Czech News Center dokončilo fúzi, v čele Daniel Křetínský

Relax
20. 8. 2014 13:28
Daniel Křetínský.
Daniel Křetínský.

Noví majitelé bývalého Ringieru, Daniel Křetínský a Patrik Tkáč, dokončili fúzi, v rámci které se sloučily firmy Czech News Center a Czech News Center Holding. Vydavatelem deníků Blesk, Aha!, Sport či týdeníků Reflex a Blesk pro ženy je oficiálně od 18. srpna Czech News Center.

Tímto krokem se uzavřelo období, kdy Daniel Křetínský a Patrik Tkáč přebírali společnost Ringier Axel Springer CZ. Na převzetí se dohodli již loni v prosinci.

"Mediální dům Czech News Center tímto krokem oficiálně dokončil proces změn, které souvisely s prodejem vydavatelství dříve patřící pod švýcarskou společnost Ringier Axel Springer AG podnikatelům Danielu Křetínskému a Patriku Tkáčovi," uvedl tisková mluvčí Michaela Kaňoková.

Předsedou představenstva Czech News Center je nyní Daniel Křetínský a členy David Bregar a Daniel Častvaj. Předsedou dozorčí rady je Patrik Tkáč.

Autor: - zah -Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Štěkavý gekon a jedovaté kobříky: Jak se změnil pavilon Kalahari v olomoucké zoo

Relax
19. 5. 2026
Zahájení SpaceBuzz Tour 2026 - vesmírné vzdělávací roadshow

Raketa na Moravském náměstí: SpaceBuzz míří do 21 českých měst

Relax
18. 5. 2026
ilustrační obrázek

Tisíc druhů rododendronů v plném květu: Průhonice lákají na sezónní krásu

Relax
18. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ