Smrt německého diktátora
Adolf Hitler rozpoutal nejkrvavější válku v dějinách, zemřel vlastní rukou

30.04.2020 16:32

Jeho charismatu zdatného řečníka a idejím o budování nového národního společenství propadla i značná část jednoho z nejcivilizovanějších národů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 30.04.2020 18:24

  Merkel je Hitlerova dcera Německá kancléřka Angela Merkelová je...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 01.05.2020 14:14

  VĚRA JOUROVÁ VARUJE PŘED FAŠISMEM V POLSKU A MAĎARSKU. JEDINÝ...

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 30.04.2020 18:26

  Hitler údajně na konci WW2 poté, co zfalšoval svou vlastní smrt,...

 • megera megera (3 hlasy) 01.05.2020 06:11

  ne hitler,ale němci rozpoutali válku,nazývejte věci podle pravdy a...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 02.05.2020 06:04

  MUSLIMSKÝ INVAZISTA ŘÍKÁ: “JSTE ZVÍŘATA, BUDETE VYHLAZENI” (VIDEO) ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

TOTO VŠECHNO JSOU ZLOČINY EU A JEJICH PŘISLUHOVAČŮ A BONZÁKŮ - DEMENTBLOKU A MÍSTNÍCH EUROBOLŠEVICKÝCH KOLABORANTŮ!!!!

Turci zaútočili na hlídku na řeckých hranicích. EU je připos.raná a nabízí další miliardy Turkům

Ve čtvrtek a v noci na pátek provedli turečtí vojáci 2 útoky do řecké pohraniční oblasti Evros. Při prvním odpoledním se turecký střelec pokusil zabít příslušníky německé pohraniční policie, kteří na místě působí v rámci mise unijní agentury FRONTEX. Při druhém nočním útoku stříleli ze dvou policejních člunů na řecké hlídky turečtí vojáci. Oba útoky se podařilo odrazit bez ztrát na životech na evropské straně.

Střelbu proti německé hlídce působící pod hlavičkou EU potvrdilo německému webu t-online.de ústředí FRONTEXu ve Varšavě. O útok na řecké pohraničníky informoval řecký web pronews.gr, který má na místě své zpravodaje. Podle řeckého webu turecká armáda ze země na Řeky napřed vystřelila světlice, aby ostřelovači na člunech na své cíle lépe viděli.

Pokud by např. na estonsko-ruské hranici vystřelil byť jednou jediný ruský voják směrem k estonské hlídce – natož k zahraniční posile, tak by bylo ihned svoláno mimořádné zasedání Evropské rady a Evropského parlamentu, aby na Rusko byly uvaleny další sankce. Ještě před tím by proběhlo vyhošťování velvyslanců a zbavování ruského majetku. Turecká armáda opakovaně již několik let útočí na Řecko a Kypr, což jsou dlouholetí členové EU, a nejvyšší orgány pouze vyslovují „znepokojení“. Sám jsem v Evropském parlamentu dvakrát navrhoval sankce proti Turecku. V případě turecké agrese do kurdské oblasti Rojava na severu Sýrie a při turecké námořní blokádě Kypru. Probruselská většina socialistů, lidovců a RENEW oba návrhy odmítla. Proti návrhům ekonomických sankcí hlasovali všichni němečtí europoslanci kromě zástupců AfD.

https://www.eurabia.cz/Articles/44048-turci-zautocili-na-hlidku-na-reckych-hranicich-eu-je-priposrana-a-nabizi-dalsi-miliardy-turkum.aspx
------
Radim Fiala: Každý stát má právo chránit své hranice i se zbraněmi. Podívejte se, jak imigranti útočí na Řeky na řecko-tureckých hranicích. Jedná se o napadení řeckého státu, který má právo se bránit!

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/video/radim-fiala-kazdy-stat-ma-pravo-chranit-sve-hranice-i-se-zbranemi-podivejte-se-jak-imigranti-utoci-na-reky-na-recko-tureckych-hranicich-jedna-se-o-napadeni-reckeho-statu-ktery-ma-pravo-se-branit/
------
Masturbace u kostela, útok s penisem v ruce v tramvaji. Migranty v Německu karanténa nezastaví

Ani nouzový stav nemá příliš výrazný vliv na sexuální násilí páchané v Německu. I nadále mají policisté plné ruce práce s cizinci, kteří tam útočí na ženy. V metru v Kolíně nad Rýnem například násilník tmavé pleti zaútočil na dvě ženy a na jednu z nich dokonce plivl. Ve vlaku v Mnichově zase jednatřicetiletý Eritrejec napadl patnáctiletou dívku a osahával ji pod tričkem i v kalhotách.

https://ceskoaktualne.cz/2020/05/kontroverzni-zpravy/masturbace-u-kostela-utok-s-penisem-v-ruce-v-tramvaji-migranty-v-nemecku-karantena-nezastavi/
------
Česká televize opět aktivisticky obhajovala invazi muslimských uprchlíků do Evropy

https://www.eurabia.cz/Articles/44044-ceska-televize-opet-aktivisticky-obhajovala-invazi-muslimskych-uprchliku-do-evropy.aspx
------
MUSLIMSKÝ INVAZISTA ŘÍKÁ: “JSTE ZVÍŘATA, BUDETE VYHLAZENI” (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-muslimsky-invazista-rika-jste-zvirata-budete-vyhlazeni-video/

CZEXIT

0 hlasů

Nejkrvavější válku rozpoutali řadoví Němci a řadoví Rusové napadením Polska. Člověk má mozek a svědomí a měl by je používat. Svalovat odpovědnost za vlastní zločiny na jiné, je možná pohodlné a snadné, ale zcela falešné.

0 hlasů

Válku připravoval Hitler,ne řadoví Němci.Věnoval se tomu od konce I.světové,vychoval si i dorost k obrazu svému,Němci jako správné stádo šli za ním.Ano,Němci nějak s válkou počítali,ale strůjce byl Hitler.

0 hlasů

dost si pletete historii,ajnstajn.radovi Rusove makali v gulazich sovetskych rasistickych semitu zidu jako rity zimmerman,lavrentij berija,bela kun,neftalij frankel,israel israelovic plurin.az 13 milionu Rusu tam zarvalo,pise nositel nobelovy ceny solzenicin.246 vyhlazovacich lagru / 243 pracovnich,1.zaridil semita zid trocky-bronstajn pro zajate Ceske legionare./uz od roku LP.1918.a skoncili az v roce LP.1963.neni divu,ze za sovety vyjednal pakt s ribbentropem semita zid max litvinov,meir henoch wallach-finkelstajn.ted se ovsem k nicemu nemaji,falesnici a zatloukaji,potazmo svaluji vinu na Rusy,svoloc.

0 hlasů

nic si nenamlouvejte....".jourová je kobyla babiše", a ten nás již dávnou prodal za svoje dotace s pomocí korektních,čti," šílených", politiků....czexit,nulová tolerance k ekonomickým imigrantům se silně nepřátelským nábořenstvím islámem

0 hlasů

Koho chleba jíš,toho píseň zpívej.Jourová šlape zdatně ve smyslu tohoto přísloví.Není jediná.

0 hlasů

MUSLIMSKÝ INVAZISTA ŘÍKÁ: “JSTE ZVÍŘATA, BUDETE VYHLAZENI” (VIDEO)

Dánsko patří podobně, jako mnohé jiné severské země, k zemím poměrně značně postiženým muslimskou invazí. Dánská populace čítá pouze 5 mil. etnických Dánů, což znamená, že přečíslení muslimy je tam otázkou velmi krátkého času. Toho jsou si samozřejmě mohamedáni vědomi, proto jsou podobné projevy ze strany muslimské (zatím) menšiny stále obvyklejší. Je třeba si uvědomit, že také džihád prochází jistými fázemi. S narůstajícím počtem muslimské populace pak dochází ke stále častějším projevům nadřazenosti ze strany muslimů.

Rasmus Paludan, dánský protiislámský politik, který musí mít 24 hodin denně ochranku, neboť na něj byla uvalena ze strany muslimů fatva, nedávno uspořádal spolu se členy své strany Stram Kurs (Tvrdá linie) demonstraci u školy v Århusu, druhém největším městě Dánska. Během demonstrace si členové strany nahráli video. Na jednom videu, které bylo umístěno na YouTube kanálu Rasma Paludana, je vidět vousatý, agresivní migrant, který na mladého dánského muže křičí.

Invazista na videu níže říká:

„Máme víc dětí, vy máte jedno nebo dvě. Za deset až patnáct let bude v této zemi více muslimů než Dánů. … Dánů je pět milionů, už jste téměř vyhynuli. Vy, Dánové, budete brzy vyhlazeni. Jste jako zvířata… Já nikdy nebudu Dán, chci svou mentalitu a svou tradici, ale strčím si dánský pas a dánskou lidovou stranu do zadku, spálím svůj dánský pas … nebudeme se integrovat, budeme dál šukat s vaší společností … Jsi kokot!“

V Dánsku, které má tak malý počet obyvatel, je již mohamedánům zcela jasné, že je země jejich. Ostatně, o Velikonocích napsal jiný muslim na zdi dánského kostela: “Dobýváme Dánsko. Není boha, než Alláha.“ Gangy muslimských vetřelců pak stále častěji útočí na dánské děti, k podobným útokům již dochází takřka denně. O případu Dánky, která byla dlouhé roky týrána svým muslimským manželem až do doby, než ji utýral k smrti, jsem psala nedávno. Nic jí nepomohlo ani to, že žije v Dánsku a ona sama byla pravděpodobně silně ovlivněna multikulturní propagandou.

Na to, aby se cokoli změnilo, by se musel islám zakázat a muslimové by museli být vyhoštěni z Dánska do jejich původní vlasti. Jenže muslimové již považují nejen Dánsko, ale celou Evropu za dobyté území.

Dokud si většina Evropanů neuvědomí, že největším problémem současnosti není koronavirus, ale nenávistná islámská ideologie, která se v Evropě šíří a bují jako rakovina, nic se nezmění a do roku 2050 se islamizuje celý kontinent.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-muslimsky-invazista-rika-jste-zvirata-budete-vyhlazeni-video/

CZEXIT

2 hlasy

VĚRA JOUROVÁ VARUJE PŘED FAŠISMEM V POLSKU A MAĎARSKU. JEDINÝ SKUTEČNĚ NEBEZPEČNÝ FAŠISMUS, KTERÝ NÁM HROZÍ, JE TEN Z BRUSELU

Je velice dojemné, jak se eurokomisařka Věra Jourová z hnutí ANO obává osud občanských svobod v souvislosti s opatřeními proti koronaviru (zvláště v Maďarsku a Polsku), když sama Evropská unie a sama Jourová potlačují jednu vůbec z nejzásadnějších občanských svobod – svobodu slova. EU totiž požaduje boj proti takzvaným fake news a nenávisti, což, přeložena z bruselštiny do češtiny, podle mě není nic jiného než cenzura a pošlapávání svobody projevu. Jourová varuje i před fašismem, který podle ní může přijít po malých krůčcích omezováním svobod. To má sice pravdu, ale je to jako, když zloděj volá „chyťte zloděje“. Sama Evropská unie totiž postupnými kroky omezuje svobody a směřuje k totalitarismu. Jediný skutečně nebezpečný fašismus, který nám hrozí, je ten z Bruselu. A ještě ten islámský.
Jourová se zúčastnila internetové debaty Café Evropa. Jourová, která se léta zabývá situací v Polsku a v Maďarsku, reagovala slovy: „Mám problém smířit se s tím, že vývoj v těchto zemích probíhá takovým směrem. Takový vývoj evropská pravidla ani nepředvídala,“ řekla Jourová s tím, že by tyto dva státy mohly být připraveny o svá hlasovací práva v EU.

Doporučila si přečíst knihu Madeleine Albrightové Fašismus, která pojednává o tom, že fašismus není stará historie: „Říká, jak se postupně ukrajovaly občanské svobody, jak se postupně zabetonovávaly silné vlády na svých pozicích tam, kde vypukl fašismus v minulém století. Je to pomalý, neznatelný proces. Začíná to vysvětlováním dobrých úmyslů a končí to tím, že… nebudu raději říkat. V lednu jsem byla v Osvětimi, kde jeden z přeživších Marian Turski rozhodně nemluvil o minulosti, ale o současnosti,“ řekla Jourová. Jediný skutečně nebezpečný fašismus, který nám hrozí, je ten z Bruselu. A ještě ten islámský.

Že má EU nacistické kořeny, píše dobře britský historik John Laughland v knize Znečištěný pramen. Existuje i řada citátů Hitlera, Goebbelse a dalších nacistických pohlavárů, které opěvují jednotnou Evropu.

9. května slaví Evropská unie Den Evropy a je oslavován Robert Schuman, tedy člověk, který podpořil ponížení českého národa ve formě Mnichovské dohody v roce 1938, a který kolaboroval s pro-nacistickým režimem.

„Den Evropy“ totiž odkazuje na 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraniční Robert Schuman, „otec Evropy“, představil deklaraci, v níž navrhl vytvoření Evropského společenství uhlí a oceli, což byl předchůdce dnešní EU. Měli bychom ale vědět, že „Otcem Evropy“ je člověk, který ve své době jako poslanec francouzského parlamentu hlasoval pro Mnichovskou dohodu. A nejen to. Byl i významným exponentem appeasementu vůči Německu a členem francouzské proněmecké kolaborantské vlády maršála Pétaina.

Německý nacismus byl poražen díky nacionalismu evropských národů, které bojovaly za svou suverenitu. Jak dokazuje Hannah Arendtová ve své knize Původ totalitarismu či jak o tom mluvil sám vůdce Třetí říše Adolf Hitler, nacismus byl nadnárodním rasismem, který měl sjednotit germánské árijské národy v jeden celek – ukázkou v praxi byly nadnárodní jednotky Waffen SS. Současná EU v lecčems navazuje na Hitlerův projekt Nové Evropy.

Nacisté plánovali evropskou integraci, která se v mnohém podobala současné Evropské unii. Čili je to naopak, než tvrdí sluníčkáři – nacismus byl ve skutečnosti poražen vlasteneckým a národoveckým (tedy nacionalistickým) vzepětím občanů národních států, kteří bojovali za suverenitu svých zemí proti snaze vytvořit nadnárodní evropskou árijskou říši.

„Je potřeba přepnout na nejvyšší obrátky ostražitosti. A zapnout všechny mechanismy, které můžeme,“ zdůraznila Jourová. „Jsem toho plná, moc přemýšlím, co teď udělat, ale vyloučit z Unie nikoho nemůžeme, použijeme však všechny nástroje, které máme, abychom vedli státy zpět k principům, ke kterým se zavázaly, když vstupovaly do Unie,“ vyhrožovala Jourová.

Projekt Německem ovládané Evropské unie je po nacismu a komunismu dalším totalitním projektem, který má zničit suverenitu a demokracii národních států ve prospěch centrální nedemokratické diktátorské moci. Národovci celé Evropy se proti tomuto projektu musí postavit na odpor.

https://pravyprostor.cz/vera-jourova-varuje-pred-fasismem-v-polsku-a-madarsku-jediny-skutecne-nebezpecny-fasismus-ktery-nam-hrozi-je-ten-z-bruselu/

CZEXIT

4 hlasy

Jen pripomenu, kdyz tady Rusaci tak vyrvavaji, jak osvobodili Ceskoslovensko, ze to byl 1.ukrajinsky front.

0 hlasů

ovsem pred tim,nez je semiti zidi po uspechu u moskvy prejmenovali,byl to VORONEZSKY front.lhari.duvodem pry bylo-smer osvobozeni po moskve,ukrajina.potom na berlin.a tam bojovalo hodne moldavcu a Rusu/dedove a pradedove/ bojujicich dnes v donbasu za svobodu od zida.

1 hlas

2.sv.valku rozpoutali nacisti spolecne s ruskymi bolseviky, kdyz zautocili na Polsko.
Proto si dnes Rusak pripomina az tzv. velkou vlasteneckou valku, protoze v zari 39 zautocil na Polsko.

0 hlasů

Což se pochopitelně do dějin udatného ruského národa nehodí.Za pár let se naše děti možná dozví,že Polsko napadlo SSSR.Samozřejmě zákeřně.

0 hlasů

zajimave,ze vam neleze do palice,ze to byli soveti a hlavne semiti zidi,kteri vladli v sssr.dohodu mezi sssr a nackama vyjednali ribbentrop a litvinenko/meir henoch mojsevic wallach-finkelstajn/.ruskej blbej bolseviku.

1 hlas

O tom nejdulezitejsim se nezminis?? Ze valku mozne zacalo Polsko zakernym prepadenim v 1938, tesne pred Hitlerem Ceskoslovenska. To uz se nepocita???

2 hlasy

ne hitler,ale němci rozpoutali válku,nazývejte věci podle pravdy a nepřepisujte dějiny

3 hlasy

Němci a Rusové!

0 hlasů

DALŠÍ ÚPORNÁ SNAHA SLUNÍČKÁŘŮ O IMPORT VOUSATÝCH SIROTKŮ

Už když si Merkelová “objednala” dovoz 1500 vousatých syrských sirotků z Pákistánu a Afghánistánu mi bylo jasné, že naše nadšené vítače v čele se Šojdrovou to nezanechá chladnými. První zásilka sirotků už do Německa dorazila a to s velkou pompou. Ostatně, na jednoho takového sirotka, který se ani netají svým úmyslem dobýt a islamizovat Evropu, jsem už upozornila zde.

Jako první se ozval sluníčkářský Bakalův novinář Fendrych, který zatoužil po alespoň nějakých sirotcích z tábora Moria. Možná si pamatujete, jak před časem psal o tom, že by naše země zvládla přijmout padesát tisíc uprchlíků. No, tak tento jeho “vlhký sen” stále ještě neskončil. K němu se samozřejmě přidala také europoslankyně Šojdrová, jejíž snaha nasunout k nám džihádisty z řeckých táborů je vskutku nekonečná. A aby toho nebylo dosti, tak o vousaté syrské sirotky z Afghánistánu a Pákistánu projevil zájem také zpěvák a sluníčkářský aktivista Tomáš Klus.

Kluse nadchla Fendrychova výzva k přijetí vousatých “sirotků”, na niž nakonec zareagoval následovně:

“Skvěle napsáno výborným Martinem Fendrychem. Za sebe dodávám, že svět bude šťastný, až budou šťastné děti na něm. Věřím, že využijeme každé možnosti dětem pomoci, protože jsme dobří lidé ze srdce Evropy.“

Stejně začala na přijímání vousatých sirotků tlačit Šojdrová, která prohlásila:

“Devět zemí EU začalo s relokací dětí z uprchlických táborů v Řecku. Krize COVID-19 tuto solidární pomoc urychlila. Solidární chtějí být i Češi.“

Aby se vše posvětilo tak nějak oficiálně, tak se do kauzy “sirotci” opět zamíchaly vysoce ziskové promigrační neziskovky. Občanská iniciativa Češi pomáhají sepsala otevřený dopis a zaslala jej Hamáčkovi. S textem se ztotožnily Organizace pro pomoc uprchlíkům, která se nedávno snažila u nás legalizovat partičku afghánských džihádistů bez dokladů a Amnesty International, která ČR pro změnu nedávno nařkla z diskriminace cikánského etnika. V žádosti o “sirotky” je uvedeno:

“V Česku jsou připravené náhradní rodiny a celá síť organizací a dobrovolníků. Zároveň má Česká republika i dostatečné kapacity ve specializovaných zařízeních pro děti cizinců. Věříme, že by šlo tyto prostory využít k potřebné karanténě. Naše iniciativa má také od soukromého dárce zajištěné nemalé finanční prostředky na realizaci přijetí dětí. Ze strany vedení státu by tedy šlo především o projev dobré vůle, gesto solidarity.“

Takže opět a zase připomínám, že žádné malé dítě by nebylo schopné zcela samo a bez doprovodu absolvovat cestu ze Sýrie do Řecka. Zajímalo by mne, jak je možné, že se stále najde tolik lidí, kteří podobnému bludu věří. Tímto tedy vyzývám všechny výše uvedené vítače a podporovatele dovozu vousatých sirotků k tomu, aby nám to, jak malé dítě cestuje tisíce kilometrů nebezpečnou krajinou samo, bez doprovodu, nejprve předvedli v praxi.

Vážení vítači, jakmile pomine současná krize a uvolní se podmínky k cestování, zvolte nějaké dítě z vaší rodiny. U Kluse to bude nejspíš vlastní dítě, u Šojdrové asi vnouče, u ostatních nevím, ale jistě nějaké dítě ve věku 3-6 let v širší rodině najdete. Odvezte toto dítě na hranice Turecka se Sýrií a tam jej ponechejte zcela bezprizorní s tím, aby samo dorazilo do Řecka na jakýkoli ostrov v Egejském moři. Ponechte mu jen nějakou hotovost a odjeďte. No a pak čekejte, až se toto dítko samo do Řecka dostane.

Říkáte, že je to nesmysl? Že nemůže takto malé dítě samo, bez znalosti jazyka, navíc negramotné do Řecka dorazit? Ale vy přece tvrdíte, že může!!!! Tvrdíte, že takovýchto syrských sirotků, kteří dorazili sami, zcela bez doprovodu do Sýrie, jsou plné řecké tábory!!!

Pomineme-li, že muslim – sirotek takřka neexistuje (většina muslimek má kolem 5-7 dětí, takže každé dítě musí mít desítky bratranců, sestřenic, tet a strýců), tak tím největším “hoaxem”, který Šojdrová, Klus, Fendrych a další sluníčkáři vypouští, je právě to, že desítky, či snad stovky malých dětí dorazily po vlastní ose, tedy bez jakéhokoli doprovodu, ze Sýrie do Řecka.

Už v době, kdy se Německo rozhodlo, že i přes současný nouzový stav přiveze 1500 sirotků z Řecka mi bylo jasné, že se bude chtít o tuto “nadílku” podělit s ostatními evropskými zeměmi. Témuž napovídá i urputná snaha EU o sloučení azylové a migrační politiky. Je na to ideální doba, nikdo si totiž toho, co se v Bruselu děje, nevšímá.

Také jsem si všimla, že hlasování našich ministerských zástupců v Radě Evropy bylo promigrační, takže bych se vůbec nedivila, kdyby byly tentokrát snahy Šojdrové a dalších vítačů plně vyslyšeny. Vše by se nejspíš provedlo v tichosti, za koronavirovou clonou.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-dalsi-uporna-snaha-slunickaru-o-import-vousatych-sirotku/

CZEXIT

2 hlasy

Již několik MEGA lží bylo nalito do hlav obyvatelům naší planety Země. Ať je to přistání na Měsíci, útok na dvě budovy obchodního centra v USA 11.9.2001, nebo právě sebevražda Adolfa Hitlera. Světový lháři č. 1 pomocí tajných agentů cíleně zatajili světu, že Führer Třetí říše v poklidu dožil v Jižní Americe! 30 duben 1945 není rozhodně datem jeho smrti! http://paramag.eu/hitler-nezemrel-v-berlinskem-bunkru/ A nebo ... https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Odtajneno-Adolf-Hitler-prezil-valku-tvrdi-hlaseni-CIA-510209

2 hlasy

Samozrejme, vime ze Hitler rozpoutal nejkrvavejsi valku, ale mel k tomu dostatek vernych pomocniku aby v dejinach byla 2. svetova ta nejkrvavejsi a do dneska nikomu jeste nezaplatili odskodne ani se neomluvili. Jeho nejverbejsi, kteri vrazdili a jesti ne, jeste vice: Slovensko, Litva, Estonsko, Lotyssko, Bulharsko, Rumunsko, Italie, Chorvatsko,byli jeho nejvernejsi, a potom Spanelske bestijani ddivize, Ukrajinske Banderovske divize a par dalsich zlocincu.

1 hlas

Nějak vám vypadly musulmani a jejich divize SS, Kama, Skanderbeg a Handschar, kterým se ani Němci v bestiálnostech nemohli rovnat. Nebo třeba jednotky Idel-Ural, složené opět z musulmanů z Kavkazu (Čečeni, Inguči, Dagestánci....) které si zabojovali nakonec i na západe v Normandii. A co jejich "velký muftí Jeruzalémský" spolupracující s Hitlerem, ten byl mimochodem strýcem Jásira Arafata. A Tatarsjé prapory bojující v žoldu Wehrmachtu proti sovětům, i ty vám ve vašem nadšení nějak unikly.

2 hlasy

O tech musulmanskych divizich jsem nevedel, o Cecne ano, proto byli vsichni cecenci vykopany z Cecny. z Evropskych jsem zapomnel pripomenout Madarsko. O Tatarech jsem vedel, jaky svinstva delali po SSSR, ale zapomnel napsat. Bylo jich v tom zamychanych vic nez dost.

1 hlas

takhle se ma diskutovat.

0 hlasů

Merkel je Hitlerova dcera

Německá kancléřka Angela Merkelová je údajně dcera Hitlera

Nejsou to lidé, co vhazují hlasy, kdo rozhodují ve volbách, jsou to lidé, kteří ty hlasy počítají." - Josef Stalin

Takže teď to vypadá, že pro lidi v Evropě nebo na Západě zůstává jen malá naděje, jelikož islamizace a 'kulturní obohacení' bude pokračovat zcela volně. Je to tak, že Řecko, Francie a teď i Španělsko, které i v klimatu katastrofické a nebrzděné islámské migrace na Západ, zjevně hlasovaly pro status quo a přejí si pokračovat po té samé zkázonosné cestě... takže se tedy ptejte, zda je to opravdu tak, jako by Turci neustále hlasovali pro Vánoce, nebo jestli má ta zjevně náhlá změna příklonu srdcí voličů ke status quo nějaké jiné 'vysvětlení'?

Islám náboženství míru?
"Uvrhnu srdce těch, kdo nevěří, do hrůzy. Proto jim srazte hlavy a utněte jim každou špičku prstu." - 8:12

"Mohamed je posel Alláhův. A ti, kdo jsou s ním, jsou bezohlední k nevěřícím, ale milosrdní k sobě navzájem." - 48:29

"Alláh určitě miluje ty, kteří bojují Jeho způsobem." - 61:4

"Ti, kdo věří, bojují za věc Alláha..." 4:76

"Morduj je, kdekoliv je najdeš, a vyháněj je z těch míst, od kterých tě oni odháněli, neboť persekuce muslimů je horší než masakrování nevěřících, ... bojuj s nimi, až už žádná persekuce nebude, a náboženská víra bude v Alláha." -2:91

"Nebuď ten zdrchaný a srdce mdlého, co křičí po míru, když můžeš dosáhnout převahu, neboť Alláh je s tebou." - 47:34[/quote]

Mezitím vydala ISIS v posledním vydání jejich zvrhlé propagandy fatwu, která nařizuje, aby byly děti s Downovým syndromem a s jinými poruchami zabíjeny, v čemž se podle některých tvrzení hrozivě odráží práce nacistů.

Šaría soudci ve svém posledním výnosu jasně vydali rozhodnutí, že přívrženci ISIS jsou oprávněni 'zabíjet novorozené děti s Downovým syndromem nebo s vrozenými vadami a zmrzačené děti.

Více než 38 dětí narozených s vadami a s Downovým syndromem ve věku jeden týden až tři měsíce už bylo zabito smrtící injekcí nebo udušení, tvrdí skupina iráckých aktivistů Mosulské oko.

https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

CZEXIT

4 hlasy

Hitler údajně na konci WW2 poté, co zfalšoval svou vlastní smrt, uprchl s pomocí USA do Jižní Ameriky. Jsou tu rovněž náznaky, že před svou smrtí v 80. letech zplodil několik dětí, včetně dívky narozené v roce 1954, tj. v tom samém roce jako německá kancléřka Angela Merkel.

ČTVRTÁ ŘÍŠE JE ZDE!

V dubnu 1945 uprchl Adolf Hitler se svou milenkou Evou Braunovou do Argentiny. Po sňatku s Evou v Argentině spolu měli několik dětí, aby tak Hitlerova dynastie pokračovala.

První říše byla nesvatou Říší římskou - Franckou - a ta trvala od roku 800 do roku 1808. Druhá říše začala kancléřem Otto von Bismarckem v roce 1871 a skončila porážkou císaře Viléma II v roce 1918. Třetí říše byla nacistická diktatura Adolfa Hitlera a trvala od roku 1933 do 1945. Čtvrtá říše nastala 22. listopadu 2005, kdy Angela Merkelová-Hitlerová složila přísahu kancléře znovu sjednoceného Německa. Angela Merkel se narodila v Argentině nebo v Západním Německu a adoptoval ji pár jménem Hors a Ferlin Kasnerovi z Hamburgu ze Západního Německa. Angela byla pojmenována podle strýčka Angela - sestra Adolfa Hitlera.

Angela Merkel (narozena 1954) je německou kancléřkou a dcerou Adolfa Hitlera!

Stránka z odtajněné zprávy FBI, která konstatuje, že bývalý nacistický vůdce se potýká s astmatem a s vředy.

A MNOHEM VICE ZDE:

https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

4 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.