To jste ještě neviděli. Karel Roden se tiskl k dámě s obřím pozadím

Relax
6. 1. 2015 14:30
O lechtivé scény ve filmu není nouze. Lechtivý je ale zkrátka celý život Jana Saudka.
O lechtivé scény ve filmu není nouze. Lechtivý je ale zkrátka celý život Jana Saudka.

Charismatický Karel Roden (52) ztvárnil většinou role introvertních chlápků. Tentokrát se ale na plátně předvedl ve zcela jiném světle. V roli Jana Saudka (79) ve filmu Fotograf ukázal, co v něm doopravdy je. A byla to jízda!

Jak je to totiž u Jana Saudka zvykem, má rád ženy kyprých tvarů a nejen ty. Dveře otevřené u něj měly vždy všechny ženy světa. A protože je film Fotograf celý o tomto nadaném fotografovi, musel se do něj pořádně vžít i Roden. Ten to na filmovém plátně rozbalil, jak se patří. O lechtivé scény rozhodně není nouze. 

Roden laská pozadí a ňadra žen a dokonce má milostnou scénu i s herečkou Vilmou Cibulkovou. "Není to úplně můj příběh. Trochu jsme ho dobarvili. Pravda. Je to strašná legrace, považte," nechal se slyšet Jan Saudek na novinářské projekci. Film oficiálně vtrhne do kin až osmého ledna.

Autor: - lem - Foto: Tomáš Nosil, archiv

Další čtení

Zubra, lemura nebo žábu? Zoo Praha nabízí k adopci nečekané druhy

Relax
22. 11. 2025

Ostravské zoo se daří odchovávat mláďata kriticky ohrožených gekonů modrých

Relax
21. 11. 2025

Modrobílá ikona Nivea slaví 100 let

Relax
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV