USA
Clintonová obvinila Rusko z dalšího vměšování do voleb

19.10.2019 08:01

Bývalá americká prezidentská kandidátka Hillary Clintonová obvinila Rusko, že se znovu vměšuje do prezidentských voleb ve Spojených státech ve prospěch stávajícího šéfa Bílého domu Donalda Trumpa.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • cestmir beranek (6 hlasů) 19.10.2019 08:08

  Té stařeně už vážně jebe jako Gretě. Trump je doma docela oblíbený,...

 • tyden tyden (5 hlasů) 19.10.2019 09:01

  hnusna baba plna jedu. znam spustu vernych volicu Demokratu, kteri...

 • Emanuel Vočko (4 hlasy) 19.10.2019 23:01

  Prdelnatá krvavá suka Clintoška je mladším vydáním své starší zoombie...

 • Vlastimil Styblo (4 hlasy) 19.10.2019 17:14

  Ale. A že USA dělají totéž všude ve světě (a nejen samozřejmě ony),...

 • karel ledvinka (4 hlasy) 19.10.2019 20:44

  koza nema DUKAZY,tak jako briti se skripalovic a mueller s...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ZAPOMEŇTE NA BĚŽENCE, ZAPLAVÍ NÁS STRPĚNCI. U NICH NEVADÍ LOUPEŽE ANI VRAŽDY

Vyvrhelové neodejdou

Soudní dvůr Evropské unie, jehož rozhodnutí (resp. judikáty) jsou de facto jedním z pramenů tzv. komunitárního (evropského, unijního sekundárního práva) totiž v poslední době jako na běžícím páse ruší rozsudky soudů členských států o vyhoštění cizinců, kteří spáchali závažné trestné činy (často opakovaně) anebo jiným způsobem naplnili národní podmínky pro odebrání mezinárodněprávní ochrany (tj. azylu). Soud tak činí s odvoláním na jeden méně známý unijní dokument, tzv. Listinu základních práv EU, což je v rámci evropského práva samostatný dokument, který má dle čl. 6 Smlouvy o Evropské unii stejnou právní sílu jako zakládající smlouvy a tvoří součást primárního práva Evropské unie.

Zločinec uprchlíkem na věčné časy. A nikdy jinak

Soudní dvůr EU výše zmíněná vyhoštění ruší a přikazuje národním státům, aby takové osoby na svém území nadále „strpěli“. Má se tak dít se všemi právy, které náleží klasickému bezúhonnému uprchlíkovi. Zásadním právním titulem, o který soud tato rozhodnutí opírá, je právě Listina zákadních práv EU. Je tomu tak proto, že, dle Soudního dvora EU, odepření či odejmutí práva na azyl nemá vliv na nárok na ochranu poskytovanou na základě Listiny základních práv EU. Soudní dvůr EU dále konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát tento statut nepřizná, a může na jeho území dále pobývat zákoně. To se explicitně a konkrétně týká těch případů, kdy se jedná o pravomocně uznané zločince/migranty, tj. uprchlíky, kterým v jejich původní domovské zemi hrozí blíže nespecifikované pronásledování. Takoví nemohou být ze zemí Evropské unie vyhoštěni ani poté, co zde spáchají závažný trestný čin. Slyšte, tak pravil Soudní dvůr EU. Existence těchto judikátů Soudního dvora EU je zase tím důvodem, o který opírá Evropská komise svou Směrnici, která nutí členské státy EU implementovat institut tzv. strpění do jejich právních řádů.

Znásilnění, přepadení a vydírání

Jen pro ilustraci, o jaké případy jde: V Česku šlo mj. o muže původem z Čečenska, kterému ministerstvo vnitra udělilo azyl v roce 2006, když byl ještě předtím odsouzen ke tříletému trestu za loupež. Později dostal devět let vězení za další loupež a vydírání. Tento trest si měl odpykat ve věznici se zvýšenou ostrahou. Ministerstvo mu kvůli opakovaným zločinům v roce 2014 azyl odebralo, proti čemuž se muž odvolal. Když Městský soud v Praze odvolání zamítl, obrátil se cizinec s kasační stížností na Nejvyšší správní soud, jenž věc předal soudu unijnímu. Výsledek známe. Mimochodem, Afričan, který v létě znásilnil českou dívku u Lukavce (podrobnosti jsou ZDE) byl také již dříve trestanou osobou, která již fungovala v tomto režimu strpění, respektive v jeho německém modelu.

https://pravyprostor.cz/zapomente-na-bezence-zaplavi-nas-strpenci-u-nich-nevadi-loupeze-ani-vrazdy/

0 hlasů

Počkejte si a za chvíli okamžitě vyskočí¨pár místních "ochránců demokracie" a "slušnou formou plnou argumentů" mi příspěvěk nademnou vyvrátí.
A teď ironie stranou - za chvíli vylezou z děr mloci, placení trollové z EUrosvazu a začnou ječet, co jim zasírám "jejich" diskusi. Podle nich se může psát jen jedna - "ta správná" pravda.
Už se nemůžu dočkat tolika "argumentů", za které by se nemusel stydět ani Tonda Dlaždič. Naši lepšolidé.
FUJ. Jako celá genocidní EU.
CZEXIT

1 hlas

Ještě si k těm svým tapetám připíše obhajobu sebe sama a to všude, hahaha! To je pacoš!!!!

1 hlas

Clintonová je možná zombie - byla mrtvá a potom obživla a aby mohla pořád žít, tak musí pít lidem krev-každý den
-.-Ti Usáci místo aby voličům předložili svůj pozitivní program pro voliče, tak jen pořád někomu nadávají, vyhrožují, úkolují a najímají si různé kapitalistické soudce a pomlouvají LID Ruska
Ti t.zv. prezidenti USA jsou ubožáci, kteří slouží, loupí, vraždí, mrzačí lidi podle příkazů bankéřů, obchodníků, velkostatkářů, těžařů přírodních zdrojů a dalších kapitalistů

1 hlas

Prdelnatá krvavá suka Clintoška je mladším vydáním své starší zoombie sufražetky Krvavé Madly-Korbelky, obě dvě spolu spojuje patologická nenávist k Rusku a Slovanům, jejich nadutost a myšlení zamrzlo někdy v 80-tých létech... Propojení s nejvyššími kruhy pejzaté mafie z AIPACu a zbrojních korporací z obou čarodějnic dělá to nejodpornější ženské howno, jakého je toto plemeno hodno...kdyby zdechly obě semetriky již včera, tak je pozdě.....tfuj, hnus a svrab, blééééé!

4 hlasy

obe se opici po soudruzce bela abzug.ta to rozjela v new yorku.ale klintonove ted davaji zabrat mladsi demokratky.tvrdi,ze ona je koren vseho zla v demokraticke strane.parta ctyrech v kongresu,co porad BECI-jeste vic potrhle nez ona.

1 hlas

Hlásí se ke slovu další čarodějnice této satanistické strany, neboť větří krev a lepší fleky - na druhou stranu ale mají pravdu v tom, že ta bestie Clintoška je počátek všeho zla a nenávisti, která v USSraeli panuje, za ní to všechno kulminovalo do koncentrace, která je silně toxická pro běžný život....stačí jeden špatný skutek a lidstvo začne hynout po miliónech.

1 hlas

koza nema DUKAZY,tak jako briti se skripalovic a mueller s vmesovanim.Rusko by ji melo soudit.nakradla si $200 ml.tak ji mozno soudit o $1 bil.

4 hlasy

Co sem na weekend davate? Aspon nedavejte k clanku fotky. Opravdu jste me polekali!

2 hlasy

. "Vědí, že bez kandidáta třetí strany nemohou vyhrát," uvedla Clintonová,
-.-.
Clintonová bude, podle mne tak trochu fašistka. Povolila Usákům mít JEN 2 strany a všechny ostatní zakázala

4 hlasy

H.R. Clinton opravdu nemusím, kam ale vy, na ty neuvěřitelné hlouposti chodíte, to by mě opravdu zajímalo. Vždyť takový nesmysl by nenapsal ani Sputnik, nebo Aeronet. Jak by mohla zakázat politické strany?

2 hlasy

To jsi vyjmenoval weby co tak děsí a ekluje tu pražskou kavárenskou špínu? Ještě jsi zapomněl Parlamentní listy.

1 hlas

Ale. A že USA dělají totéž všude ve světě (a nejen samozřejmě ony), jako nic? Nechcete-li, koblihožrouti, aby vám to nedělal někdo jiný, nedělejte to druhým.

4 hlasy

Ona ještě žije?

4 hlasy

hnusna baba plna jedu.
znam spustu vernych volicu Demokratu, kteri volili Trumpa jenom kvuli tehle starene, kterou nemohli vystat.
je videt, ze se rozhodla Demokraty znicit :-)))))

5 hlasů

Té stařeně už vážně jebe jako Gretě. Trump je doma docela oblíbený, protože se mu povedlo snížit nezaměstnanost, která za polonegra rostla.

6 hlasů

a polozida.mama zidovska prostitutka.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.