Násilí ve Fergusonu
Do sporu o smrt černocha v USA vstoupil Ku-klux-klan

17.11.2014 16:15

Do sporu v americkém Fergusonu, kde se od srpnové smrti neozbrojeného černošského mladíka rukou bělošského policisty konají demonstrace proti policejnímu násilí, se zapojila i rasistická organizace Ku-klux-klan a následně také hackerské aktivistické hnutí Anonymous.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Karel Heckler-Koch (6 hlasů) 17.11.2014 20:12

  ".. neozbrojeného černošského mladíka .." Co je to za sprostý kec ?...

 • Libor Weizenbauer (6 hlasů) 17.11.2014 21:54

  Hodně lidí má za to,že neozbrojený mladík byl ozbrojen a policistu...

 • Jan Novák (5 hlasů) 17.11.2014 19:03

  Ve prospěch "Hnedáka" nehovoří jediný FAKT. A kromě FAKTŮ proti němu...

 • Jan Dýmal (4 hlasy) 18.11.2014 10:20

  Ukázal jste minimálně dvě věci, umíte kopírovat a neumíte počítat....

 • karel IV (4 hlasy) 17.11.2014 22:38

  ku-klux-klan? a v Americe?? A ja si zatim myslel, ze rasisti jsou...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nechcet už konečně odtáhnout na ''Ukrajinu, nebo do USA zkurvení neonacisti?

0 hlasů

TAKHLE BEZOHLEDNĚ PICNOUT PRACOVNÍKA CHARITY V OSOBNÍM VOLNU JE FAKT FUJKY!!!

1 hlas

Předpokládám, že ho Obama zase nazve svým synem, pokud ano, moc se mu výchova jeho spratků nedaří

2 hlasy

…Za řekou Misissippi ve státě Missouri, v předměstí Ferguson metropole St.Louis osmnáctiletý černošský mladík Michael Brown, víc než dvoumetrový (6 stop, 4 couly) a jedenapůlmetrákový obr po soumraku vešel do obchodu, bez zaplacení si přivlastnil krabici doutníků a při odchodu pořádně zatočil s prodavačem polovičního vzrůstu stojícímu jemu v cestě.

Jak posléze zjištěno, tento údajně gentle giant ("uhlazený, vznešený obr") toho večera se posiloval pořádnou dávkou marihuány. Pospíšili si pracovníci ve sdělovacích prostředcích, kteří projevili svou značnou nelibost až mravní rozhořčení, že záznam bezpečnostního videa nebyl před veřejností utajen a tím došlo k porušení jeho občanských práv. Takto rovněž se vyjádřil nynější pan prezident…

…Několik minut poté tento robusní zloděj spolu s přitelem Dorianem Johnsonem kráčeli uprostřed vozovky a se setkali s policistou Darrenem Wilsonem, věk 28. Ten je vyzval, aby šli po chodníku a nebránili dopravě v provozu…

…Brownův společník Johnson, na něhož v té době byl vydán zatykač pro krádež a za falešnou zprávu policii v dřívější záležitosti, napřed zdůrazňoval Brownovo údajné mírumilovné chování, snahu z místa odejít, v čemž mu zabránil policista Wilson střelbou do zad. Svou původní báchorku avšak odvolal poté, co jiní svědci potvrdili: že mohutný Brown zaútočil na značně menšího Wilsona ve snaze se zmocnit jeho zbraně….

Pitevní nález potvrdil, že útočník utrpěl šest zásahů, nikoliv však do zad, jak by se přece muselo stát v případě, že Brown se od policisty mínil vzdálit...

4 hlasy

http://neviditelnypes.lidovky.cz/rasismus-usa-jako-nikoliv-nas-vzor-dud-/p_zahranici.aspx?c=A140824_105137_p_zahranici_wag

1 hlas

Ukázal jste minimálně dvě věci, umíte kopírovat a neumíte počítat. 6´4´´ je v reálu 193 cm, což byste snad dokázal spočítat i vy, kdybyste si 6 stop, tedy 183 cm sečetl se 4 palci, tedy 10 cm. Navíc jste pro správné vyznění zapoměl zkopírovat poslední odstavec, o zranění policisty. Ten zní:
Jako následek střetu policista Wilson málem pozbyl vědomí a s vážným zraněním v obličeji skončil v nemocnici.
Nijak nepochybuji že onen černoch dostal jen co si vysloužil svým chováním, nicméně psát jako novinář, se mi poněkud příčí a podobné nesmysly jsou zcela zbytečné, pokud chci něco ukázat.
Ferguson byl ještě před dvaceti lety klasické "bílé"předměstí s minimální zločinností, dnes je tam převaha černochů (zajisté mimořádně slušných, mírumilovných a jistě samý vědec) a zločinnost je tam poměrně vysoká. Mimochodem dotyčný negr se sice "chystal" ke studiu, ale nikde nestudoval a podle některých zdrojů ani nikdy nebyl u žádných příjmaček na VŠ, přesto se o něm řada novin nadšeně rozepisuje jako o studentovi a vnucuje nám představu, jak svět přišel o nového einsteina. Realita je zřejmě jinde, byl zastřelen povaleč a feťák, který se vzpíral policii, měl za sebou "drobnou" trestnou činnost (pokud loupež je drobnost) a přes jekot novin zřejmě ho není škoda.

4 hlasy

Matematika mi opravdu nikdy nešla, ovšem plagiátor jsem byl vždycky vynikající. :-)
Děkuji za reakci a za pochopení smyslu příspěvku, který jsem samozřejmě opsal, jakkoliv nedokonale, avšak s uvedením zdroje (což nedělám vždy).

2 hlasy

ku-klux-klan?
a v Americe??
A ja si zatim myslel, ze rasisti jsou jenom Cesi.
Aspon podle kazdorocni zpravy made in USA...

4 hlasy

Hodně lidí má za to,že neozbrojený mladík byl ozbrojen a policistu ohrožoval.To je ten samý případ,když Rom tvrdí že hledá práci a bílí rasisté mu ji nechtějí dát.Zmíněný policista se prostě nechtěl nechat zabít.

6 hlasů

PRO ZIGEUNERA JE VŽDY KAŽDÉ PRÁCE "MOC" !!!

0 hlasů

".. neozbrojeného černošského mladíka .." Co je to za sprostý kec ? Zloděj a lupič !

6 hlasů

Dvojity oxymoron.

1 hlas

Ve prospěch "Hnedáka" nehovoří jediný FAKT. A kromě FAKTŮ proti němu vypovídalo také 6 svědků.

5 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.