Vlasta Horváth natočil vánoční píseň

Relax
19. 12. 2013 15:00
Vlasta Horváth s dcerou Lindou.
Vlasta Horváth s dcerou Lindou.

Zpěvák Vlasta Horváth (36) natočil svou první vánoční píseň, kterou připravil jako speciální překvapení pro jeho věrné fanoušky. Podívejte se na unikátní videoklip a zaposlouchejte se do vánoční melodie.

Přestože od jeho vítězství v druhé řadě soutěže ‚Česko hledá Superstar' uplynulo už osm let, Vlasta Horváth se nezměnil. Místo na pomyslný trůn večírkového krále usedl na místo spolujezdce kapelní dodávky a objel republiku několikrát dokola. Za dlouholetou podporu se nyní svým fanouškům rozhodl odvděčit. Vyslyšel jejich přání a nazpíval první vánoční autorskou píseň s názvem ‚Přihořívá'.

První verze nového vánočního singlu ‚Přihořívá' vznikla již před třemi lety, až letos ji ale Vlasta Horváth vytáhl z pomyslného muzikantského šuplíku a dokončil. "Impulsem pro složení vánoční písně pro mě byli především moji fanoušci. V průběhu uplynulých let na mě neustále apelovali s tímto přáním, ale vždycky z toho nakonec sešlo. Za to, že nezůstalo u planých slibů a píseň je konečně hotová, patří velký dík kamarádce Elišce Hlavové, která pro mě otextovala nejen ‚Přihořívá', ale i další skladby z připravovaného alba," svěřil se Vlasta, který na příští rok plánuje vydání celého vánočního alba. Do Vánoc se ještě Vlasta chystá na akustické koncerty. První proběhne v pátek 20. prosince v klubu Ježek a druhý v benešovském Atlas Music klubu 25. prosince.

Autor: - lem - Foto: Archiv Vlasty Horvátha

Další čtení

Orel opičí, zastarale harpyje opičí je vzácný, kriticky ohrožený druh dravce

Filipínský národní symbol má nové mládě, pomohla Liberecká zoo

Relax
16. 3. 2026

World of Warships a Sabaton: Bitevní loď Jamato ožívá v nové písni

Relax
Aktualizováno: 13. 3. 2026 14:28

Světová premiéra iniciativy IQOS Electric Dreams v Praze: Večer, kdy se sny proměnily ve skutečnost

Relax
13. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ