Konec války
Haftar přistoupil v Libyi na příměří navržené Ruskem a Tureckem

12.01.2020 08:53

Libyjská národní armáda polního maršála Chalífy Haftara, která ovládá východ země a válčí s vládou v Tripolisu, vyhlásila od půlnoci příměří. Mezinárodně uznávaný kabinet premiéra Faíze Sarrádže s klidem zbraní následně vyjádřil souhlas. Haftarovy síly nicméně varovaly, že tvrdě udeří, pokud druhá strana příměří poruší.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 12.01.2020 15:52

  Nemají diktátory, proč si svoji zem neumějí uspořádat? Nikdo z nich?...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 12.01.2020 10:23

  Několik postřehů: jsem zvědavý, jak Rusko s Turkem tu zemi...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 12.01.2020 15:49

  A ještě tu o Budulínkovi.

 • Koja Drahová (1 hlas) 12.01.2020 11:23

  Viete pane. Jeden Turek mi raz rozprával o situácii u nich v okolí....

 • Koja Drahová (1 hlas) 12.01.2020 12:12

  Nevieme si ani predstaviť tú situáciu tam... Domáce obyvateľstvo už...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Několik postřehů: jsem zvědavý, jak Rusko s Turkem tu zemi stabilizují. Ta země, stejně jako jiné muslimské země, má hranice stanovené západními státy, kde není respektováno absolutně etnikum atd a to, že si ta etnika jdou stále po krku. Ty země jsou nestabilní, protože v nich žijí nesnášenlivý muslimové. Ta země bude jakože stabilní po dosazení tvrdé ruky zase nějakého diktátora, ale jak dlouho diktátor vydrží? Země bude jen a jen zaostávat za celým světem.

Proč by měla Moskva přiznávat, že tam bojují její žoldáci, doprkna? Žoldák je civilista, který se živí tím, že se nechá najímat do různých služeb bezpečnostního charakteru. Tak si vydělává. Co s ním Moskva má společného, mimo to, že pochází z Ruska, kde kdovíjak dlouho nežije? Ona ho Moskva ani neřídí ani nefinancuje, ani z něho nic nemá.
Kdyby Rus chtěl, tu ofiko vládu Lybie už dávno položil.

Ture tam jde proto, aby mohl přiblblou přehumanizovanou užvaněnou Evropu vydírat více uprchlíky, které drží na uzdě, to je tak celé.

Haftar zase tlápe muslimské velkohubé žvásty, jak tvrdě udeří: sestřelí nějaké civilní letadlo zase, jak to tihle nýmandi dovedou, nebo zmasakruje vlastní lidi.

1 hlas

Viete pane. Jeden Turek mi raz rozprával o situácii u nich v okolí. Rozprával o Sýrii ako o veľmi krásnej krajine pred vojnou, rozprával aj o Libyi, a o tom, že to bol najrozvinutejsi štát Afriky, kde ľudia ani nekradli.. pred vojnou. Rozprával o zidoch a Palestincanoch, že aj keď to tak nevyzerá, ale oni si veľmi dobre rozumejú.... Lži, polopravdy sa o tých krajinách šíria. Tie krajiny sú zdecimovane kvôli rope a nerastnemu bohatstvu. Amerika a EU sa tam mieša úplne zbytočne. O žiaden mier a demokraciu im nejde, to už došlo všetkým ľuďom na svete.... A hlavne to došlo aj domácemu obyvateľstvu, ktoré sa snaží NATO vojakov vyhnať z oblasti.

1 hlas

A ještě tu o Budulínkovi.

1 hlas

Nevieme si ani predstaviť tú situáciu tam... Domáce obyvateľstvo už ani nemá potuchy kto je kto. Bojovníci, dobrodruhovia zo zahraničia, ktorí zabíjajú ľudí pre peniaze a devastuju ich zem.... Ono im to došlo a už toho majú plné zuby. Nasich drahých mierotvorcov z NATO majú plné zuby. Iracania, Syrcania, Afganci, všetci sa snažia cudzích vojakov zbaviť a je veľa tých, ktori spomínajú na "zlaté casy Husajna či Kaddáfiho"... Takže tak. Nechať tie krajiny, odísť, prípadne nejako finančne pomôcť ale nie zbranovymi dodávkami.

1 hlas

Nemají diktátory, proč si svoji zem neumějí uspořádat? Nikdo z nich? Na co si stěžují? Na ten svůj islám a nenávist až za hrob jeden s druhým? Diktátoři to tam drželi na uzdě, ale za cenu mordování těch nejdivočejších gaunerů, který se ale přitroublý Západ zastával jako nevinných lidí. Dobré, jenže: každý z těch tlam má svoji životnost, co po jeho smrti? okamžitě rubačky mezi sebou. Dobře už jim velkou shodou okolností bylo a dokud se nedají dokupy, nikdy jim dobře už nebude.

2 hlasy

Nenávisť máte v sobe leda tak vy. Píšete o ľuďoch tam žijúcich, akoby boli 100 let za opicemi. Ale nie sú. Žiadne rubacky by tam nenastali, kdyby se tam nepletli americké zaujmy o ropu, z televízie to poznáme ako " budovanie mieru a demokracie na Blízkom východe"... A rovnez tak ZBROJARSKY BIZNIS ktorý sa živý nekonečnými vojnami. Nikto nechce rýchlu vojnu a mier. A už vôbec nie USA. V miery totižto zbrojary nezarábajú.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.