Mattonka si na PR vybrala AMI. Po 14 letech opouští Donatha

Relax
27. 5. 2014 16:15
bez popisku 635597
bez popisku 635597

Karlovarské minerální vody po 14 letech mění svou PR agenturu a o tento typ komunikačních aktivit se bude nově starat AMI Communications.

Karlovarské minerální vody si na PR aktivity vybraly největší agenturu u nás AMI Communications. AMI Communications tak střídá agenturu Donath Business & Media, která pro Karlovarské minerální vody pracovala více než 14 let a podle zveřejněné informace bude nadále pokračovat ve spolupráci v dalších oblastech. Milan Hejl, šéf AMI Communications, mluví v souvislosti se ziskem KMV do svého portfolia o "klientovi snů".

Při výrobce minerálních vod bude agentura zajišťovat jak korporátní komunikaci, tak i podporu komunikačních projektů jednotlivých značek KMV. Mezi klíčové brandy patří vedle Mattoni také Aquila nebo Magnesia.

KMV vždy důsledně komunikovaly prostřednictvím mediálního zástupce, kterým byl léta ředitel agentury DBM Michal Donath. Novým mediálním zástupcem (externím tiskovým mluvčím) se stal Pavel Novák, senior account director AMI Communications.

Autor: - red -

Další čtení

ilustrační obrázek

Dukovany a Temelín chystají noční exkurze pro veřejnost. Kapacita je omezená

Relax
19. 8. 2026
Mládě lachtana jihoafrického, pravnuk legendárního Gastona, poprvé vstoupil se svou matkou Daisy do velkého expozičního bazénu v Zoo Praha

Gastonův pravnuk už umí plavat. Mládě lachtana se v pražské zoo představí návštěvníkům

Relax
18. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zazdila se v kmeni a vyvedla mladé. Olomoucká zoo slaví vzácný odchov zoborožců

Relax
18. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ