Armáda USA
Spojené státy zřejmě výrazně sníží vojenskou přítomnost v Německu

06.06.2020 07:19

Prezident Spojených států Donald Trump nařídil stáhnout z Německa 9500 ze stávajících 34 500 amerických vojáků.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Vampola (6 hlasů) 06.06.2020 09:52

  Ale dobře jsem se bavil, jak na Babiše, Hamáčka a další papaláše...

 • ABR 001 (4 hlasy) 06.06.2020 08:51

  Teď je budou ovšem potřebovat doma, jestli jim tam negři povstanou...

 • Karel Kostrč (4 hlasy) 06.06.2020 10:57

  II. světová skončiila, jedou domů,.. to jeden japonec to zjistil už v...

 • tyden tyden (3 hlasy) 06.06.2020 10:25

  tos trefil presne :-))))) psonek nevymyslel nikdy nic a navic se 20...

 • Petr Rozlil (3 hlasy) 06.06.2020 12:15

  Laskave se nezlobte, ale Makron a Putin jasne nedavno rekli, ze...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

EU a liberálové nikdy nepřestanou v nasouvání černých do Evropy!!!!

Macron: Orbánovi a Salvinimu neustúpim
Francúzsky prezident Emmanuel Macron sa chce v otázkach migračnej politiky Európskej únie postaviť proti maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi a talianskemu ministrovi vnútra Matteovi Salvinimu. Informovala o tom agentúra DPA.

„Nacionalistom a tým, ktorí podporujú tieto nenávistné prejavy, ani trochu neustúpim,“ vyhlásil Macron pred novinármi počas návštevy Dánska. „A ak chcú vo mne vidieť svojho hlavného protivníka, tak majú pravdu.“

Orbán a Salvini avizovali, že chcú v EÚ vytvoriť spojenectvo odporcov migrácie. V Európe dnes existujú dva tábory – a Macron je „vodca tých strán, ktoré podporujú migráciu do Európy“, uviedol Orbán. „Na druhej strane stojíme my, ktorí chcú zastaviť nelegálnu migráciu,“citovala ho DPA.

Macron uviedol, že v súčasnosti sa rysuje ostrý protiklad „medzi nacionalistami a progresívnymi“. V nasledujúcich týždňoch sa podľa neho očakávajú ďalekosiahle rozhodnutia o téme migrácie. To si vyžaduje serióznosť a zodpovednosť, ale aj spätosť „s našimi hodnotami“.

Francúzsky líder sa vyslovil za „skutočnú politiku proti krajinám pôvodu s ohľadom na naše hranice a vnútro“. „To nie je to, čo pán Orbán alebo pán Salvini navrhujú,“ dodal. Očakáva sa, že migračná politika bude jednou z ústredných sporných tém pri voľbách do Európskeho parlamentu v budúcom roku.

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/zpravy-k-zamysleni/macron-orbanovi-a-salvinimu-neustupim/
------
Imigranti si udělali z kostela záchod a chtějí pokračovat dále do Evropy

Ilegální imigranti na ostrově Lesbos zvandalizovali kostel Sv. Kateřiny a udělali si z něj záchod. Na 50 tis. imigrantů z tamních detenčních center chce pokračovat dále do Evropy. Jak to pak bude s jejími kostely a kapličkami, chatami a chalupami, není tak těžké předvídat...

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/uprchlici-zpravy/imigranti-si-udelali-z-kostela-zachod-a-chteji-pokracovat-dale-do-evropy/
-----
Operace ricin: Na ruské ambasádě se asi válejí smíchy. Nám úsměv brzy ztuhne. Jsme opět před invazí 1968? Brusel již startuje ekonomické tanky. Z premiéra bruslařem? S teroristy se nevyjednává. Smrtící chyba AB?

PETR HÁJEK vidí souvislosti mezi černošským rabováním v USA a operacemi Jamese Bonda Koudelky v Praze – a nevidí to pro Babiše ani pro republiku zrovna růžově

Svět se ještě ani nezačal vzpamatovávat z následků „Operace koronavirus“ a její architekti, globalistické washingtonské bažiny (včetně skupiny tajných služeb stále věrných Obamovi), už spustily „Operaci černoch“. Pohříchu lze předpokládat, že ani to jim příliš nezvýší naděje na odstranění prezidenta Trumpa. Proto musíme do podzimka očekávat ještě několik podobných pokusů otřást Amerikou i světem.

Musí na tom být ti tupci zoufale, když vytahují nejtvrdší kalibry s takovým předstihem. A jejich „tiskové orgány“ mezitím vytvářejí legendy: Aktuálně srovnávají současné „černé rabování“ s rokem 1968. To by nás mohlo inspirovat a zajímat, vzhledem k tomu, co Brusel (Sovětský svaz 2.0) chystá za brutální invazi proti zbytkům naší suverenity prostřednictvím „záchranného ekonomického plánu“ – už ne jako pěti, ale rovnou třicetiletku. Jenže problém je v tom, že máme opět v čele země slabého Dubčeka. Alespoň se to tak nečekaně jeví.

https://www.protiproud.cz/politika/5149-operace-ricin-na-ruske-ambasade-se-asi-valeji-smichy-nam-usmev-brzy-ztuhne-jsme-opet-pred-invazi-1968-brusel-jiz-startuje-ekonomicke-tanky-z-premiera-bruslarem-s-teroristy-se-nevyjednava-smrtici-chyba-ab.htm

CZEXIT

0 hlasů

USA: „Střílejte na bílé lidi“ křičí lupiči + VIDEO

Jeden občanský novinář nahrál video na Twitter, které ukazuje skupinu jednotlivců, kteří jezdí po Minneapolis v kabrioletu, zatímco město hoří v pozadí. Během videa je slyšet jak žena křičí: „Střílejte na bílé lidi!“

https://ceskoaktualne.cz/2020/06/kontroverzni-zpravy/usa-strilejte-na-bile-lidi-krici-lupici-video/
------
ŠVÉDSKÁ POLICISTKA VEJDE DO DAVU A OMLOUVÁ SE ZA TO, ŽE JE BÍLÁ (VIDEO)

https://pravyprostor.cz/svedska-policistka-vejde-do-davu-a-omlouva-se-za-to-ze-je-bila-video/
------
OHÝBÁNÍ PÁTEŘE PŘED ČERNOCHY JE NEMYSLITELNÉ – 1.DÍL

https://pravyprostor.cz/ohybani-patere-pred-cernochy-je-nemyslitelne-1-dil/
------
BÍLÉ DĚTI SI NEZASLOUŽÍ NEVINNOST A JE NUTNO JE PŘEVYCHOVAT, ABY CÍTILY VINU ZA BÍLÉ PRIVILEGIUM, HLÁSÁ POKROKOVÁ CNN

https://pravyprostor.cz/bile-deti-si-nezaslouzi-nevinnost-a-je-nutno-je-prevychovat-aby-citily-vinu-za-bile-privilegium-hlasa-pokrokova-cnn/

CZEXIT

2 hlasy

Kdyby se stahli ze všech koutů bylo to nejlepší! Ato zkur NATO poslat k ledu a je jen na konflikty! At jsou v něm sami a přestanou okupovat cizi země jako Syrie nebo afganistan nebo se vtlačit do Venezuely!

2 hlasy

II. světová skončiila, jedou domů,.. to jeden japonec to zjistil už v r.1965..

4 hlasy

Máte pravdu. Jmenoval se Hiró Onoda.

1 hlas

Oba jste vedle, Hiró Onoda se vzdal až v roce 1974 a ještě půl roku po něm se vzdal další japonský voják, Teruo Nakamura. Nakamura ale pár let po vzdání se zemřel (1979) a navíc pocházel z Tchajwanu, takže mu nebyla věnována taková pozornost. Byl posledním japonským vojákem, který se vzdal.

0 hlasů

at se ten dobytek pakuje, davno je tam nikdo nechce.
at si jdou treba do polska, tam maji se zbrojenim proti Rusakovi zkusenosti.
Nejdriv spolecne s Hitlerem plynovali Zidy a pak se jim Hitler odvdecil za pomoc a udelal si z nich karbanatky :-)))))
ani tentokrat nedopadnou jinak :-)))))

3 hlasy

Bzumbzum-14 dní mu to nejde na rozum

0 hlasů

Hlavně je potřeba se vy.srat na proradnou podlou Merkelovou,která to táhne s rusáky-pouze pitom.ci si myslí,že je pravicově prozápadní.Ropucha odporná

1 hlas

Ale dobře jsem se bavil, jak na Babiše, Hamáčka a další papaláše platí pevná ruka. Americký velvyslanec nedávno pohrozil, že pokud bude přijat tzv. digitální zákon, USA s Českou republikou zametou jako s kusem hadru. A zafungovala to. Vyděšený papaláš nejenom stáhl ocas mezi nohy, ale i návrh zákona. Takhle se s Babišem a Hamáčkem musí. Tvrdě a rázně.

6 hlasů

Teď je budou ovšem potřebovat doma, jestli jim tam negři povstanou :-)

4 hlasy

To asi sotva, čmoudů je tam asi 12%, ale spousta z nich sedí a pokud by "povstali" pak na tuhle sebranku stačí Národní Garda toho kterého státu, pokud jim dovolí střílet ostrou municí.

0 hlasů

Ta vojenská přítomnost je pro Německo ponižující a zbytečná. Je potřeba uvolňovat mezinárodní napětí a jít cestou mírové spolupráce.

3 hlasy

Souhlasim s vami. Je potreba vice jednotek presunout primo na ruskou hranici a postavit tak jednotny val primo rusackym hordam.
Doporucoval bych eletecke a raketove zakladny na Ukrajine.

1 hlas

tam / na okrajine / by to fsechno tamni rasisticti semiti zid-nazi rozkradli do posledniho sroubecku,mesuge.cha,cha,cha!salom,ajnstajn.

2 hlasy

Je dobre, ze vsechny ty vojaky USA presune na zakladny v Polsku.
Je potreba obklicit rusackou risi zla.

1 hlas

Ano, zase se bude opakovat to samy jak pred druhou svetovou. Verbez, ktera za tisic let exisistence jeste nevymyslela svou vlastni trikolku bude pomahat k treti svetove tak jak delala pred druhou svetovou pomahanim Hitlerovi jak nejvic mohla. Az do konce prepadenim Ceskoslovenska v 1938.

2 hlasy

Mohl jste ty Rusy klidně jmenovat. "Verbež, která nevymyslela ani vlastní tříkolku a ve válce pomáhala Hitlerovi" - Všichni přece víme, o koho jde.

2 hlasy

Laskave se nezlobte, ale Makron a Putin jasne nedavno rekli, ze Polaci meli hodne co spolecneho s zacatkem druhe svetove. Vzdyt taky byli prvni, ne Nemci kdo nekoho lstive a zakerne napadl. 1938 Ceskoslovensko.

3 hlasy

Ty komiku... První...? A kdo lstivě a zákeřně napadl ještě předtím Finsko a Pobaltí...? Vy Rusové snad nemáte kousek sebereflexe...

0 hlasů

Tak teda musi Wikipedie se vsema prispevky od profesoru a doktoru lhat. Pisou, (podle tebe lzou), ze Lenigrad kde bylo vyvrazdeno pres milion Rusu byl napaden ze severu Finskem a z druhy strany Hitlerovskou verbezi (germanama, Bulharama, Rumunama atd) a taky pisou, podle tebe doktori a profesori lzou, ze Litevska Waffen SS zavrazdila 48 tisic vlastnich obcanu a v koncentracnim tabore Salaspils umucili (nehodili do plynovych komer, nezastrelili) ale umucili k smrti 900 deti mezi peti a deviti roky.

0 hlasů

Vy vole, Finsko i Pobaltí byly napadeny až po obsazení Polska spřátelenými armádami Německa a SSSR, Finsko v listopadu 1939 a pobaltí bylo obsazeno až v roce 1940. Obojí na základě tajného dodatku ke smlouvě Molotov Ribentrop.

0 hlasů

tos trefil presne :-)))))
psonek nevymyslel nikdy nic a navic se 20 let paktoval s Hitlerem.
a ten ho za odmenu pekne vykostil :-)))))
dneska te banderovci moc nepochvali, ty vemeno jedno rudy :-)))))

3 hlasy

chcete rici paraziticti semiti zid-nazi,ajnstajn?Rusove nam dali aspon buef stroganoff,mesuge.no tak.a bistro.cha,cha,cha!

2 hlasy

A štenice...

0 hlasů

ale dete.ty mame od zida!!!f cikagu se jim pry vede velmi dobre a v brokoline mezi spindirama.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 17/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.