Somálsko
Výbuch v Mogadišu: počet obětí vzrostl na 90

28.12.2019 09:05 Aktualizováno 28.12. 14:43

Nejméně 90 lidí zemřelo a desítky utrpěly zranění při výbuchu nálože umístěné v autě u kontrolního bezpečnostního stanoviště v somálské metropoli Mogadišo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (5 hlasů) 28.12.2019 13:10

  A ta Pocheho zoufalá podržtaška, takzvaný ministr zahraničí Petříček,...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 28.12.2019 20:43

  Stýblo, ty čím dál víc místo argumentů jen urážíš. Jako tvůj pohlavní...

 • Kamil Vont (3 hlasy) 28.12.2019 11:17

  Muslimové mažou muslimy. Někomu by se to i mohlo líbit. V každém...

 • cestmir beranek (3 hlasy) 28.12.2019 10:36

  Pokud se musulmani takhle "multikulturně" obohacují navzájem, je to...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 28.12.2019 14:46

  Když už píšeš že někdo píše "blbě" nauč se psát cizí slova správně,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

A teď si vemte, že vám ve třídě zdravotnické školy bouchne ilegální migrantka ze Somálska, protože má pod hidžábem schovanou bombu od žideny Šabatové (Sabbath-ové).

0 hlasů

Kurzové sázky - Basktebal - remízy. Velmi spolehlivé informace.

https://vitesen.blogspot.cz/

1 hlas

Pokud se arabský hov@da v arabskejch prrrdelích vraždí mezi sebou, je mi to úplně u zadnice.

1 hlas

A ta Pocheho zoufalá podržtaška, takzvaný ministr zahraničí Petříček, zároveň místopředseda ČSSD, přednedávnem prohlásila, že bychom část migrujících islámských parazitů měli přijmout. Za koho tenhle buran z ČSSD vlastně kope ? Za nás či za Brusel ?

5 hlasů

Nejste vy Čech? Jste, že? lhář a překrucovatel. To, co píšete a ještě k tomu blbě, ostatně jak jste jedině schopný to vnímat při své dysleksii, není o přijímání ekonomických štěnic nebo dokonce jejich "bum bum" obohacovačů, ale prověřených potřebných. Takže v konečném součtu nikoho. Což vám uchází asi jako prdy po ránu. Ale to bychom po vás chtěli už moc dát si to všecko dohromady.

1 hlas

To jsou sluníčkářské kecy. Výmluvy, aby to sem nasadili.

Jen hlupák by věřil, že nějaké Petříčkovo prověřování zaručí bezproblémovost. Nanejvýš by odhalilo ty nejprofláklejší islamisty, ale ne ostatní kriminalitu.

Není v našem zájmu živit nějaké černochy. Už jsme jim toho za komoušů dali dost. Stejně jako jiné menšině, na kterou od té doby doplácíme dosud. Drahých experimentů s multikulturou už bylo dost.

Kdo něco takového ještě dnes myslí vážně, tak patří do blázince.

2 hlasy

Tak ještě jednou pane výpatl: "Takže v konečném součtu nikoho, což vám uchází jako jako prdy po ránu. Ale to bychom po vás chtěli už moc dát si to všechno dohromady."

Vy jste jednak blbý jako pučtok, druhak vyděšený jak vyděšenka od holiče.

Do blázince patříte vy. Vážně to u nás nikdo nemyslí, jen takoví dementi jako vy, to neumějí pochopit. Zkuste popsednout nebo popoodejít, stojíte si na vedení.

0 hlasů

Vypatlaný je tu akorát Stýblo. Protože bez důkazů věří uklidňovací manipulaci sluníčkářů.

Kdo má rozum, ten sluníčkážům Petříčkovi a Pochemu nevěří. Máte-li důkaz, že skutečně nechtějí přijímout ani jednoho, tak sem s ním. Jinak zalezte zpět pod kámen.

0 hlasů

Stýblo, ty čím dál víc místo argumentů jen urážíš. Jako tvůj pohlavní brácha Pražák jun. Když už tady machruješ znalostí policejního prostředí, tak máš nějaký nápad jak ty tvé přátele „hodné“ slimáky prověřit ( nehledě na to, že Petříček skutečně svou vstřícnost k přijetí bubáků presentoval)! Bubáci jsou bez dokladů, a věk často odhadují soudní znalci ( např. i kvůli výši trestu). Statní příslušnost nemá kdo prověřit. Často hovoří dialektem který používají menšiny v několika státech Středního východu. A kdo by co prověřoval ve válečných zónách jako Sýrie, Libye, Afghánistán…Tak to že nepřijmeme nikoho (jak jsi správně usoudil), tak to vzkaž té flanďačce Šojdrové.

3 hlasy

Nikde nezastírám, že nejsem sprostý. Jen argumenty jsou vždycky. Vy mi ohledně sprostosti nemáte co vyčítat, takže tolik k tomuto tématu.
Dále: nemohu za vaši dysleksii a že vás s ní vzali k policii. Muslim, nácek, komunista ani křesťan nejsou moji přátelé, skutečně se s takovými nestýkám.
Když z vašich žvástů z vaší nemocné palice vydoluju konečně to podstatné, tak jste si odpověděl sám: naši představitelé jasně, opakovaně a dlouhoboě, pro vás vyděšence a dyslektiky ovšem zbytečně, opakují: nikoho neprověřeného. Zkusím vám to zopakovat jako bývalému náčelníkovi Vyšuksů ještě jednou: nikoho neprověřeného.
Petříček a spol se nevyjadřují k neprověřeným bubákům bez dokladů, což vám uniká jako moč třikrát denně, ale k našim povinnostem plynoucích z dávno přijatých Ženevských konvencích plus tzv. Dublinské dohodě. To, o čem mluví, vy paka vylízané, jsou prověření lidé se skutečným nárokem na azyl. Tedy ne ekonomické štěnice. Takže, pokud jste se někdo z vás, ýkváčů, prodrali s logikou až sem, což pochybuju, v reálných podmínkách nepřijmeme nikoho.
Dále: mluví se to tom, že všechny státy se v záchytných střediscích EU musejí podílet právě na těchto prověřováních. Protože díky líným Řekům a Italům, kteří na začátku přemisťování ekonomických vyžírek do Evropy odmítli pomoc celé EU, že to zvládnou sami, což si asi nepamatujete, prochází do Evropy spousta neprověřených vydrhólů.
Vy jste blbí jako vagon tupých bruslí a je otřesné, že něco takového má vůbec volební právo a nemá vodítko s obojkem. Nikdo za vaše poruchy nemůže, ale dysleksie je odstranitelná vada. Můžete ji odstranit sami a rychle tím, že se hodíte rybám, nebo si zajít za doktory.
Takže tolik k tomu nápadu, který je dávno vymyšlený, ale vy ho nejste schopní dávat.

0 hlasů

Všichni jsou_blbí, jen ty jseš letadlo. Zase jsi tady nakadil kýbl sraček. Já za to nemůžu že jsi blbý_jako dlabaný necky a nevzali tě k policajtům které tady stále připomínáš. Nemusel jsi bouchat jako lopata pro Belgičany ve sklárně, a nadávat ostatním že jsou líní.

0 hlasů

Když už píšeš že někdo píše "blbě" nauč se psát cizí slova správně, nebo je raději nepoužívej. Dislexie se píše s X

2 hlasy

Pardon, dyslexie.

0 hlasů

Muslimové mažou muslimy. Někomu by se to i mohlo líbit. V každém případě nesmíme Evropské unii dovolit, aby sem k nám tuhle středověkou a barbarskou hrůzu nacpala. Nicméně počítejme s tím, že bruselský bolševik udělá vše pro to, aby i nás tenhle brutální středověk kulturně obohacoval.

3 hlasy

pozdě.semiti ze starověku už řádí v bruseli.a drancují nás skoro 2500 let.viz nového " nostrodáma "v usa,soudruha semitu žid-názi algóra.ten předpověděl v miami metr pod vodou v roce 2020.vyrejžoval balíky,oscara,zlatou palmu a nobela.gretěnka a hromada blbečků je z toho na větvi, hystericky.a jenom tři dny k potopě.

2 hlasy

Ale neudělá, ti cockoti už došli na to, že takhle ne, Německo už odmítá přijímat Alláhugend a to je pro tyhle tvory konečná.

0 hlasů

Pokud se musulmani takhle "multikulturně" obohacují navzájem, je to pořád lepší, než když vyrazí do Evropy.

3 hlasy

Oni se takhle obohacují všude, kde jim to jejich okolí a společnost dovolí. Jsou to zvířata. Jakmile přijdou do civilizovaných zemí, jejich folklór je velmi brzo opustí s tím, jak sedí za mřížemi. Přesto není třeba, aby sem jezdili pěstovat svůj folklór, ať si pořádají festivaly u sebe doma ve svém pískovišti.

0 hlasů

Oni jsou za svých zemí zvyklí na mnohem horší podmínky (např. sekání rukou). Evropské humanistické vězení je pro ně něco jako ozdravovna. Proto je nic nepřejde. Nemají respekt k ničemu. Oprávněně, protože jim hrozí nanejvýš kráktodobé umístění do lepšího prostředí než v jakém jsou zvyklí žít.

1 hlas

Proto jejich kriminalita v Evropských zemích, kde je právo vymáháno (nemyslím Francii), klesá, že? Hm, to bude ono.

0 hlasů

Klesá leda ve vylhaných statistikách. Co gangy s výbušninami ve Švédsku? Co islamisté v Belgii? V Německu samé znásilňování a na každém rohu betonový zátaras.

V celé Evropě posilují protiimigrační strany protože kriminalita migrantů klesá. To určitě. Asi jako u nás, kde se přestala sledovat etnicita pachatelů, protože to posilovalo "nežádoucí předsudky"...

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.