Herečka paroduje Ivanku Trumpovou v reklamě na parfém

Zahraničí
13. 3. 2017 20:30
Scarlett Johanson.
Scarlett Johanson.

Hollywoodská herečka Scarlett Johansonová se nepěkně opřela do Ivanky Trumpové ve videoklipu, který teď baví celý internet. V ironicky laděné rádoby reklamě na parfém upozorňuje prezidentovu dceru, že má moc, ale nevyužívá ji k ničemu užitečnému.

Johansonová se proslavila třeba filmem Ztraceno v překladu nebo jako Avengers superhrdinka. Teď natočila krátký klip, který vypadá jako reklama na parfém, jde však o ironickou kritiku Ivanky Trumpové. Parfém se jmenuje Complicit, v překladu Spoluviník.

Herečka si nenechala ujít příležitost a předvádí Ivančiny pózy a výrazy tváře do kamery s ledovým klidem. "Každý muž zná její jméno, každá žena zná její tvář. Když vstoupí do místnosti, všechny oči se upřou na ni. Je to Ivanka," zazní na začátku klipu.

Scarlett Johansonová pak říká, že žena jako ona si zaslouží vůni sama pro sebe. "Protože je nádherná. Je mocná. Je spoluviníkem," usmívá se herečka svůdně do kamery. "Je ženou, která ví, co chce. A ví, co dělá. Je spoluviníkem," dodává.

Video vzniklo jako kritika Ivančina vystupování. Scarlett Johansonová v něm naznačuje, že by Trumpová mohla něco dělat s otcovým přístupem k ženám, ale místo toho se zabývá jen sama sebou. "Vůně pro ženu, která by to všechno mohla zarazit, ale neudělá to," říká herečka v klipu.

Autor: Adéla BeranováFoto: Facebook

Další čtení

ilustrační foto

USA nadále chtějí Grónsko, nepoužijí ale sílu, řekl Trump

Zahraničí
21. 1. 2026
ilustrační foto

Papež zvažuje Trumpovo pozvání do Rady míru

Zahraničí
21. 1. 2026
ilustrační foto

Ukrajina funguje na generátorech. Ale je to na hranici možností

Zahraničí
21. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ