Šéf ČT: Déčko je nejsledovanější mezi diváky do 12 let

Relax
26. 9. 2013 14:40
Generální ředitel České televize Petr Dvořák.
Generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Dětský kanál České televize Déčko je od svého spuštění na přelomu srpna a září nejsledovanější mezi diváky do 12 let. Podle generálního ředitele ČT Petra Dvořáka také roste spokojenost diváků.

"Podle peoplemetrového měření sledovanosti je kanál ČT:D od začátku svého vysílání nejsledovanějším kanálem v cílové skupině čtyři až 12 let, což je cílová skupina, pro kterou byl tento kanál spouštěn. Podíl sledovanosti v čase sledování Déčka, to znamená od rána od šesti do osmi hodin do večera je 12,62 procenta," řekl Dvořák.

Kanál Déčko je určen pro děti od čtyř do 12 let a vysílá denně 6 do 20 hodin. V hlavním vysílacím čase na něj navazuje kulturní program ČT art. Dvořák řekl, že k dnešnímu dni sledovaly jeden z kanálů alespoň chvíli zhruba tři miliony diváků.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Otevření zrekonstruovaného pavilonu Malá Amazonie.

Po opravách za miliony v Ostravě znovu otevřel pavilon Malá Amazonie

Relax
15. 7. 2025
Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ