Jednaosmdesát let
Americký senátor McCain zemřel. Bojoval s mozkovými nádory

26.08.2018 08:23 Aktualizováno 26.08. 10:45

Ve věku 81 let v sobotu zemřel americký republikánský senátor John McCain. S odkazem na sdělení jeho kanceláře o tom informovala agentura Reuters.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Dluhoslav Henex (12 hlasů) 26.08.2018 10:20

  Byl to velice zlý člověk a mimořádný darebák, v podstatě zlověstný...

 • Jiří Rys (10 hlasů) 26.08.2018 13:09

  Cílem tohoto amerického zlosyna bylo rozpoutání III. světové války....

 • Patrik Vesecký (10 hlasů) 26.08.2018 13:15

  McCain byla stvůra, na které nebylo dobré vůbec nic. Jenom smrad,...

 • Jan Novák (9 hlasů) 26.08.2018 09:33

  O jednoho válečníka a jestřába méně , ale v USA jich jsou ještě...

 • Jan Novák (9 hlasů) 26.08.2018 10:41

  Mne fascinuje jednoduché myšlení některých lidí … jestli nesdílíte...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Rusove jsou nasi Slovansti bratri,nezapominejme.

3 hlasy

hahahah, to rude jelito hemenex pod tebou se ale rozdovadelo.
pro jeho modlu si prisla zubata a ruda spina v Kyjeve ma poplach.
bohuzel to jediny, co jim zbylo. jsolu zakysli bolsevici jako hemenex a ok :-))))))))))

1 hlas

Rusové především nejsou Rusové, ale Moskalové plus všechny národy kolem, které si podrobili. Pěkná směska, proto jsou odolní, jak venkovská psí smečka. Slovanů je tam pár, trochu Wikingů, Mongolů, Tatarů a dalších národů. Pokud jsi jejich bratr, tak prosím, ale nás do toho netahej...
Jediní, kdo má právo na ruskou národnost, jsou potomci Kyjevské Rusi (Ukrajinci a Bělorusové) a to současní Rusové rozhodně nejsou. Ukradli všechno: jméno, dějiny, písemnictví, báje i pověsti a především slovní zásobu...
Takže tu zlodějskou pakáž nenazývej našimi bratry...

1 hlas

vy jste hrozně blbé mešuge,ajnštajn.máte stejně hranatou palici jako šamír a strrejda ppedro?k nevěře, že jste produkt České základní školy.ale i vy jste musel slyšet o válce mezi semitama židama.israel válčil proti judeji.nebo ppřemyslovci proti sslavníkovcům a vvyšehradům.Rusové z novgorodské republiky a z kyjevské Rusi zakládali osady jako sundal a mmmoskva.a jako u nás Přemyslovců,v židostáně judea a ve velké Rusi moskali, holt vyhráli a vzali si jméno Rusové.jako ppřemyslovci Češi..měli tam pár vvikingů a mimochodem,vikingové se píší s v a ne s w.kam jste chodil za školu,mešuge?ukrajina a bbbělorusko i s Ruském byli převálcovaní mongolama a turkama.novgorod ne.po osvobozenecké válce se Rusové osamostatnili od zlaté hordy a spojili se s novgorodskou republikou.uuukrajina a Bělorusko se mongolů moc nevzpíraly a byly zábrany polskou Litvou na 400 let.účet se,m ešuge annštajn.a hlavně-vvikingové s v a ne s w.kapiš?

1 hlas

opravy.....k nevířře...osady jako suzzdal...u nás pppřemyslovci...mongolům...polsklu lllitvou......učte se mešuge ajnštajn...šalóm.

0 hlasů

opravy oprav.... polskou lllitvou..to vše před příchodem sešitů židů na okrajinu a bbbělorus.krásná a chytrá královna Isabela je VYKOPALA ze španěl v roce LP.1492.car vsevold I.VYKOPAL mongoly kolem 1520-5.

0 hlasů

mimochodem, vy tady fungujete taky pod nicky ok,pn pn,junior a robot? píšete stejné kravínyy, mezi námi,ajnštajn.šalóm.

0 hlasů

Zase s Mr. Kramposem placate nesmysly! Jako s tvyma Vlasovcema co osvobodili Prahu.

1 hlas

Tak se vraťte mezi své bratry do Jevrejske autonomni, a neotravujte tady.

0 hlasů

votravujete tady vy,mešuge.a ani nemáte šajnu.pokud nejste Slovan a Čech,Moravák, běžte domů vy sám.tady jsou doma Češi a Moraváci.Slované.

0 hlasů

Proruští trollové se v této debatě krásně odkopali. Všichni vytasili svých několik nicků a píší a bodují a plivají špínu jako o závod. Lidé kteří mají rozum, dobře ví, že tento vítr fouká z východu.

2 hlasy

To vite Krampus, nejsme prihlouply jak jste z nas chteli udelat!!! Na Google a Wikipedii vime co hledame a vas nejak moc rozciluje pravda. Bohuzel jste vsechno jen do j..b.li.

1 hlas

Krásná čeština, taváryš Rozlyl.

0 hlasů

A rozumna odpoved herr Krampus. Nekdy se vas v zamori nebo v Evrope ptal, kdyz jste hledal praci jestli znate pravopisnou cestinu? Me nikdy, nikdo!

2 hlasy

spis bych rekl z jiho-jihozapadu.ten vitr nese ty fsechny askenazi,mizrahi a sefardi vrozene semitske zidofske choroby.nekdo jde driv-standa gross,a jiny pozdeji-mccain.

1 hlas

Rusofilckám tu pár dní po 50. výročí okupace zase otrnulo. Většina z nich před týdnem zalehla na matrace a čekala, až nenávist k těmhle xindlům o něco poklesne.

2 hlasy

Tady by Tyden nemeli psat vubec nic o McCainu. Presne se jeho jmeno Cain hodi k certu Kain. Nepsat nic a nekazit lidem nedele. Dekuji!

5 hlasů

Boží mlýny je velice solidní firma!!!!Nezklame!

5 hlasů

Zemřel v požehnaném věku i vzhledem k tomu, co vytrpěl ve Vietnamu. Tak jaképak boží mlýny...

0 hlasů

ve vvietnamu si žil jako v hotelu.před tím než ho sestřelil naboural na letadlové lodi svým letadlem několik dalších,blb.gwb byl lepší pilot i vožralej.ale je to s podivem, že tak dlouho vydržel s těmi fvšemi vrozenými aškenázi chorobami.co na to židostán?

4 hlasy

Ve Vietnamu nemel co pohledavat a hlavne nevypalovat vesnice napalmem a rozhazovat demokraticky bomby.

7 hlasů

McCain a ostatní Američané by ve Vietnamu nemuseli být, kdyby všiví Rusové neposílali teroristy z Vietkongu do Jižního Vietnamu. V podstatě to byla válka mezi Rusy a Američany, vietnamský národ byl obětí. Většinu konfliktů v té době vyprovokovali Rusové vývozem revoluce...

1 hlas

A už jsi slyšel kdo celou válku vyprovokoval lží v Tonkinském zálivu??

0 hlasů

proc LZETE,ajnstajn?nebyli to Rusove,ale soveti,kde sefovaly semiti zid-nazi jako andropov,cernenko v kgb.

2 hlasy

v sssr nebyl v Kremlu Rus od cara.až po ggorbačeva.vraždil tam gruzínec ssstalin,okrajinci ccchruščef a bbbrežněff a hromady, davy semmitů židobolševiků a žid-nazí.

1 hlas

Jasně... Rusové nikde nebyli, nic neviděli a ten počet zavražděných taky nesouhlasí...

0 hlasů

Příspěvky ruských přisluhovačů a pohrobků varšavské smlouvy v zásadě nezklamaly očekávání. Je to přehlídka lidské ubohosti a jen potvrzují z jaké spodiny se tahle chátra rekrutuje.

4 hlasy

pokud nepocházíte od kohenů, jste chátra vy,annštajn.chá,chá,chá!šalóm.

0 hlasů

oprava...ajnštajn...

0 hlasů

Co čekat od tupidního levobočka neznámého původu.....

2 hlasy

HURÁÁÁÁÁ! AŤ NEŽIJE FAŠISTA McCAIN!

4 hlasy

Hrdina. Čest jeho památce!

3 hlasy

s váma je sranda.zkuste to v komedii nebo jako klaun.šalóm.

2 hlasy

Hrdina?????? A podle vas jeho manzelka musi byt taky hrdinka! Zvlaste kdyz byla ve vezeni za prodavani narkotik. Prectete si neco o ni a o vasem hrdinovi. Mam dojem, ze i Stalin by se stydel za takovou biografii.

5 hlasů

Až se ti podaří/ale o tom silně pochybuji/vytáhnout hlavu ze zadku,tak si oddychneš

2 hlasy

Brány pekla se doširoka otevřely a pohltily masového vraha a válečného zločince McCaina.

6 hlasů

McCain asi dostal ve Vietnamu zabrat a proto vypadal a jednal jako by nebyl docela normální - stejně jako většina občanů Arizony, kteří ho volili
-.- Ke konci života se trochu probral - Trump chce zrušit zdravotní pojištění zavedené Obamou, tedy umučit a zavraždit více než 15 milionů občanů USA. McCain byl jeden z těch, kdo hlasoval proti Trumpovi a tím znemožnil zrušení obamova zákona.

1 hlas

píšete kravína..asi o něm moc nevíte.a ani o zdravotním pojištění podle obámy.hysterky jak vy jsou k ničemu.trump nikoho nezabíjí.chudí lidé mají pojištění státem placené od narození až do smrti-zvané medicaid.na obáma-care rejžují lékárníci, doktoři, pojišťovny a big pharma.chudí pracující nemají pořád přístup-vysoké deductibles.pořád používají kliniky.kde se platí cash.a trump chce obáma-care zrušit a REPLACEto s osobními zdravotními účty pro každého soudruha a soudružku.musíte kritizovat, nelíbí se vám vyslanectví v qudzu.

2 hlasy

oprava.... píšete kraviny

0 hlasů

Odešel zahraničně politický jestřáb. Dával přednost válce před dialogem. Vzpomínáme.

5 hlasů

Tak jako měla členka ministerstva zahraničí USA, Nulandová NA STAROSTI Ukrajinu, měl McCain NA STAROSTI Čssr. Byl pítomen (nebo dohlížel ?) na "volbu " Havla "prezidentem ČR - volba nebyla tajná , poslanci museli říct koho volí. Některé "poslance" jmenovali Usáci bez voleb.
-.
V USA je institut, který projektuje okupace různých zemí, např. Ukrajiny. McCain byl VYKONAVATELEM
Pro Čechy byl obdobou říšských prottektorů Neurada, Heydricha.

7 hlasů

McCain byla stvůra, na které nebylo dobré vůbec nic. Jenom smrad, špína, hniloba, války a masové vraždy. Teď už je v pekle v důvěrném objetí s Adolfem Hitlerem a dalšími zločinci.

10 hlasů

Cílem tohoto amerického zlosyna bylo rozpoutání III. světové války. Velmi se v tomto směru snažil, velice o rozpoutání globální válečné katastrofy usiloval. Peklo tohoto šmejda na Zemi vyslalo, peklo si ho zase povolalo zpět. Dost pozdě, říkám si.

10 hlasů

o mrtvych jen dobre, ale tenhle nacek a pak jeste Bobblig z Edelstadtu jsou dukazy, ze bozi mlyny melou strasne pomalu, jestli vubec.

7 hlasů

Tento zlý a špatný člověk byl členem amerického senátu. A senát USA je semeništěm toho nejhoršího a nejzvrácenějšího, co si lze jenom představit. Od vyhroceného militarismu přes pedofilii po obchod s drogami. Tak asi tak.

9 hlasů

Mne fascinuje jednoduché myšlení některých lidí … jestli nesdílíte jejich názor jste kremlofil , komunista, bolševik atd... oni nechápou ,že prostě jsou i lidé nekomunisté a přes to nemusí mít stejný názor např. na tohoto jasného válečného štváče.

9 hlasů

Asi tak! Byla to odporná kreatura vzhledem i svým zvráceným viděním světa... :-)

8 hlasů

Rusofilcky tady jásají, jako když Američanům spadl raketoplán. Nechutné...

2 hlasy

Ty když otevřeš t&amu,je to stejný puch,jak z poklopce tebe a pn pn dohromady

1 hlas

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

dobre si pamatuju, ja jste tu ty a to tudy vemeno ok hykali blahem, kdyz spadlo letadlo s Alexandrovci :-)))))

9 hlasů

Byl to velice zlý člověk a mimořádný darebák, v podstatě zlověstný démon. Něco jako náš padákový smrtonoš Kalousek. Do konce svého života se snažil rozpoutat světovou válku a do hrobu s sebou strhnout celý svět. Odporná existence. Teď už je - naštěstí - v pekle.

12 hlasů

Kremrolim zhnedly rude trencle ...

2 hlasy

Ještě nám zakvokej seš blbej jak Němcová hned se pozná Lidovec pitomec.

7 hlasů

Hmmm, takže nerozmyslel... :-) RIH!

1 hlas

Rusofilcky dnes mají skvělou příležitost předvést svou ubohost v celé kráse - kopáním do mrtvoly. Tak jen do toho, soudruzi a soudružky.

5 hlasů

Tato fašistická mrtvola si zaslouži mohutné kopance až za hrob!

1 hlas

Kopáním do mrtvoly? To by bylo pobuřující pokud by šlo o normálního člověka.
McCain si lidského života nikdy nevážil, ba co více, ještě životy bral. Tenhle měl být odsouzen a umřít ve vězení za své zločiny a nabádání k válce. V podstatě se nelišil od dnešních teroristů.

6 hlasů

….a v Pekle již Lucipher rozpaluje další Lože Vyvrhelovo silnými dubovými poleny, aby tento paznecht byl po zásluze "odměněn"...útěchou mu budiž společnost Hitlera, Maa, Pol pota, Vendelína Bombardéra a dalších, kteří byli rovněž "odměněni"...

9 hlasů

O jednoho válečníka a jestřába méně , ale v USA jich jsou ještě bohužel mraky.

9 hlasů

"Někdejší prezident Barack Obama na Facebooku napsal, že s McCainem navzdory názorovým rozdílům "sdílel oddanost k něčemu vyššímu, něčemu za co Američané a imigranti po generace bojovali, pochodovali a obětovali se". "Málo z nás si prošlo zkouškou, jako kdysi podstoupil John, a málo z nás muselo prokázat takovou odvahu," napsal Obama."
Ano byl to Vietnam, Jugoslávie, Irák, Libye a spousty dalších zkoušek!

7 hlasů

Pro úplnost jště další snímky z alba tohoto lidumila...

https://pbs.twimg.com/media/Bqo_dOtCYAEPlch.jpg

https://image.ibb.co/iyxYXp/Screenshot_20180826_083755_01.png

9 hlasů

to prvni je zamerne spatna fotomontaz, kterou ten nacek zacal sam sirit pote, co unilky fotky, kde se vita s velitely ISILu - to je ten druhej link.
jinak on se za setkani s ISILem ze zacatku vubec nestydel, sam hykal, ze jde o "demokratickou opozici".
obratil a zacal lhat, az kdyz ISIL zacal davat na pr*del humanitarm bombometcikum v Iraku, a to prave zbranemi, ktere dostala ta "demokraticka opozice" :-))))))))

6 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.