Zpráva OSN
Svět zaznamenal rekord. Šedesát milionů uprchlíků

18.06.2015 13:15

Počet uprchlíků ve světě loni vzrostl na rekordních 59,5 milionu. Nejvíce běženců, kteří opustili domov kvůli konfliktům, již nepochází z Afghánistánu, ale ze Sýrie, oznámil Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • jan janík (8 hlasů) 18.06.2015 13:27

  Zajímalo by mě, kterou z těch zemí neobšťastňovali amíci svou...

 • Deadman´s Hand (5 hlasů) 18.06.2015 13:52

  Fakt, že běženci z Iráku, Sýrie, Libye, Afrického rohu, Nigérie a...

 • Karel Důvěřivý (4 hlasy) 18.06.2015 14:30

  A jaký byl ve světě klid než začali Američani šířit tu jejich...

 • Radek Soukup (3 hlasy) 18.06.2015 13:54

  Tak ať si tyhle islámský čmoudy vezmou k sobě domů vezmou USáci,...

 • franta vránek (2 hlasy) 18.06.2015 14:59

  výsledek amerických okupací na válčení je založena dluhová ekonomika...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Utopická vize nebo děsivý odhad toho, co nás opravdu čeká?

Koncem roku 2020 žije v ČR jeden a čtvrt milionu arabských spoluobčanů. Novela ústavy z tohoto roku zaručuje Muslimům uplatňování práva Šaríja v 11 českých městech a vybraných komunitních oblastech. Ve volbách do poslanecké sněmovny v roce 2034 vítězí Národní Obrozenecká Iniciativa se ziskem 34.8%. Na druhém místě překvapivě skončilo hnutí Mustafy Al Fahdího, jenž získalo 28.4% hlasů. Po složitých vyjednáváních se daří NOI vyjednat těsnou 101 koalici s KDU-ČSL. Vláda je však nestabilní, Lidovci již o půl roku později koalici opouští a vyjednávají o nové vládě s Fahdíovci.

Chytnou se toho neziskovky v ČR. No to bude terno, zavětří příležitost. Cikáni jsou out, ti už tolik netáhnou, moc dotací z EU na ně vytáhnout už nejde. Ale na Araby? Na jejich integraci? To bude vejvar, který půjde do miliard EUR pro neziskovky. V první fází integrace muslimů do české společnosti a později přijde osvěta české společnosti a integrace Čechů naopak do islámské společnosti.

V takové společnosti se bude žít jinak. Budete si muset dávat pozor na oblečení. Dívky se budou muset zahalovat, aby nebyly terčem útoků muslimských mladíků pro nevhodné a vyzývavé oblékání. Češi si budou muset zvyknout, že v hospodách se čepuje limča a čaj, pivo a alkohol už ne. Ale to přece vadit nebude, ne? Však již tehdy dávno v roce 2015 lidé mlčeli a souhlasili se zákazem kouření v hospodách, tak určitě nebudou protestovat ani kvůli zákazu alkoholu. Však hospody mají být o kulturním setkávání a posezení, o přemítání nad vírou a odpočinku po celodenních modlitbách a ne o chlastu a hulení.
Takže já osobně se nebojím kvót, ale bojím se českého salámu. Té metody pomalého ukrajování ze svobod, které máme, ale dobrovolně si pomalu a polehoučku necháváme někým nahoře tyto svobody odebírat a odkrajovat, pomalu, abychom se nebouřili, ve jménu našeho "dobra" nebo pomoci uprchlíkům. Pamatujte ale na známé přísloví, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly. A my po té cestě nejdeme, my přímo zběsile utíkáme vstříc zkáze a vlastnímu zničení naší země (válka s Ruskem) a naší kultury (imigrace běženců a demografické překreslení našeho území). Vláda udělá, co jí elity v Bruselu nakážou. Notičky jsou rozeslány, není na co čekat. Občané se nebudou stačit ani divit, jak rychle nám do země naše vláda nasune desítky a posléze stovky tisíc islámistů. Už je dávno rozhodnuto.
Šéfredaktor AE News

1 hlas

60 milionů celosvětově, 500.000 přišlo loni do Evropy (Švédsko z toho téměř 100.000 přijalo uprchlíků ze Sýrie) a my řešíme, zda přijat 1200 hladných krků, kteří i tak utečou do Německa.
V Itálii je 50.000 těch, co chtějí na sever.
Sežerou nás.

1 hlas

jak USA fašismus kromě okupací ,bervných pučů ,vyvolávání občanských válek ,likviduje ekonomiky desítek zemí světa ,včetně čr Ekonomický vrah: Manuál https://www.youtube.com/watch?v=pHqc-YgbsVg

1 hlas

puče CIA 1989 , Barevné revoluce , arabské jaro alkajdy usa , moderní islámský terorismus USA občanskou válku v arabských zemích puče muslimského bratrstva vyvolaly USA Vůdci arabských revolt se školili za americké peníze http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/231298-vudci-arabskych-revolt-se-skolili-za-americke-penize.html?ref=boxD Řada mladých vůdců nynějších arabských revolucí získala americký výcvik a jejich seskupení dostávala finanční podporu z USA

1 hlas

Seznam hlavních amerických intervencí, tajných operací a různých válečných zločinů - GOD SAVE THE US=terorist ??http://www.chelemendik.sk/Seznam_hlavnich_americ - kych_intervenci_tajnych_operaci_a_ruznych__2755394 - 87.html
nepřetržitá válka fašistické diktatury USA

1 hlas

Noam Chomsky, Andre Vltchek: On western terrorism:: Podle knihy O Západním terorismu od André Vltcheka a Noama Chomskeho je celkový počet zabitých DEMOKRATY usa od II. světové války 50 milionů. Když k tomuto počtu přidáme lidi mučené, postižené brutalitou, falešně uvězněné, přinucené stát se utečenci nebo jejichž životy Západní terorismus zruinoval, pak dosáhne počet obětí stovku milionů. http://www.blisty.cz/art/72235.html

1 hlas

výsledek amerických okupací na válčení je založena dluhová ekonomika usa fašismu ,napadnout vybombardovat ,rozkrást,a obnovovat

2 hlasy

A jaký byl ve světě klid než začali Američani šířit tu jejich demokracii. A to není ještě konec jejich úsilí - pracují na Ukrajině.

4 hlasy

Dost islámských bojovníků!!! Není-liž pravda?

0 hlasů

Tak ať si tyhle islámský čmoudy vezmou k sobě domů vezmou USáci, protože jsou to USA, které svými věčnými válkami tento problém vyvolal. Anebo snad Irák a Libyi přepadli Eskymáci, he ?

3 hlasy

Fakt, že běženci z Iráku, Sýrie, Libye, Afrického rohu, Nigérie a Mali neprchají před diktaturou, ale před chaosem, do něhož jejich země zavlekli Američani a možná nevědomky i jejich vazalové, asi nepřizná žádný ze západních politiků.
"Záměrné vyvolávání chaosu, tj. zesilování nestability, podpora lokálních konfliktů mimo území USA, které zabrzdí hlavní rivaly -- geopolitického a vojenského rivala -- Rusko, ekonomického rivala -- Čínu. Zároveň bude možné za dolary (!) financovat nákupy zbraní pro "správnou stranu." Např. podpora Izraele, či "polovojenských" ukrajinských jednotek." Tímto opatřením USA zabijí hned několik much jednou ranou: destabilizují Eurasii + Afriku, přičemž samy jsou dostatečně geograficky vzdáleny. Rusku a Číně přidělají hodně starostí tak, aby neměly síly, resp. byly oslabeny pro svůj rozvoj. Upevní dominanci dolaru. Dodají zakázky svému zbrojnímu průmyslu, neboť vojensko-průmyslový komplex je hlavní páteří americké výroby (a místem, kde se koncentruje vývoj nových technologií). Zopakujme, že Spojené státy nejsou schopny (pokud vůbec někdo je) chaos řídit. Dynamika, sila nezamýšlených důsledků atd. je příliš silná. Snaží se ale pro sebe získat výsledky těchto procesů a chaos vyvolávat/posilovat tam, kde jim to přijde výhodné pro jejich zájmy." - See more at: http://www.blisty.cz/art/74225.html#sthash.PLeGBoaM.dpuf

5 hlasů

Zajímalo by mě, kterou z těch zemí neobšťastňovali amíci svou svobodou a demokracií ?

8 hlasů

všechny, USA fašismus je okupant, masový vrah stejně tak uprchlíci z Ukrajiny už přes milion

2 hlasy

To je ale zajímavé že žádnou, ten zlý agresor Putin, z kterého má celý svět strach, že ? :-) :-)

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.