Vesmír
Loď Crew Dragon s posádkou zakotvila u ISS

31.05.2020 16:48

Na Mezinárodní vesmírné stanic úspěšně zakotvila americká kosmická loď Crew Dragon soukromé společnosti SpaceX.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (4 hlasy) 31.05.2020 18:22

  tak kde je to rudy vemeno hemenex/ok??? koukej se prestat dloubat v...

 • Petr Rozlil (3 hlasy) 31.05.2020 19:07

  O cem to zvatlas? Vzdyt to byla NASA co nedavno prohlasila, ze Rusky...

 • Henex (3 hlasy) 31.05.2020 20:21

  Reakce prorusáků a kolaborantů na Muskův úspěch je docela přes čáru,...

 • tyden tyden (3 hlasy) 31.05.2020 18:46

  slabota, byval jsi lepsi :-)))) moc lizet ty banderovsky analy a tak...

 • Petr Rozlil (3 hlasy) 31.05.2020 19:34

  Uz si konecne moulo cetl clanek co vysel pred mesicem v americkem VOA...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

V Římě a v Miláně vybuchly zuřivé protesty proti EU, které požadují odchod Itálii z Evropské unie + VIDEO

V sobotu do města v Miláně a Římě vstoupili nahněvaný protestující, kteří požadovali okamžitou rezignaci vlády a okamžitý odchod z eurozóny.

Jiní požadovali „návrat do italské liry“ – italskou měnu před zavedením eura.

Demonstranti odříkávali slogany proti EU, včetně „Stop Euro“ a „Italexit“, protože požadovali rychlý odchod z eurozóny.

Někteří také odváželi svůj hněv nad ekonomickou těžkostí, kterou uvěznění vyvolalo, přičemž podniky byly nuceny se zavřít a teď zápasí s příjmy.

V Miláně protest vedl tzv. Hnutí Orange Vest, kde se jeden z jeho zakladatelů, bývalý generál Carabinieri Antonio Pappalardo, zabýval davem.

Řekl: „Italové se nebojí. Italové mají touhu vykoupit se.”

“To je konec této vlády arogantních lidí. Konec této vlády.”

Demonstrace v Piazza Duomo v Miláně do značné míry ignorovala sociální distanční opatření a představovala jen velmi málo obličejových masek.

Představený protest zahrnoval několik tvrzení, že koronavírus „neexistuje“ uprostřed hněvu při blokovacích opatřeních. Píše portál Express.co.uk.

Jde o to, že jihoevropský národ potvrdil nejméně 232 664 případů koronaviry a počet obětí 33 330.

Zeptal se: „Pokud se zítra infekce zvýší, kdo bude odpovědný?“

Regionální koordinátor protestů Renato Calcari uvedl: „Žádáme konec vlády Conteho, volbu nového parlamentu a novou hlavu státu a ukončení probíhající diktatury v oblasti zdraví.”

“Žádáme také o zavedení měny s názvem nová italská lira, abychom mohli podporovat italské rodiny a podniky.”

Protest v Římě vedl krajně pravicový CasaPound, kde se desítky protestujících střetly s pořádkovou policií, která reagovala pepřovým sprejem.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/evropska-unie/v-rime-a-v-milane-vybuchly-zurive-protesty-proti-eu-ktere-pozaduji-odchod-italii-z-evropske-unie-video/

CZEXIT

0 hlasů

Vomacka alias tyden tyden vam tady vysvetli, jak je vyhodne pouzivat drevene scoty s porovnani s pocitaci:-)

1 hlas

Nectete slataniny pomateneho rudeho duchodce Kocourka. Vzdy se tady vyzvraci rano pred odchodem do Kolbenky a pak hobluje pln nenavisti na pase cely den.

1 hlas

Praha i Minneapolis řeší stejné osudové otázky: Vražda, nebo zabití? Černoši v USA i negři v ČR rozbuškou občanské války. Kalouskův gambit. Přestěhuje se papež k Mirkovi do kuchyně? Trump i Babiš to schytají

Pozoruhodné souvislosti a analogie nabízejí některé poslední události u nás a ve Spojených státech. Možná to někomu bude znít přitažené za vlasy, ale podíváme-li se hlouběji na příčiny, které bouřlivé dění v obou zemích provázejí, najdeme poměrně snadno společného jmenovatele. A také řadu poučných odlišností. To rozhodující se však odehrává v Praze.

Jeden psychopatický polda v Mineapolisu zabil/zavraždil při zatýkání černocha. Kdyby zabil bělocha, vcelku nic by se nedělo. Ale protože černoši jsou v USA diskriminováni (tím, že jsou černoši, přičemž černoši nejsou, protože takové označení je politicky nekorektní), vypukly okamžitě demonstrace s rabováním, zapalováním aut a útoky proti policii. Za všechno může prezident Donald Trump (protože se blíží volby, v nichž má našlápnuto vyhrát).

V České republice došlo rovněž k zabití/vraždě. Naštěstí jenom demokracie, což neozbrojenému oku asi unikne, protože zabít něco, co bez života existuje pouze jako formální vytunelovaná slupka, je unikátní samo o sobě. Demokracie byla navíc zardoušena nikoli policií, ale rovnou zákonodárci. A to tím, že v demokratické tajné volbě dali hlasy „negrům“. Kdyby zvolili bělostnou pravdo-lásku, nic by se nedělo. Takhle ovšem vypukly nepokoje, už se připravují i demonstrace a ohrožena je i katolická církev. A za všechno může premiér Andrej Babiš (protože se blíží volby, v nichž má našlápnuto vyhrát jako nikdo před ním).

Milenci a vrazi
Na populárním americkém webu Natural News spekuluje jeho zakladatel a šéfredaktor Mike Adams o příčině výbuchu černošského násilí. Protože je vzdělán ve zdravovědných znalostech, klade si otázku, proč k (nepochybně ohavnému) incidentu došlo právě tak, jak došlo: za bílého dne, prakticky v přímém přenosu. Zda šlo o zabití, nebo vraždu, bude muset nyní rozhodnout soud, policista byl již zatčen.

Rozdíl v klasifikaci jeho brutální likvidace lidské bytosti spočívá v tom, zda ji zabíjel v pominutí smyslů (asi jako ti milí nešťastníci, kteří vybíjejí Evropany bílé pleti s pokřikem Alláhu Akbar!, pročež to je důkazem, že jsou psychicky nemocní, a trestní sankce se na ně tudíž nevztahují). Pokud však dotyčného šel zabít s úmyslem a připraveně, pak jde o vraždu (což jej ovšem zase od těch milých islamistických nešťastníků odlišuje, protože ač jednají s úmyslem a připraveně, v jejich případě jde o „kulturní nedorozumění“). Že je to pěkný chaos? No právě!

Odpáleno na dálku?
Mike Adams dochází k závěru, že s největší pravděpodobností šlo o vraždu. O předem připravený incident, který měl spustit řetězovou reakci občanských nepokojů černochů, což se také stalo. Důvodem jsou blížící se prezidentské volby, respektive stále pevná pozice prezidenta Trumpa. Ani zásah koronavirové epidemie neměl zatím ten dopad na jeho voličské preference, který „spouštěči a šiřitelé pandemie“ doufali a předpokládali. Trump jedná „mužně“, nenechá se zviklat – a patří k těm, kteří význam nákazy spíše bagatelizují.

Postavil se i proti Světové zdravotnické organizaci (WHO), které nyní odmítá platit stamilióny dolarů na „provoz“ (lze-li tímto neutrálním pojmem nazývat zrůdnou globalistickou agendu, jejímiž pažemi jsou Gatesové a spol.). Bruselská byrokracie proti tomu sice protestuje (neboť to ohrožuje její roli v globalistickém Novém světovém řádu), ale to je tak všechno, co proti tomu může dělat.

Trump je rezolutní a obrací svůj hněv proti hlavnímu konkurentovi – Číně, přestože dozajista ví, že s rozšířením koronaviru má určitě méně co dělat než právě USA. Jenže – blíží se ty prokleté volby předstírající demokracii – a nějakého nepřítele to potřebuje (když Rusko, coby všemocného satana, si už před pár lety „zprivatizovala“ konkurenční Demokratická strana rodin Clintonových, Obamových a Bidenových).

Adams soudí, že vytvoření chaosu a vyvedení společnosti na okraj občanské války (v níž opět – stejně falešně jako u té první – půjde fiktivně o černochy) je poslední, co globalistům z Deep State zbývá. Je to ovšem mimořádně hloupá strategie, neboť řádící černé tlupy sotva dovede k volebním strojům (o korespondenčním hlasování vzhledem k častému analfabetismu těch nejradikálnějších ani nemluvě), zatímco „ohrožený druh“ – bílý heterosexuál – tím naopak může být mobilizován ještě více než dosud. Zoufalí lidé (i ženy) však dělají zoufalé věci (jak svědčí případ „krvavé Hillary“ z posledních voleb).

0 hlasů

Druhá kategorie
Ve stejnou dobu jako zabití/zavraždění černocha v Mineapolisu, došlo k obdobnému (jen zrcadlově obrácenému) incidentu také v Praze, v parlamentu na Malé straně. Jasně, je malá, ale naše. Náš česko-moravsko-slezský národ (hranice už si uvnitř opět kreslíme na silnice) je také asi dvaatřicetkrát menší než přistěhovalecké národy a národnosti americké unie (rusky sojuz). Ale výbuch to nebyl v patřičném porovnání o nic menší, ba právě naopak. Zatímco však my dokážeme plus mínus americké problémy nahlédnout, opačně by se to asi nepodařilo (kdyby je to zajímalo, protože výrazná část Američanů si stále myslí, že Evropa je jedním ze států USA – což už se ostatně málem Bruselu podařilo provést).

Jak vysvětlit našim teď aktuálně zrovna spojencům (předtím největším nepřátelům, předtím opět spojencům, a tak dále), že v naší zemi ti největší elitní duchové a majitelé všech dostupných liberálně-demokratických pravd – bojují proti negrům. Jak jinak nazvat bytosti kandidující do Rady české televize, které navzdory své občanské bezúhonnosti byli už před volbou skandalizováni převážnou částí hlavních médií a politiků Kavárny (zdejší obdoba Deep State rodin Clintonových, Obamových a Bidenových) jako občané druhé kategorie, kteří na zvolení nemají nárok?

Kalouskův gambit
A když přesto v tajném hlasování zvoleni byli, vypuklo cosi, co připomíná přípravu občanské války v americkém stylu. Jen místo černošských organizací hecovaných „Demokraty“ máme takzvané Demokratické Chvilkaře (rozbuška na chvilkové použití) hecované Demoblokem a jejich médii – od veřejnoprávních po Bakalova.

Jinak je to stejné – a přece jiné. V Americe hraje roli veřejnoprávního biče na Trumpa televize CNN, kterou nyní převzala naše soukromá Prima – a tak zdvojila dosud unikátní ČT klacek na Andreje Babiše. Že je to zmatek a chaos? – No právě! Vždyť o něj jde! Také u nás se na podzim – a zvláště pak za rok na jaře – chystají důležité volby.

Pozoruhodný dramatický krok učinil v této souvislosti nestor havlistické kavárny Miroslav Kalousek (krvavá Hillary zbledla závistí): Na protest proti zvolení mladé konzervativní ekonomky, katoličky Hany Lipovské, nabídl kardinálu Dukovi oběť – v šachové partii tzv. gambit (ze staroitalského dare il gambetto, tedy „nastavit nohu“). Prý uvažuje o tom, že vystoupí z katolické církve, protože kardinál a biskupská konference „negra“ Lipovskou do Rady ČT nominovali a podporovali.

Proslýchá se, že Kalouskův soudruh (rozhlašuje o sobě mystifikačně, že je tajně vysvěcený kněz) to práskne svému neregistrovanému partnerovi papeži F., a pak spolu v příslovečné trojici založí církev novou. Bude zajímavé sledovat jakou, protože protestantské a satanistické posty jsou již poměrně obsazeny. Ale vzhledem k tomu, že Piráti nechutné demokratické hlasování našeho parlamentu už podle své tradice práskli do Bruselu (ostatně tam mají své stranické ústředí), není vyloučeno, že Vatikán se skutečně přesune ke Kalouskům do kuchyně. To bude, panečku, schizma!

Dějiny na pochodu
Jsme prostě zase světoví. Občanskou válku ve Spojených státech (proti demokratickému zvolení Donalda Trumpa prezidentem na druhé volební období) paralelně doplní občanská válka v Praze (proti demokratickému zvolení Andreje Babiše většinou cca 40% voličů na další čtyřleté období). Chvilkaři se prý už chystají ji počátkem června vyhlásit. Tedy jestli nebude pršet, což podle předpovědi v červnu asi bude (navzdory tomu, že je a bude katastrofální sucho i kdyby měly být záplavy – to jsou ty mysteriózní taje Globálního oteplování a Klimatické změny).

Dějiny se v Praze prostě opět dávají na pochod. V Americe tomu přicmrdují, ale není to ono. Nemá to ten drajv. Zabijí černocha, a pak vytloukají a vykrádají obchody. Brusel navrhne vykrást rovnou celou Českou republiku (a solidárně naše daně přerozdělit bohatým zemím evropského jihu, což pak budou podle německého návrhu splácet celé další generace Čechů, Moravanů a Slezanů) – a Kavárna jásá a přizvukuje. Pak parlament zvolí trojici občanských negrů do Rady ČT – a revoluce proti demokracii jde do ulic.

Bolševika (zvláště pak toho přebarveného do pruhů a hvězd) holt nezměníš.

Je v Ječný.

https://www.protiproud.cz/politika/5136-praha-i-minneapolis-resi-stejne-osudove-otazky-vrazda-nebo-zabiti-cernosi-v-usa-i-negri-v-cr-rozbuskou-obcanske-valky-kalouskuv-gambit-prestehuje-se-papez-k-mirkovi-do-kuchyne-trump-i-babis-to-schytaji.htm

CZEXIT

0 hlasů

"uspech" bombometciku:
10 let se do vesmiru nepodivali, a pred tim pouzivali letajici rakve - raktoplany.
lidi v tom chcipali jak mouchy, ale jim to bylo jedno. na zivotech v americe nikdy nezalezelo.
nakonec okopirovali Rusackou raketu a ted tu mistni ruda soldateska hemenex/ok hyka :-))))))
ja Rusakovi tu konkurenci preju, ta je vzdycky ku prospechu.
ale to co tuy predvadi mistni ruda tlupa je k smichu :-)))))

1 hlas

tak do vesmiru se konecne dostali.
jak?
okopirovali Rusackou raketu :-)))))
a doma zatim lide chcipaji, ale stat se stara - pripravil jim hromadne hroby.
policajti je zabiji na ulicich a protestujici jsou radi, kdyz vyvaznou "jenom" s par zlomeninami.
"umirneni" demonstranti, rabuji prakticky cokoliv....

tak hlavne at si tu okopirovanou raketu uzijou a mistni rusofilcky hemenex/ok s nima :-)))))))

1 hlas

Jasne, okopirovali rusackou raketu, se kterou uz byli na Mesici a na Marsu, zatimco Rusak cumel u televize s otevrenou hubou:-) I to zdravotnictvi okopirovali. Jeste musi okopirovat scoty, aby napocitali tolik nakazenych a mrtvych jako v Sojuzu. Bez scotu se k takovym cislum totiz nedostanou:-)

1 hlas

To je radosti - Američané letííí!

1 hlas

Rusaci ted muzou na orbit vystrelit vycpanyho Putina a vylityho Koneva:-)

1 hlas

v demokracii by meli kolar,novotny a hrib stanout pred soudem jako rasisti,pro hanobeni rasy.pakaz semitska.odsoudit na nucene prace a potom VYKOPAT do zidostana.

0 hlasů

V demokracii mohou takoví devianti jako vy vytrvale exhibovat. Vaše úchylné predstavy se naplňují v diktaturách. Skoč do zdi Ruská děvko.

2 hlasy

nechapu,proc mi tykate a nadavate,ajnstajn.FAKTEM je,ze ti soudruzi JSOU jina rasa-semitska.jejich posklebky o Rusech jsou hanobeni rasy,mesugene.kdyby tak nekdo spilal semitum zidum,opec buy okamzite zacla BECETI.zadala omluvu.jako statni zamestnanci by uz meli DAVNO ztratit praci,pakaz.

0 hlasů

Protože jsi ruská děvka. Blábolíš o demokracii naprostý nesmysly. Právě v DEMOKRACII se může každý svobodně vyjadřovat a získávat pro svůj názor tábor zastánců. Pakáž jsou rusáci a všichni, kdo stejně smýšlí. Zločinná okupantská pakáž. Chtěli byste potlačit pluralitu názorů - což chce každá diktatura a demokracie vám ve vašich snahách otevírá cestu. Tím jsem myslel společenství mentálních nestvůr, k němuž bezpečně patříš.

1 hlas

Reakce prorusáků a kolaborantů na Muskův úspěch je docela přes čáru, i když vlastně očekávaná. Rusové přišli nejen o kšeft, ale i o dominanci v letech na orbitu. Snad už konečně opustí tu zastaralou koncepci nosných raket, chrlících jedovaté výpary, a vymyslí něco modernějšího, levnějšího a vícekrát použitelného...
Za posledních třicet let Rusové nezaznamenali žádný významný pokrok v kosmickém výzkumu, celá jejich činnost se smrskla na cesty na orbitu a zpátky dolů na Zem. Kolik vypustili kosmických sond, kolik postavili orbitálních dalekohledů? Nic, nic, nic... Veškerou svou invenci a peníze věnují na vývoj ničivých zbraní...

3 hlasy

to ovsem pro ne vymyslel bily jihoafrican a nackove okolo wernhera von brauna,prusaka.tedy Slovana.semiti zidi to akorat zazdili na devet let,pakaz.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

2 hlasy

Konecne mas pravdu! Ano, Rusove za poslednich 39 let od ozraly Jelcina ve vesmiru neudelali nic kloudneho, protoze zjistili, ze ty vyhozeny penize do vesmiru se pouziji k lepsimu zivotu ruskym lidem. Zadarmo zdravotnictvi, zadarmo skoly, rodiny s trema detmi neplatej hypoteku, vsichni maji praci i se sedmi miliony emigrantu, misto vyhazovani penez do vesmiru udelali Moskvu nejkrasnejsim a nejbezpecnejsim mestem na planete "podle World Travel", vybudovali 4,000 km zeleznicni trat se 400 mosty, dokoncili 20 km dlouhy most pres Amur do Ciny, postavili inzenyrsky zazrak Krymsky most, postavili plujici atomovou elektrarnu, ktera dodava elektrinu 50,000 obyvatel a vis co, dopis si to sam, je toho moc a nemam na to naladu. Moulo

2 hlasy

...a Prdy Tvé Tě nadnáší.

0 hlasů

Zdravotnictvi zadarmo? Ono spadne z nebe? A proto maji nejvetsi pocet nakazenych v Evrope?
Moskva je ted opravdu bezpecna. Kvuli covidu se nesmi vychazet ven bez bumazky. Inzenyrsky zazrak je tancujici most ve Volgogradu:-)

1 hlas

Největší počet nakažených je opravdu zadarmo. A primát je primát, na to se v Rusku dá...

1 hlas

A žili byli až do smrti...

1 hlas

Az ted bude Rusak letat na orbit pro nejake Arabace, tak snad konecne vybavi Sojuz superscoty:-)

0 hlasů

narozdil od mistni rude tlupy si myslim, ze se ted Rusakovi ulevilo.
uz nemusi vozit tu nevdecnou spinu do vesmitu. naposledy jim ten dobytek i poskodil raketu, aby nemuseli platit.
ted jenom Rusak pocka az dobehne smlouva o ISS a pak si postavi novou s Cianem a kopne bombometciky do hajzlu :-)))))
Ti u z mezitim priznali, ze bez Rusaka nejsou schopni ISS provozovat :-))))))

2 hlasy

Jasne. Podplatili krtecka:-)

0 hlasů

tak vybilit obchod s obuvi trvalo "umirnenym demonstrantum" min nez jednu minutu :-))))
Rusak je zase pozadu :-)))))

https://news.maketiplace.com/2020/06/01/watch-laughing-looters-clear-out-chicago-nike-store-in-under-a-minute/

boty ta spina nema, na jidlo stoji fronty pred chariou...
hlavne ze se snazi dohnat Rusaka a konecne se podivali do vesmiru :-)))))))
Jeste ze maji ten skvelej zdravotni system, kterej jim zarucuje pravo chcipnout na chodbe v nemocnici :-))))))

2 hlasy

Musis vic tapetovat, kdyz je Rusak s raketama v prdeli:-)

1 hlas

tak jestli ti nacpal Rusak rakety do prdele, tak to ti nezavidim.
Ale ty jsi asi zvyklej :-))))))

2 hlasy

Tobe cpe Rusak rakety do prdele?-) Tak to ti fakt zavidim, to je lepsi nez zlate rubly:-)

0 hlasů

nezavidte,zidaci a vic onanujte se soukmenofci na haarec a tady uz nevotravujte,ajnstajni.cha,cha,cha!salom.mesuge.

2 hlasy

Ted to vsechno Rusak svede na krtecka, ze se jeste Rusak nedostal na Mesic. Za vsechno muze krtecek, ktery zradil ruskeho soudruha a vyvrtal se mu na jeho Sojuz:-)

0 hlasů

Uz si konecne moulo cetl clanek co vysel pred mesicem v americkem VOA o cernosce, ktera 50 let pracovala v NASA? Strucne, at se moc nenamahas. Zemrela tento rok, byla matematicky genius a celych 50 let vypocitavala jak budou nejlip litat v vesmiru rakety. Ale nesmela, nejslavnejsi NASA inzenyrka pracovat s belochama a nedej panbuh sedet s nima v jidelne. Tak bych se ani nedivil, jak rikas, ze by poslali sabatazniho krtka na Ruskou labarator ISS, udelat nejaky maler.

3 hlasy

To je jasny. Za to ze se Rusak nedostal na Mesic poslednich 50 let urcite muze Ku-klux-klan. To psali urcite na Sputniku a rikal to Putin, tak to musi byt pravda:-)

1 hlas

Tady to mas cely clanek at s Jeronymem ne becite!
‘Human Computer’ for NASA Space Flights Dies at 101
share

Arts & Culture
‘Human Computer’ for NASA Space Flights Dies at 101
February 28, 2020
FILE - U.S. President Barack Obama presents the Presidential Medal of Freedom to NASA mathematician Katherine G. Johnson during an event in the East Room of the White House in Washington November 24, 2015.
African American 'Human Computer' for NASA Space Flights Dies at 101
by VOA
The United States space agency recently marked the loss of a very important person to America’s early space efforts.
NASA mathematician Katherine Johnson died earlier this month at the age of 101. She was an African American woman who is credited with breaking race barriers by working in NASA’s early space program.
“Our NASA family is sad to learn the news that Katherine Johnson passed away this morning at 101 years old,” NASA Administrator Jim Bridenstine wrote on Twitter. “She was an American hero and her pioneering legacy will never be forgotten,” he added.
Johnson received the Presidential Medal of Freedom from former President Barack Obama in 2015. At the time, then-NASA Administrator Charles Bolden praised Johnson. He said, “She’s one of the greatest minds ever to grace our agency or our country.”
A 2016 book called Hidden Figures was based on her life and experiences. It was turned into a Hollywood movie the same year. The film received three Academy Award nominations from the film industry. Johnson attended the Academy Awards ceremony the following year with actors from the film.
What did Johnson do?
Johnson and her colleagues were known as human “computers” during the early years of NASA’s efforts to start the space program. They used pencils, slide rules and mechanical calculating machines to calculate the paths of rockets and orbiters in the atmosphere and in space. Johnson worked on the first mission to put an American in space in 1961. She also confirmed the computer calculations made by IBM computers for orbits of the Earth in 1962.
But Johnson and her African American coworkers were little known by the public until the appearance of the book and movie. One reason is because NASA segregated the group at the Langley Research Center in Hampton, Virginia. In other words, government officials kept the women separate because of the color of their skin.
Although she worked in a group separated from white workers, Johnson said that she was too busy to be concerned with racism. Margot Lee Shetterly wrote in her book Hidden Figures that Johnson “didn’t close her eyes to the racism that existed.” She instead “willed it out of existence inasmuch as her daily life was concerned.”
Johnson grew up in West Virginia at a time when education for African Americans was limited. Her mother and father moved 120 miles to live in a town that had a high school for African American children.
Her skill in mathematics got her into West Virginia State College at the age of 15. She also was one of the first black students to enter the graduate school at West Virginia University in 1938.


"Hidden Figures Way" in Washington D.C.

Later, Johnson went to work for an agency that would become the National Aeronautics and Space Administration, where she worked with other African American women.
She continued with NASA long after the early space flights, working on the Apollo and Space Shuttle programs. She retired in 1986.
She said she was most proud of calculating the paths for the lunar lander and the orbiting command spacecraft for the first trip to the moon, Apollo 11.
Johnson described her abilities to reporters this way: “You tell me when and where you want it to come down, and I will tell you where and when and how to launch it,” she said.__________________________________________________ - _______________

0 hlasů

Tak si prihlouplej nebo neco? Pisu, precti si cely clanek o rasismu v NASA v americkem VOA, a nerikej, ze je to sputnik a nevis co VOA je, pritroublej moulo ze Sumavy.

1 hlas

Jasne. Ku-klux-klan v NASA:-)

0 hlasů

nepodsouvejte a bezte radsi onanovat se soukmenoffcema nekam do sklepa v majsloffce,ajnstajn.cha,cha,cha.salom.

0 hlasů

Muze za to Ku-klux-klan v NASA. Rikal to Rozlil z Brna:-) A taky rikal, ze krtecek pracuje pro Ku-klux-klan. Prevlekl se totiz do cerneho, aby se vetrel do komunity cernochu:-)

0 hlasů

ten policajt je tam jako by se prave fotil s cerstve zabitym ulovkem.

https://www.rt.com/usa/490290-george-floyd-uncle-killing/

nejsmutnejsi je, ze on ho prave opravdu zavrazdil.
zadna rychlovka, 9 minut to trvalo. to je docela slusny muceni.
kdo tohle obhajuje si nezaslouzi nic nez pohrdani a odpor.
havne ze Trum hyka, ze uz zase muzou do vesmiru.
Cinan a Rusak tam lita bezne a nemusi u toho ani mucit a vrazdit lidi na ulicich :-))))))

2 hlasy

Porad to tady vytapetuj. Potom, co jste zustali v otazce ruskych raket jako uplni zoufalci, vam zu nic jineho nezbyva.
Za chvili zacne Rozlil plakat a tobe uz nebude do liznuti:-)

0 hlasů

hahaha, bombometcik se konecne JEDNOU podival do vesmiru a mistni banderovska tlupa odspuntovala samohonku :-)))))
Rusak tam lita kazdej mesic a zadnou vedu z toho nedela :-))))
tak ted mazej zpatky do fronty na socialku, to taky Rusak nezna. zase ma co dohanet :-))))))

2 hlasy

Obávám se, že ten jejich Sojuz za chvíli doslouží a nebudou mít lítat kam...

0 hlasů

Jakapak socialka v Rusku? Rusak rovnou konci se samohonkou na ulici.

0 hlasů

Rusak nikdy nebyl na Mesici. O to vic ale obvinil krtecka z navrtavani plaste Sojuzu. To krtecek muze za to, ze Rusak se nedostal na Mesic:-)

0 hlasů

kdo tam byl mimo americanu?nikdo.vyslal je tam ale prusak wernher von braun a 6000 nacku z nasa.cha,cha,cha!ted je to zase jihoafrican.semiti zidi prevzali nasa po nackach a zavorali to do stavu dnesniho.zadny uspech uz devet let.blbeckove.na co zid sahne ,to zavora.viz sssr.herschel jehuda,jeden ze sefu gulagu.pakaz.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

0 hlasů

no a tohle jsou proste typicky bombometcici.
jenom pro silne zaludky, neco tak odporneho neni jinde na svete mozne. mozna pak uz jenom v banderistanu, ale to je momentalne americky protektoat, takze je to jedno :-)))))

https://disrn.com/news/man-savagely-beaten-by-rioters-in-downtown-dallas-somehow-survives

2 hlasy

je tam neco odpornejsiho. Kdyz ctu anglosaxonskou historii tak se po kazdy strance musim vyzvracet.

2 hlasy

Zatim jsi tady zvracel nesmysly o tom, ze Americanum nezbyva nic jineho, ze musi porad kupovat sovetske motory:-)

0 hlasů

O cem to zvatlas? Vzdyt to byla NASA co nedavno prohlasila, ze Rusky motory budou kupovat jeste deset let.

3 hlasy

Psali to na wikipedii, ty rusky mamlasi?-) Na ruske putinpedii?-)

1 hlas

Pritlac Vomacko, ale neposer se z toho. Takhle ten komunismus v Sojuzu nevybudujes:-)
A volizni se:-)

0 hlasů

slabota, byval jsi lepsi :-))))
moc lizet ty banderovsky analy a tak jejich samohonka ti taky moc nepomohla :-)))))
tak jeste jednou a poradne :-)))))

3 hlasy

Tak si užívej demente, že se s Tebou někdo baví. Pokoušet se totiž s Tebou o rozhovor, je totéž jako s hlasatelem stanic ve výtahu.

2 hlasy

Rusaci maji ve vazbe krtecka. Navrtal plast Sojuzu a ohrozil jedinecny kosmicky program Sojuzu:-)

0 hlasů

Pro tvoji zajimavost uz vedi kdo to byl a udelal sabotaz.Rusak ani Krtek to nebyl ale urcity kosmonauti maji zakaz tam pracovat.

3 hlasy

Jj byl to imperialista.

0 hlasů

tak vybilit obchod s obuvi trvalo "umirnenym demonstrantum" min nez jednu minutu :-))))
Rusak je zase pozadu :-)))))

https://news.maketiplace.com/2020/06/01/watch-laughing-looters-clear-out-chicago-nike-store-in-under-a-minute/

boty ta spina nema, na jidlo stoji fronty pred chariou...
hlavne ze se snazi dohnat Rusaka a konecne se podivali do vesmiru :-)))))))
Jeste ze maji ten skvelej zdravotni system, kterej jim zarucuje pravo chcipnou na chodbe v nemocnici :-))))))

2 hlasy

Rusaci maji skvely zdravotni system, ktery jim zaruci, ze zemrele nekdy sectou scotem:-)

0 hlasů

jo a hromadny hroby v bombometcikostanu jsi videl :-))))
takovy luxux je jenom tam a pak jeste v banderistanu :-)))))

2 hlasy

V Rusacku to rovnou zahrnuji buldozery.

1 hlas

vidis, aspon maji buldozery.
v bombometcikostanu na to maji opicky, rikaji jim "afroamericane" a pak jste, pro radost zabiji na ulicich :-)))))
Rusak je zase pozadu. buldozery.....

1 hlas

Americani maji rakety, ktere umi zpatky pristat na zemi. Co maji Rusaci? Hole rite a bumazky v Moskve, protoze nesmi opoustet domovy. Takze si muzou tapetovat hajzly obrazky Putina:-)

1 hlas

Co maji Rusaci? Penize, s kteryma postavej novy rakety.

1 hlas

tak kde je to rudy vemeno hemenex/ok???
koukej se prestat dloubat v analu, a mazej to tady potapetovat, jak za bordel v bombometcikostanu muzou Rusaci.
pry tam ty demonstrace orgtanizuje sam Putin. a tem dementnim policajtum taky rozkazal, aby lidi mlatili hlava nehlava a najizdeli do nich autama :-))))))

4 hlasy

Hahaha. Rusak nikdy nebyl ani na Mesici. Rusak se muze nanejvys dloubat v nose a vrtat do plaste Sojuzu:-)

1 hlas

to je asi jako kdyz zvracena elita radila chudym, aby jedli kolace, kdyz nemaji na chleba dost penez :-))))
konecne se jim povedlo dostat se do vesmiru, a policie zatim na uolicich masakruje lidi.
treba tady NYPD auta normalne najely do davu lidi....

https://abcnews.go.com/US/nypd-cop-cars-filmed-plowing-protesters-converged-vehicle/story?id=70978930

udelat tohle Rusak nebo Cinan tak to na CT09 bezi nonstop.
a promopro vondroprasak s kcharlem by tam chchlali na smeny :-)))))

2 hlasy

Udělat to Číňan nebo Rusák, tak se to nikdo nedoví

1 hlas

to vypada, zxe v banderistanu nemate CT09 :-)))))
zase si tu za debilka, vid ty vemeno jedno rudy :-)))))

2 hlasy

Uz prej maji dokonce dukazy, ze je to planovany ze zahranici. Dnes, MSNEWS

0 hlasů

Jediny, kdo ma dukazy, je Rusak, ktery dokazal, ze mu plast Sojuzu navrtal krtecek:-)

0 hlasů

Prestante uz konecne volizovat. Uz je to hodne prehnany. Lod Soyuz zakotvi u ISS kazdy mesic.

2 hlasy

Takže to asi nebude tak složité, když to dokáží i americké privátní cestovky.

2 hlasy

nevim,nevim.kdyz je to tak jednoduche,proc tam nekotvi vladni lod z nasa?ta jeste koupila od Rusu dalsi misto pro jednoho astronauta na sojuzu za $90mil.ako to pride?a coz teprve cinani,japoncici,nackove,frantici,anglicani?napros - tonic.cha,cha,cha!salom,mesugene.

2 hlasy

Slozite to zrejme ani pro americany nebo Rusaky nebude. Zatim litaji jen v zemskem orbitu.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.