Samková ukončila sezonu čtvrtým místem a čtvrtá byla i v celkové klasifikaci Světového poháru. Úřadující mistryně světa uzavřela zimu... více

Češka Eva Samková.

Pád v rozhodující chvíli, Samková dojela ve Španělsku čtvrtá

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila po pádu ve finále čtvrtá v závodu Světového poháru ve španělské Sierra Nevadě. Z vítězství se radovala Chloe... více

Ilustrační foto.

Snowboardové finále
Lepší zrušit než bez diváků. Česko přijde o velkou zimní akci

Aktualizováno 04.03. 17:26Finále Světového poháru snowboardistů ve slopestylu ve Špindlerově Mlýně se neuskuteční. více

Skvělá Samková opět zlatá, vyhrála závod Evropského poháru.

Snowboardcrossařka
Skvělá Samková opět zlatá

Snowboardcrossařka Eva Samková vyhrála závod Evropského poháru v německém Grasgehrenu. Mistryně světa slavila vítězství po delší době, poté co se v elitním... více