Úmrtí
George Floyd byl pozitivní na koronavirus, ukázaly výsledky pitvy

04.06.2020 08:13

Z konečných výsledků pitvy černocha George Floyda, který před několika dny zemřel po tvrdém zásahu bělošského policisty, vyplynulo, že měl pozitivní test na koronavirus.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Honza Hloupý (2 hlasy) 04.06.2020 11:40

    Jeden by při sledování mainstreamových sdělovadel řekl, že toho...

  • tyden tyden (1 hlas) 04.06.2020 13:25

    donce i Opicka s nobelovkou si prisadila. Ale bylo by fer napsat, ze...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Piráti žalují Nelu Liskovou o půl milionu za sdílení článku na Facebooku a vydírají ji výhružkami, že nesmí tuto informaci zveřejnit!

Dne 20.5. jsem obdržela z advokátní kanceláře Filip Hajný zastupující Piráty- Předžalobní výzvu k plnění. Advokát Pirátů mi vyhrožuje v několika bodech svými protiprávními požadavky a chce, abych do sedmi dnů uhradila místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové na její účet půl milionů korun a abych tuto informaci v žádném případě nezveřejňovala! Abych Vám osvětlila můj případ.

Před časem jsem sdílela na svém FB profilu článek o místopředsedkyni Pirátů Olze Richterové, kde měla dle autora článku podporovat startovací byty pro migranty. Tento článek sdílely a nadále sdílejí na sociálních sítích tisíce lidí.

Pár dnů po zveřejnění tohoto článku, který níže doložím, mi paní Richterová psala na můj messenger, že se takto nevyjádřila a zda bych mohla tento článek ze svého profilu odstranit. Vyhověla jsem tedy paní Richterové a dále jsem se touto záležitostí již nezabývala, takže mě velmi překvapilo, když mi volali z kriminální policie z Prahy, abych se dostavila k podání vysvětlení s odůvodněním, že na mě Piráti podali trestní oznámení za sdílení článku, (který jsem ovšem již dávno předtím ze svého profilu odstranila). Podotýkám, že nejsem autorkou inkriminovaného článku, pouze jsem ho jakožto běžný uživatel FB sdílela..

Dostavila jsem se tedy dne 20.1. 2020 k výslechu a celou situaci jsem objasnila.

Výsledkem je to, že mi byla 20.5.2020 z pražské advokátní kanceláře zastupující Piráty doručena Předžalobní výzva k plnění, kde po mě místopředsedkyně Pirátů paní Olga Richterová požaduje úhradu půl milionů korun na její účet a to do sedmi dnů, protože jsem se měla sdílením veřejně dostupné informace dopustit újmy na jejich osobnostních právech.

Dále si advokát Pirátů předepsal omluvu paní Richterové a chce, abych ji po dobu 30-ti dnů uveřejnila na svém FB profilu a abych odstranila všechny statusy o paní Richterové a abych celou kauzu v žádném případě nezveřejňovala! Až tak dalece si dovoluje advokát Pirátů zasahovat do mého soukromí a práva na svobodné vyjádření čehokoli, co sama uznám za vhodné.

Je neskutečné, co si Piráti již dovolují a pochopitelně moje odpověď advokátovi Pirátů byla ve smyslu, že odmítám veškeré jeho požadavky a budu se v této věci prostřednictvím svého advokáta bránit.

Vážení občané, tato kauza není jen moje, ale týká se nás všech. Pokud totiž dopustíme, aby Piráti vyhráli, budou pak moci žalovat a vydírat za cokoli, kohokoli z Vás! My, občané si platíme politiky z našich daní a to vysoce nadstandardně, vzhledem k tomu, jak nám v tomto případě konkrétně Piráti škodí a poškozují naši zemi. Máme plné právo, jako “svobodní občané”, ve “svobodné zemi”, sledovat a komentovat politiky, aniž by nám oni sami vyhrožovali a vydírali nás. Nemluvě o tom, že politik je veřejně činná osoba a musí tudíž snést větší tlak, než běžný občan. Takže pokud je paní Richterová nervově labilní a nemá psychické předpoklady pro výkon své činnosti, měla by zvážit možnost odejít z politiky a zkusit pracovat v jiném segmentu a ne se zviditelňovat vydíráním mé osoby prostřednictvím advokáta.

Nedopusťme, aby se jim podařilo nás zastrašit a vydíráním a výhružkami nám zavřít ústa, protože to je přesně to, oč se snaží. Je nejvyšší čas se systému postavit a razantně odmítat politické praktiky, které nám jsou vnucovány pod nejrůznějšími záminkami a požadavky.

Autor: Nela Lisková

zdroj. rukojmi.cz

CZEXIT

0 hlasů

Jeden by při sledování mainstreamových sdělovadel řekl, že toho sjetého černocha s ne zrovna čistým trestním rejstříkem zavraždil samotný Trump.

2 hlasy

donce i Opicka s nobelovkou si prisadila.
Ale bylo by fer napsat, ze ten policajt mel uz asi 17 napomenuti.
Proste americky rambo jelito :-)))))

1 hlas

takze ted bo budou soudruzi svadet na koronu :-))))
ja bych se spis stoural v tech dvou pitvach.
jakto, ze ta prvni "STATNI" uduseni jako pricinu smrti neoznacila, a stanovila, ze cernoch zemrel na "nestastnou shodu okolnosti" a druha naopak presne oznacila uduseni.
Neco tam pekne smrdi, u nasich pratel na vecne casy. (nebo jenom tak dlouho, jak budeme kupovat jejich predrazeny zbrane)
Rabovani, co visi na youtube je odporny, a policajti by je meli zmydlit, jako pri volbach ve Spanelsku.
Na druhou stranu, to co predvadi americke (pitvajici) statni instituce v cernosich moc duvery v system nevzbuzuje.
Ale takovi uz ti nasi humanitarni bombometcici jsou.
Nekde to jsou vandalove a jinde umirnena opozice :-))))

0 hlasů

co chcete od neknubu jako ti co tam vedou stat,mesto a policajty.sami levicaci a po vetsine barevni,jako derek,co je rasisticky semita zid.jako starosta.mel 18 stiznosti a furt byl zamestnan.

0 hlasů

Budete se divit, ale dle kategorií úmrtí posledních měsíců, každý kdo umřel a náhodou měl i koronavirus, bylo jeho úmrtí zařazeno mezi oběti koronaviru. A možná, že to od něho chytil i ten policista, který na něm klečel a dovedeno ad absurdum bude jeho smrt, po popravě, zařazena mezi oběti koronaviru.

0 hlasů

popravy ve state minnesota byly zruseny uz v roce LP.1911.jeste pred vasim rijnovym pucem,ajnstajn.salom.

0 hlasů

No ano,to dává smysl.Všichni jsme oběti koronaviru.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi