Venezuela
Tučná odměna za dopadení "narkoprezidenta"

16.04.2020 10:01 Původní zpráva

Patnáct milionů dolarů. Tolik peněz nabízejí americké úřady za informace, které povedou k dopadení venezuelského prezidenta Nicoláse Madura, jehož viní z narkoterorismu. Rozhodly se proti němu zakročit uprostřed koronavirové pandemie. Směrem k Venezuele již vyslaly válečné loďstvo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Kamil Vont (11 hlasů) 16.04.2020 11:46

  To jsou prostě USáci, no. V Afghánistánu od Talibanu dostali těžce na...

 • tyden tyden (7 hlasů) 16.04.2020 12:06

  doma obrovskej pru*ser, tak nekoho napadneme. cekal snad nekdo uz ty...

 • doctorX doctorY (7 hlasů) 16.04.2020 11:42

  Videl bych to spise takto. US prestava mit kontrolu nad distribuci...

 • aztek polni (6 hlasů) 16.04.2020 15:28

  Kreaturu tou je dementní vražedkyně Hilari a ten jeji notorický lhář...

 • Petr Rozlil (4 hlasy) 16.04.2020 17:46

  Pochybny clanky?????? Tak rychle zagoogluj a podivej se kolik lumpu...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

FRANTA KOCOUREK DOJÍ KRÁVY U PSKOVA.

0 hlasů

Evropané, žerte brouky! EU schválí hmyz jako potravinu pro lidi. Pomůže to prý klimatu a Greta bude nadšená

https://www.euportal.cz/Articles/42558-evropane-zerte-brouky-eu-schvali-hmyz-jako-potravinu-pro-lidi-pomuze-to-pry-klimatu-a-greta-bude-nadsena.aspx
-------
Krátce: V Německu muslimové útočili na policií a v Anglií mají desítky tisíc muslimských teroristů

https://www.eurabia.cz/Articles/44004-kratce-v-nemecku-muslimove-utocili-na-policii-a-v-anglii-maji-desitky-tisic-muslimskych-teroristu.aspx
-------
Imigranti v Německu plánovali útoky na základny USA a kritiky islámu

https://www.eurabia.cz/Articles/44003-imigranti-v-nemecku-planovali-atentaty-na-zakladny-usa-a-kritiky-islamu.aspx

CZEXIT

0 hlasů

faktem je,že s.maduro je výplod pučisty semity žida hugo chavéza.to samé jako židofský ukrajiinský puč jacenjuka arsenjuka.

1 hlas

Teď se i "vůdcové" evropských vlád a byrokracie EU musí mít na pozoru. Co kdyby je třeba USA administrativa obvinila z proti amerických nebo proruských a pročínských postojů a odsoudila je na stodvacet let?
Ale vážně. Když se nepovedl ve Venezuele "majdan", musí nastoupit CIA a armáda. Přitom o CIA je známo, že je největší světovou organizací v obchodu s drogami.

2 hlasy

To je jako zlý sen.

2 hlasy

To máte pravdu. Kam se člověk podívá jeden Černobyl vedle Severodvinska, Novičok vedle polonia...

1 hlas

Když mohou USA stíhat prezidenta jiné země za porušení amerických zákonů, proč by Rusko nemohlo stíhat nýmanda Koláře za porušení ruských zákonů?

2 hlasy

Jaké ruské zákony u nás platí, prolhanej rusáku! Nejsme vaší kolonií!

1 hlas

Hlavnně že jsme kolonie vrahů a zlodějů at už těch ze zkur enie jako je zlodějka Layenova-Kalousková nebo vrahů z NATO a hrdlořezů!

2 hlasy

Protože to není totéž. Pokud nevidíte rozdíl, zajděte si na oční. Narkoobchod na státní úrovni penetruje trh cizí země. Opravdu se vám zdá, že zločin sundání sochy z podstavce je na stejné úrovni ohrožení?

1 hlas

O to co pises vubec nejde anglo-lizale. Tady jde business - obchody. kolar ani novotny zadne businesses nedelaji ani obchodovanimu nerozumneji. Misto aby se nasi politici divali tam kde jsou a budou penize jako je Rusko, Cina a Nemecko, tak se vsemozne snazeji znicit a zabranit nasim obchosnikum styky s bohatyma zemema. Podivej se jak Slovaci dostavaji rychle rozum.. Vezmou sochu Koneva, kterou kolar zpryznil na Slovensko a hned se bude vesele obchodovat s Ruskem.

3 hlasy

Nebude. Slováci mají svou hrdost. A Euro.

0 hlasů

Ano, vsimnul jsem si,, ze neolizuj anglosaxonsky spinavy boty jako ty, Henex, Junior, Krampus, Beranek a pan ok, kolar a novotny. Konecne je napadlo, ze zadny Slovensky zbozi do Anglie ani do USA se dovazet nesmi ani nikdy nebude.

2 hlasy

Hmmm, máš vypitej mozek. Držet se tématu a faktů je evidentně problém.

1 hlas

Jan Gavroch je ruský pizděc. Jen pizděc totiž kopíruje cizí pochybné články, aniž by se účastnil plodné diskuze.

1 hlas

Pochybny clanky?????? Tak rychle zagoogluj a podivej se kolik lumpu by melo seted ve vezeni s Madurem. "companies involved in opiod epidemic" a hned uvidis, ze v tom lita Johnson & Johnson, ktery se dokonce priznali, ze maji opiovy pole v Tanzanii, McKesson Corp., Cardinal Health, Inc., AmerisourceBergen Corp., Teva Pharma Corp., Na Googlu je o nich vic nez 1000 clanku, Nez napises svoje vymysly tak vse nejdrive zkontroluj, anglo-lizale.

4 hlasy

Ty články si přečtu, pokud vzbudí můj zájem, ale nestalo se. Kolik lumpu by mělo sedět v USA, mne upřímně netankuje. Rusoborče.

1 hlas

Kdyz uz budes na tom googlu, tak se podivej kolik doktoru zasili minuly rok za rozdavani opiovych receptu. V cervnu jich bylo 600, pred tim v tom samem roce 400, moulo a bez olizat anglosaxonsky spinavy boty. Ti maji hodne zkusenosti s opiem. V minulem stoleti s kralovskym pozehnanim zamorili s opiem celou Asii az z toho bylo povstani. Precti si to "boxer's uprising" , moulo.

3 hlasy

Tovaryšč Rozlil, jsi MIMO TÉMA. Zkoušej si urážet svýho komandíra, mne NEZAJÍMÁŠ, než jako mentální zrůdička s chorobnou touhou oslavovat Rusy.

1 hlas

LID Venezuely má to, co si vypěstuje a vyrobí a ubrání . Problém působ vyloupení kont Venezuelců zahraničními bankéři a přepadání a loupež kamionů vojáky USA
-.-.
Maduro vyzval armádu USA, ať otevře KORIDOR pro dodávku menstruačních vložek, mýdla a dalších hygienických potřeb, do USA
-.-.-
V USA i mimo věznice jsou vložky a tampony drahé. A pro odsouzené to platí něko- likanásobně, zvlášť pro vězenkyně, které si vydělají pět dolarů (114 korun) měsíčně. Dva tampony stojí ve federálním vězení 5,55 dolaru (126 korun). Pár slipových vložek vyjde na 1,35 dolaru (31 korun).
Zdroj:
https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/nedostupne-vlo
zky-a-tampony-v-americkych-veznicich.A181227_17455 - 4_eko-
zahranicni_nio?&recommendationId=11c58710-c154-4c0 - 4-819f-f23d4c4ea0fc

2 hlasy

dva baličky tampónků,obsahující 20 vložek,každý.v dobách výprodeje jsou k mání i za $2,35 v normálním obchodě s bezplatnou dodávkou .zdroj obchod winn dixie.

1 hlas

GUIado NENÍ již předsedou parlamentu Xenezuely.
Po tom, co Guaiado požádal USA o útok na Venezuelu se sešel parlament Venezuely a Guiada z funkce předsedy odvolal a předsedou parlamentu zvolil poslance Luise Parru.
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/navsteva-guaidoa-v-madridu-vyvolala-roztrzku-mistnich-politiku_538536.html

2 hlasy

http://halonoviny.cz/articles/view/49803854

ve Venezuele se na základě požadavku opozice uskutečnily předčasné prezidentské volby, kterých se zúčastnilo celkem 17 politických stran a čtyři kandidáti. Volební model byl ten samý, který umožnil opozici
vyhrát parlamentní volby. Dohled nad průběhem a regulérností voleb
zajišťovalo 150 mezinárodních pozorovatelů a bylo provedeno 18 auditů, které neshledaly v průběhu voleb žádné manipulace. N. Maduro získal ve volbách celkem 67,4 % hlasů, jeho oponenti, H. Falcón a J. Bertucci, získali 20,93 % a 10,82 % hlasů. Nikdo z nich průběh a výsledky voleb nezpochybnil, část opozice účast ve volbách bojkotovala

1 hlas

doma obrovskej pru*ser, tak nekoho napadneme.
cekal snad nekdo uz ty spiny neco jinyho????

7 hlasů

USA nejsou Rusové. To jste si popletl. Já se divím, že tu odpornou kreaturu neodstavili už dávno

2 hlasy

Co o Madurovi víte ? jenom to, co vám řeknou media. Navíc, to ale asi víte, jedna ruská naftová společnost ukončila ve Venezuele svoji činnost a prodala svoje aktiva ruské vládě. No a Maduro s tím má společného málo, ale tak jako bubák SSSR je podstrkován Ruské federaci, tak Maduro je dost hnusně šikanován amíkama. Co kdyby Venezuela si udělala zákon a chtěla na př. Bidena zavřít ? No ? Mně je do těch mexikánů nic, ale stejně jako v Panamě, Noriegu unesli do USA. A to byl kamarád USA. Ale chtěl vybírat za průplav. Atak to že ani náhodou.

3 hlasy

Nezlobte se, ale vaše replika je naprosto nesmyslná. Ekonomická situace v nejbohatší jihoamerické zemi zapříčinila exodus milionů obyvatel. Rusko je kapitola sama pro sebe a dělá světu problémy bez ohledu na to, jaké jméno si právě dá.A k panu Bidenovi, kterého sice nemám v lásce, nicméně si nemyslím, že pašuje drogy.. Co se Noriegy týče, musí si holt každý informant a spolupracovník tajných služeb spočítat, co si dovolit může a co ne. Vy o případu asi víte dokonce méně než já a já o něm nevím moc..

1 hlas

Kreaturu tou je dementní vražedkyně Hilari a ten jeji notorický lhář pedofilní Bill a vrah Busch! Zrůdy lidské to se neštitili zabíjet nevinné Iračane nebo Syřany nebo Srby! Odporné špiny!

6 hlasů

To jsou prostě USáci, no. V Afghánistánu od Talibanu dostali těžce na budku, takže si své pochroumané sebevědomí chtějí zvednout na někom jiném. Nám před několika týdny jejich velvyslanec vyhrožoval tresty a sankcemi, pokud si dovolíme přijmout tzv. digitální daň. Prostě USáci, no.

11 hlasů

To jsou prostě rusáci, no. V Afghánistánu dostali těžce na budku, takže si své pochroumané sebevědomí chtějí zvednout na někom jiném. Nám před několika týdny jejich velvyslanec vyhrožoval tresty a sankcemi, pokud si dovolíme přemístit sochu Koněva. Prostě ruáci, no.

3 hlasy

Přidat jim i lavičky dementního šulina Havla tyrana a vylhanou figurku čuráckou z charty sraní do díry a chcaní praskáče STB Karla Sabiny žaby čurácké a mohou s ní zatopit pod kotlem! A i bstu kriminálnika se slepičím mozkem dutým!

2 hlasy

Víc hlasů rusáku, takhle tomu ještě málo věříme. Přidej!

1 hlas

Jste srandovní postavička.

3 hlasy

A Vy nebohá.

1 hlas

Videl bych to spise takto. US prestava mit kontrolu nad distribuci drog z techto zemi, a proto jako vzdy rozbijou cely cely stat pod zastitou OSN a radoby lidskych prav.

7 hlasů

Myslíte, jako že Maduro začíná USA konkurovat ve kšeftu s drogami? Nejen, že jste magor, ale ti trollové, co vám dali hlas jsou ještě pitomější. Být váš "soudruh", tak se za vás stydím

2 hlasy

Místní soudruzi mají vypláchnuté hlavy Rudým právem a od těch dob nic nového nepochopili, takže se SSSR na věčné časy a imperialisté ve Fašingtónu jedí černochy. S těmito debílky nemůžete vést smysluplnou debatu, oni se sem chodí jen vyřvat ze svých frustrací a ztracených socialistických jistot.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 7/2022 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi