Prima Cool uvede pořad o YouTube a moderních technologiích

Relax
3. 2. 2015 13:55
Pořad Hrajeme s Alim.
Pořad Hrajeme s Alim.

Stanice Prima Cool začne vysílat nový pořad Hrajeme s Alim, kterým bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, jenž je rovněž jeho autorem. Cílem show bude seznámit diváky s novinkami v oblasti YouTube, hrách, filmech a moderních technologiích.

Hrajeme s Alim má být zábavní show pro mladou generaci. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden pozve své přátele - talentované YouTubery a hráče jakými jsou například Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. 

Mezi stálé účinkující budou navíc pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří - komici, sportovci a osobnosti technologické scény. V prvním díle se tak objeví Jakub Kohák a Lejla Abbasová.

Pořad se bude na obrazovce Prima Cool objevovat pravidelně každou sobotu po RE-playi a Applikacích.

Autor: - zah -Foto: TV Prima

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ