Podíl Evropanů
Zvěrstva ve Rwandě? I my neseme vinu, řekl český soudce

22.07.2019 06:00

Mezinárodní tribunál pro Rwandu dokázal postihnout drtivou většinu hlavních organizátorů genocidy, ale osm osob, na které byly vydány zatykače, zůstává nezvěstných. Uvedl to v rozhovoru český soudce Robert Fremr, který se na činnosti tribunálu podílel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Franta Kocourek (4 hlasy) 22.07.2019 06:30

    Takove dobrosery bych poslal povinne "pomahat" do afriky bez moznosti...

  • František Mach (3 hlasy) 22.07.2019 07:13

    Pokud to takhle bereme , pak musíme přiznat i to že islám je horší...

  • Jiří Vejvoda (1 hlas) 22.07.2019 11:05

    Islám se reformovat nedá, je to hrůza bez konce. Události ve Rwandě...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Islám se reformovat nedá, je to hrůza bez konce. Události ve Rwandě to názorně potvrzují. Evropské unii nikdy nesmíme dovolit sem k nám tento brutální a krvelačný středověk nacpat.

1 hlas

Volný (JAP): Miss Michigan byla zbavena svého titulu protože si odmítla nasadit hidžáb

Takto funguje globálně novodobý fašismus a novodobí fašisté, kteří se maskují jako “liberální demokraté” a otevřeně se považují za “lepší lidi” než jste Vy, než je náš demokraticky a v přímé volbě opakovaně zvolený pan prezident, Karel Gott a nebo Jarda Jágr.

Vítězka soutěže Miss Michigan, sama asijského původu, byla zbavena svého titulu, protože si odmítla nasadit hidžáb a “drze” si dovolila na svých sociálních účtech vysvětlovat, že podle jejího soukromého názoru je hidžáb symbolem útlaku žen.

Okamžitě byla označena za rasistku, xenofobku, a protože aktivně podporuje konzervativní hodnoty a prezidenta Trumpa, byla sama obviněna, že podporuje “bílé rasisty”.

Můžete být žena nebělošského původu nebo muž gay, který má za manžela černocha, hispánec nebo afroameričan, dnešním malým myšlenkovým Hitlerům stačí, když podporujete normalitu, skutečná lidská práva, Trumpa, a okamžitě jste rasista a xenofob.

Braňme se novodobému fašismu, špatně maskovanému jako “liberální demokracie”, dokud nestvořil svého nového skutečného Hitlera.

To, že revoluce jako první požírá své vlastní děti a sami “lepšolidé” ponesou následky své hlouposti jako první, není natolik uspokojující, abychom se nebránili.

Braňme se, protože jinak tito asociálové změní svět v peklo nejen pro sebe, ale i pro nás a naše rodiny.

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Volny-JAP-Miss-Michigan-byla-zbavena-sveho-titulu-protoze-si-odmitla-nasadit-hidzab-589786

0 hlasů

A jak to souvisí s genocidou ve Rwandě?

0 hlasů

nesmime verit,co se nam nejaky blb jako fremr snazi nakukat.takovych jsou hromady.vy,a dalsi,kteri se BOJI svobodneho bileho cloveka.chteji znicit jeho a jeho vydobytky ve vsem.

0 hlasů

Pokud to takhle bereme , pak musíme přiznat i to že islám je horší než nacismus a muslim nemá co dělat v Evropě a pokud ne pak si aspoň přiznejme že se jedná o invazi islámu do Evropy a tudíž jsme i odpovědní za násilí a znásilnění a vraždy co páchají muslimové v na světě .,,,,,,,,

3 hlasy

Ve Rvandě je jen 10% muslimů,ale 65% křesťanů.

0 hlasů

no a?

0 hlasů

Takove dobrosery bych poslal povinne "pomahat" do afriky bez moznosti navratu.
Co si tihle vypatlanci o sobe mysli je neskutecne.

Fotografie jako vzkaz Slovákům. Slováci si zvolili prezidentku, které islám a islamizace Slovenska nevadí

Kdepák, to fakt není jak Zeman :-) Příprava Slovenska na blízkou budoucnost. Kýč jak bič.

https://www.eurabia.cz/Articles/33262-fotografie-jako-vzkaz-slovakum-slovaci-si-zvolili-prezidentku-ktere-islam-a-islamizace-slovenska-nevadi.aspx

4 hlasy

Raději sem ty blbiny rovnou kopírujte,alespoň se dají číst a člověk se zasměje.Nesnažte se sem psát. Je to hrůza jazyková i gramatická,vlastenče.

0 hlasů

ale,ale,ale.vas uz povysili na cenzora,ajnstajn?

0 hlasů

Ten odkaz je nefunkční zřejmě je smazaný asi ochrana nás před strachem z islámu ( vždyť to jsou hodní a slušní lidé jen si musíme zvyknout a dát se k islámu pokud chceme žít)

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 21/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi