Sedmička v prosinci nejprodávanějším týdeníkem

Relax
19. 2. 2015 09:54
Titulní strany časopisu Sedmička v prosinci 2014.
Titulní strany časopisu Sedmička v prosinci 2014.

Společenský časopis Sedmička patřící do portfolia vydavatelství Empresa Media se stal v prosinci nejprodávanějším týdeníkem v zemi. Vyplývá to z nejnovějších údajů o ověřovaném nákladu tisku ABC ČR. 

Průměrný prodaný náklad Sedmičky dosáhl podle nově zveřejněných čísel v prosinci 147 235 výtisků. Oproti listopadu se tak počet prodaných výtisků zvýšil o téměř dvanáct tisíc a Sedmička tak za sebou nechala svou nejbližší konkurenci - Nedělní Blesk, Rytmus života, Blesk pro ženy či Pestrý svět (viz tabulka).

"Z prosincových prodejů máme velkou radost. Snažíme se komunikovat s našimi čtenáři, ptáme se, co je zajímá, co by si rádi přečetli, a jejich zpětnou vazbu bereme vážně. Nejnovější čísla ukazují, že je to správná cesta," řekl šéfredaktor Sedmičky Miroslav Graclík.

Dařilo se i dalšímu z titulů vydavatelství Empresa Media, časopisu TÝDEN, kterému v prosinci vzrostl prodaný náklad na 47 743 výtisků.

Vydavatelství Empresa Media vlastní kromě časopisů Sedmička a TÝDEN rovněž publicistický Instinkt, tituly pro mládež Popcorn, Top Dívky či Animáček, odborný časopis MarketingSalesMedia, společenský magazín Sedmička Exkluziv a elektronický deník TÝDEN.CZ. Do jejího portfolia spadá i TV Barrandov a produkční společnosti Real TV.

 Prodaný náklad - prosinec 2014
Sedmička     147 235
Nedělní Blesk 147 191
Blesky pro ženy 146 217
Rytmus života 137 676
Pestrý svět 129 123
Autor: - red -Foto: archiv

Další čtení

Zpráva o osudech ledních medvíďat z brněnské Zoo Komety a Nanuka. Kometa žije v Rusku, Nanuk v Belgii.

Brněnská medvědice Kometa je v Rusku za hvězdu, její potomek žije v Moskvě

Relax
14. 9. 2025
Saloos

Síla přírody pro zdravé, silné a krásné vlasy

Relax
11. 9. 2025

Pro kávu s dokonalou mléčnou pěnou

Relax
10. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ