Nebezpečí nákazy
Odborníci varují před hrozbou šíření nového koronaviru v Africe

16.03.2020 16:15

Epidemie nového koronaviru už není pro africký kontinent pouze hrozba, ale realita, píše BBC. Světová zdravotnická organizace (WHO) varuje, že státy mají nyní omezený čas, aby se na epidemii připravily. První případy nového koronaviru hlásí africké země napříč kontinentem.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (6 hlasů) 17.03.2020 04:42

  odbornici se boji o Afriku a clovek v plisni pomaha "umirnenym"...

 • doctorX doctorY (4 hlasy) 16.03.2020 16:41

  A pokud buh da, vyresi to hned nekolik problemu.

 • Franta Kocourek (4 hlasy) 16.03.2020 20:46

  VAKCÍNA NA KORONAVIRUS Jednoduchá terapie, rozbít Evropskou unii....

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 17.03.2020 07:54

  Další odporný rasista. 🤬

 • Vlastimil Machura (3 hlasy) 17.03.2020 07:52

  Pište za sebe. A svými „vejšplechty“ se ani nenazývejte člověkem....

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tam (v Africe) mi ten virus vadí nejmíň.

2 hlasy

Franta Kocourek 1 moč a lejno ovčáka z pornolánu
a okamůrky migrantského a aztéka blba

2 hlasy

EU je v kómatu, zombie. Jejich žvatlání už nebere vážně nikdo. Je to na státech, na nás, nabádá Klaus mladší

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/EU-je-v-komatu-zombie-Jejich-zvatlani-uz-nebere-vazne-nikdo-Je-to-na-statech-na-nas-nabada-Klaus-mladsi-617119
-------------------------------------------------- - --------------------------
Schengen je po euru další velký projekt architektů unifikované Evropy, který se proměnil v noční můru

https://www.eportal.cz/Articles/10707-schengen-je-po-euru-dalsi-velky-projekt-architektu-unifikovane-evropy-ktery-se-promenil-v-nocni-muru.aspx
-------------------------------------------------- - ----------------------
Další případ, který ukazuje, že se džihádisté Islámského státu a pachatelé zvěrstev dostali do Evropy s imigrantskou vlnou a volně se pohybují po ulicích Evropy!

https://www.euportal.cz/Articles/42451-dalsi-pripad-ktery-ukazuje-ze-se-dzihadiste-islamskeho-statu-a-pachatele-zverstev-dostali-do-evropy-s-imigrantskou-vlnou-a-volne-se-pohybuji-po-ulicich-evropy-.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------------Našezemě nám byla už z velké části ukradena pomocí bizarních zákonů podporujících invazivní korporace, invazivní neziskovky a invazivní organismy

https://www.euportal.cz/Articles/42463-nase-zeme-nam-byla-uz-z-velke-casti-ukradena-pomoci-bizarnich-zakonu-podporujicich-invazivni-korporace-invazivni-neziskovky-a-invazivni-organismy.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------------
V NĚMECKU VYHÁNĚLI SENIORY Z DOMOVŮ KVŮLI MIGRANTŮM, NYNÍ SE JIM KORONAVIRUS HODÍ

Už dřív jsem se zmínila o hypotéze, která mne napadla hned na začátku epidemie koronaviru. Epidemie nemoci, která je obzvlášť nebezpečná pro seniory. Tato hypotéza – nebo chcete-li konspirační teorie – počítá s tím, že virus má eliminovat počty seniorů a občanů s podlomeným zdravím tak, aby se “ulevilo” státním kasám, kdy v mnoha zemích už se vše jevilo tak, že brzy nebude na penze.

Ale nejde pouze o penzijní systém. V tomto článku bych ráda připomněla to, co se odehrávalo v Německu (ale nejen tam) po roce 2015, kdy došlo k první vlně nezvladatelné masové muslimské invaze. Bylo to právě Německo, kde docházelo velmi často k vystěhovávání seniorů z jejich bytů, ve kterých žili mnohdy celý svůj život. Do jejich příbytků pak stěhovali přicházející vetřelce. Senioři, kteří celý život odváděli Německu daně, nakonec museli uvolnit své byty vetřelcům, kteří Německu nikdy nic nedali.

Nyní si připomeňme některé konkrétní případy:

První případ bychom mohli nazvat oním obligátním “kdo s čím zachází, tím také schází”. Klaus Roth, čtyřiasedmdesátiletý vedoucí sociální pracovník, který v roce 2015 pomáhal s přijímáním vetřelců do Německa, se musel vystěhovat z bytu, ve kterém žil 24 let, aby udělal místo pro blízkovýchodní migranty. Do vesnice Esslingen, kde žije, bylo přiděleno šest nových přistěhovalců, kromě 40 migrantů již ubytovaných ve vesnici. Místní rada se údajně rozhodla migranty ubytovat v Rothově bytě, jak řekl starosta Gerhard Gertitschke.

Roth se tak musel nejpozději do devíti měsíců přestěhovat. Starší Němec údajně požadavkům obce nerozumí. „Dal jsem do bytu spoustu peněz a práce. Zrenovoval jsem to od nuly úplně sám“, řekl. Roth má také problémy s pohybem po dvou operacích zad. Rozhodnutí okresního soudu v Göttingenu z počátku 90. let říká, že obec může vypovědět nájemní smlouvu s nájemníkem, aby uprchlíkům vyhověla, pokud se vyčerpají další možnosti. “Jsme pod tlakem, abychom vzali více uprchlíků,” tvrdí starosta. I přes svůj věk Roth stále pracuje jako řidič v místním ošetřovatelském spolku a pomáhá se starat o další seniory. Video onoho seniora zde (AJ):

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-v-nemecku-vyhaneli-seniory-z-domovu-kvuli-migrantum-nyni-se-jim-koronavirus-hodi/

2 hlasy

Nyní si připomeňme některé konkrétní případy: Franta Kocourek ! 🤡

1 hlas

Hafbube, ty hňupe!

1 hlas

odbornici se boji o Afriku a clovek v plisni pomaha "umirnenym" opozicnikum v Idibu :-)))))
pak se nekdo divi, ze lidi nemaji tyhle vemena radi :-))))

6 hlasů

Pište za sebe. A svými „vejšplechty“ se ani nenazývejte člověkem. Jste hyena a to je ještě její urážka. 🤬

3 hlasy

Hafbube Machuro, ty hňupe blbá!

1 hlas

VAKCÍNA NA KORONAVIRUS

Jednoduchá terapie, rozbít Evropskou unii. Chaos a odezva postrádající racionalitu a nejvulgárnější egoismus jsou evropskounijním návodem. Kdysi existovala inteligentně nastavená civilní ochrana, která v podobné situaci okamžitě adekvátně reagovala. Tehdejší vlády kladly na anticipaci krizových stavů velký důraz, předmět se studoval i na technice. Pokud pandemie skutečně propukne, sebevětší snaha státního centra může mít jenom kosmetický efekt, žádná systémová odezva eliminující zlo se na poslední chvíli nevymyslí, pravděpodobně se v tomto případě špatně organizované nemocnice, navíc s nedostatkem personálu, rychle zhroutí. A přijde další pohroma vyplývající z totální závislosti na zahraničí včetně potravinové, od herteplí až po toaletní papír, zubní pasta taky brzo skončí. Co všechno musí ještě nastat než česká populace odkopne bruselskou tyranii.


Italové nemohou vycházet z domu, ale imigranty mohou přijímat. Evropská solidarita podivného typu. Slovinci staví na silnice do Itálie obludné betonové zátarasy, Ital do Slovinska nesmí, ale imigranti ze Slovinska do Itálie denně proudí, ty tam Slovinci posílají. Provinční tajemník italské policie Edoardo Alessio včera v IlGiornale „naši slovinští kolegové imigranty do Itálie nekontrolují, volně přecházejí i mimo stanovené přechody“. Itálie je virem velmi zasažená, umřelo již 1800 lidí, a tak jim tam pošlou bídu celého světa navíc, nejen Slovinci, ale i Rakušáci.

Pravděpodobně až virus skosí deset milionů lidí, pak teprve média přestanou publikum otravovat záběry na Leyenovou, Lagardovou a spol. Potom teprve bude jasné, že toto politické nic, nic nemůže řešit. V Itálii včera umřelo 368 lidí, víc než v Číně za jeden den když pandemie vrcholila. Evropskounijní styl levicového vládnutí nastolil v zemi chaotický stav, nejvíc zasaženému regionu Lombardii poslala římská vláda místo účinných respirátorů tisíce ochranných pomůcek podobných kapesníkům, které jsou k ničemu. Lombardský asesor zodpovídající ze zdravotnictví včera řekl, že regionální vláda požádá o pomoc Kubu, Čínu nebo Venezuelu. Region trpí nedostatkem lůžek a nemocničního personálu. Respirátory a ochranné pomůcky jsou největším problémem (po čtrnácti dnech trvání epidemie). Ministerstvo vnitra pro nedostatek ochranných pomůcek radí hasičům, aby si při zásahu helmu stahovali víc do čela nebo si nasazovali protipožární kuklu. Lombardie je obzvlášť zasažena koronavirem, do dneška evidují celkem 13200 infikovaných, 1500 přibylo v posledních 24 hodinách, celkem 1200 mrtvých, včera přibylo 252.

Levicová vláda s bezvýhradnou orientací na Evropskou unii je italským neštěstím, není schopna čelit epidemii, ale dokáže i v této situaci organizovat přijímání imigrantů. Po týdenním přerušení pašování lidí z Afriky se transfer opět obnovil. Italové nemohou vycházet z domu, ale italské přístavy se pašeráckým bárkám nezavřou. Salvini včera uvedl na svém twitteru, že jsou důkazy o tom, že od počátku března se vylodilo v zemi 40 lodí s imigranty z Afriky.

https://pravyprostor.cz/vakcina-na-koronavirus/

CZEXIT

4 hlasy

Nyní si připomeňme některé konkrétní případy: Franta Kocourek ! 🤡

2 hlasy

Hňupe!

2 hlasy

Odborníci varují před hrozbou šíření nového koronaviru v Africe...............proboha jste šílení,to ví každý,že to bude pecka,a co sluníčkáři a neziskovky?

1 hlas

A pokud buh da, vyresi to hned nekolik problemu.

4 hlasy

Další odporný rasista. 🤬

3 hlasy

Lepší než negromuslomil a hňup!

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 18/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.