Bílý dům
Turecko podnikne invazi do severní Sýrie se souhlasem USA

07.10.2019 08:01

Bílý dům podle agentury AP v neděli potvrdil, že Turecko brzy podnikne vojenskou operaci na severu Sýrie. Tisková mluvčí Stephanie Grishamová uvedla, že americké jednotky ofenzivu nepodpoří a ani se jí nezúčastní a nebudou se již vyskytovat v bezprostřední blízkosti oblasti.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jiří Rys (7 hlasů) 07.10.2019 09:50

  Se souhlasem USáků ? A neměla by se k tomu spíše vyjádřit samotná...

 • Jan Vacek (6 hlasů) 07.10.2019 08:42

  Sýrie nutně potřebu mezinárodní dohodu o mírovém uspořádání a obnově...

 • Petr Rozlil (5 hlasů) 07.10.2019 17:33

  Zlocinym, prolhanym, zakernym a lstivym Londynskym anglosaxonum se...

 • František Mach (5 hlasů) 07.10.2019 08:41

  Amíci se už zbláznili.

 • Bob Kadet (4 hlasy) 07.10.2019 11:45

  Americký podvraťácký xindl se zachoval tak jako dost často i v jiných...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Uprchlíka nevyhodíme: Kradl. Odsouzen. A zase kradl... A takové si tu musíme nechat. Rozhodla EU

Česká republika zavede podle serveru ceska-justice.cz institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. „Reaguje tak na letošní rozhodnutí Soudního dvora EU, podle kterého se i cizinci, který není hoden azylu, musí přiznat práva uprchlíka a není možné ho vyhostit, ač představuje nebezpečí pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin. Vyplývá to z novely azylového zákona, která byla předložena do připomínkového procesu. Institut strpění už má dlouhodobě ve své legislativě například Německo,“ poznamenala Irena Válová, jež o dané změně informovala.

Azylantem má pak být dle jejích slov nově nikoliv ten, komu byl azyl udělen, ale už ten, kdo o azyl požádal. „Nová definice azylanta v §2 azylového zákona má vypadat takto: Azylantem se rozumí cizinec, kterému bylo doručeno rozhodnutí o udělení azylu, a to po dobu platnosti rozhodnutí o udělení azylu. Azylantem se rozumí dále cizinec, u kterého bylo zahájeno řízení o odnětí azylu, a to do doby nabytí právní moci rozhodnutí ministerstva o odnětí azylu, po dobu běhu lhůty pro podání žaloby podle § 32 nebo kasační stížnosti a po dobu soudního řízení o žalobě a kasační stížnosti proti rozhodnutí ministerstva podle soudního řádu správního,“ píše Válová.

„V České republice jde o případ Čečence, který spáchal před udělením loupež a byl odsouzen na tři roky do vězení. Po udělení azylu spáchal další loupež a dopustil se vydírání. Jako recidivista byl odsouzen k devíti letům. Rozhodnutí, že Česká republika této osobě odnímá azyl, napadl zločinec soudně," popisuje Válová.

„Soudní dvůr EU (SDEU) v rozhodnutí konstatuje, že ani zločinec nepřestává být uprchlíkem, i když mu stát nepřizná tento statut, a může na území pobývat zákonně. Společný azylový systém EU vycházející z Ženevské konvence včetně zásady nevracení uprchlíka do země, kde mu hrozí mučení nebo nelidské zacházení, je nutné bezpodmínečně dodržovat, uvádí v rozhodnutí SDEU,“ uzavřela.

„No, a je hotovo... Vzpomínáte na toho Afričana, co znásilnil holku na poli u Litoměřic? Ano, ten byl v německém režimu strpění. Prostě tady budou, budou mít svá práva a nic s nimi nenaděláme. Že to ovšem bude zákonem definovaná možnost, to je odporný podvod na nás všech!“ poznamenal k tomu právník Tomáš Tyl.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlika-nevyhodime-Kradl-Odsouzen-A-zase-kradl-A-takove-si-tu-musime-nechat-Rozhodla-EU-598769

1 hlas

Že krade 95% Čechů vás jaksi nezajímá. Že domácí násilí s chlastem jsou jeden obrovský klacek na naše křehulinky taky ne, co? Že máme 250 000 darmožroutů včetně vás, co nedělají a berou podporu, to vás taky nezajímá. Ten jeden blbeček navíc, co krade a znásilní ženskou, není ani plivnutí do rybníka. Ženevské konvence platí jaksi už hodně dlouho, podělaný Kočičoune, to jste se vzbudil hodně pozdě. Kupte si svoji vyděšenku.

0 hlasů

vy jste se ke zlodejne tady priznal,vlastiku.domaci nasili je celosvetove.i hasidicti semiti zidi nasilni sve druzky.rabin neuwirth najal byv.clena mosadu,aby zavrazdil jeho zenu.potreboval se ji zbavit .prave dal posledni pomazani prachatemu zidovi a chtel si vzit vdovicku.podrazy,jako v inquizici.tam podrazeli prachate semity zidy jako krypto-zidy.holt pakaz.shalom.

0 hlasů

Silvestrovské radosti na starém kontinentu: Otevření španělské migrační trasy a další útoky v Německu. Migranti se vyloďují jako v Normandii. Systém podvodů se sociálními dávkami. Spíte klidně?

http://www.protiproud.cz/politika/2885-silvestrovske-radosti-na-starem-kontinentu-otevreni-spanelske-migracni-trasy-a-dalsi-utoky-v-nemecku-migranti-se-vyloduji-jako-v-normandii-system-podvodu-se-socialnimi-davkami-spite-klidne.htm

0 hlasů

Hééééj vlastíkové, to jsou ti co tu podle vás nejsou :-DDDD
Vlastizrádci brzy skončí :-DDDDD

V Hustopečích na Břeclavsku ulovili pět migrujících negrů (4 samci a jedna samice)

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=238580

1 hlas

Bubububu! Vem si prášek, kup si vyděšenku, posero!

1 hlas

Ty už si ve své slovní zásobě dosáhnul svého maximálního limitu, že primitive :-DDDDDD

https://www.google.com/search?q=migranti+%C3%BAto% - C4%8D%C3%AD&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi - AsIm41ovlAhWFEVAKHbd2ACkQ_AUIEigB&biw=1536&bih=722 - %20%E2%80%A6

0 hlasů

Kup si vyděšenku, posero.

0 hlasů

Systematická infiltrace klanů migrantů do německých orgánů stále pokračuje

Systematická infiltrace postupuje, nejsou zasaženy pouze policie a soudnictví, kurdsko-libanonské klany se snaží rozšířit svůj vliv na imigrační úřady, přijímací úřady nebo úřady práce.

https://ac24.cz/-/systematicka-infiltrace-klanu-migrantu-do-nemeckych-organu-stale-pokracuje?redirect=%2F
---------------------------
VIDEO: ČTRNÁCTILETÁ NĚMKA ŘEKLA NAHLAS O MIGRANTECH TO, CO SE BOJÍ ŘÍCT VĚTŠINA NĚMCŮ

Na demonstraci protimigrační strany AFD, promluvila i mladá, pouze čtrnáctiletá dívka. Řekla nahlas to, co se bojí říct většina Němců. Zkritizovala migraci a hovořila o tom, že se bojí s kamarádkami chodit ven či do města, kde po nich pokřikují migranti a otravují jim život. Dívka tvrdí, že už nežijí bezstarostně.

https://pravyprostor.cz/video-ctrnactileta-nemka-rekla-nahlas-o-migrantech-to-co-se-boji-rict-vetsina-nemcu/
---------------------------------------
Muslim se pokusil zaútočit na synagogu v Berlíně

https://www.eurabia.cz/Articles/33462-muslim-se-pokusil-zautocit-na-synagogu-v-berline.aspx

CZEXIT

2 hlasy

jak pekne hodili humanitarni bombometcici hrdinne kurky turkovi :-))))
a stropnicky o nich tak rad vypravel. a nase "prebytecne" zbrane jim posilal :-))))))

2 hlasy

A ještě něco ty_úde. Ty máš Amíky u_zadele, ale druhým neustále nadáváš do Rusáků a různých uctívačů. Mužeš mi najít kde velebím Putina a pod.

3 hlasy

Tvůj projev je plný agrese, primitivizmu a zloby proti většině.

1 hlas

A kterou většinu ty zkvašená ovocenko máš na mysli?? Na tomto DF nebo myslíš v ČR?? Jestli myslíš tady, tak si po sobě přečti ty tvoje_vysírací příspěvky! A určitě tady ta vaše smečka nenávistných exotů není většina!

3 hlasy

Kadet někomu doporučuje, aby si přečetl svoje nenávistné příspěvky v příspěvku plném jeho vlastních urážek. Psycho!

1 hlas

Woe, já jsem pouze reagoval na člověka, který se zde nevyjadřuje o nic lépe než já! Co jsi zase nepochopil ty "psycho"??

0 hlasů

Umíte číst? U policie jste byl ten, co uměl jen psát, co?

0 hlasů

Tys tu chyběl, péro...

0 hlasů

Použití ozbrojené síly proti jinému státu je agrese, stíhatelná podle mezinárodního práva.

3 hlasy

Musil právníkem, ja doprkna, to tady dnes jede! Co vám říká, vy mezinárodní právo, soubor dohod a úmluv o boji terorismu? No nic, takže běžte míchat svoji maltu, ano?

1 hlas

No právníka tady spíše děláš ty. Amík má nějaké mezinárodní právo, státní suverenitu a RB OSN zcela u zadele. Srbská řeznice Madla udělala přes noc z teroristické organizace UCK( na americkém seznamu teror.organizací) národněosvobozeneckou kosovskou armádu. Nehledě na to, že USA mezinárodní tribunál pro válečné zločiny neuznává. To by ostatně ten soud nedělal nic jiného. Neser_se do práva, a běž raději na na roh Perlovky nahánět s pendrekem klienty šlápotám.

0 hlasů

Hromada nesmyslů pro blbečky s pětkama v páté třídě základní školy. Co máte dále k věci?

0 hlasů

No zato ty vypadáš na to že jsi si dodělával maturitu na nějaké soukr. škole ( ala práva v Plzni u médi Mývala), aby jsi mohl u obecní policie dávat botičky na blbě zaparkovaná auta.

0 hlasů

To jsem věděl že to bude jenom hromada howen, ale k věci nic.

0 hlasů

zajimave,co na to baltske staty a polsko?okrajina?to jim moc sebevedomi nedoda.obama ty " rebely " vyzbrojil a ti az na pet/5/prebehli k isis.i se zbranemi.neni divu.

2 hlasy

Aspon maj Kurdove zkusenost, ze jedinej kdo te nikdy nepodrazi a na koho se muzes 100% spolehnout sou amerikanci. Chybama se holt clovek uci.

3 hlasy

Že podmínka dodávek zbraní a letecké podpory Kurdům byla, že se Kurdové vykašlou na Turka a ti to nedodržovali, to jako nic? Vy vidíte Kurdy jako ty bílé a všechny ostatní jako černé?

0 hlasů

Chudaci Kurdove se z tehle zrady nevzpamatujou uz asi nikdy! Byli jedini kdo bojovali po boku Americanu proti teroristicke IS a najednou jsou hozeny Turkum ke zradlu. Anglosaxoni se nikdy nezaprou!

0 hlasů

Americký podvraťácký xindl se zachoval tak jako dost často i v jiných částech světa. Hodil Kurdy přes palubu. A přitom Kurdové i s ženami ve svých řadách provedli naprostou většinu pozemních "vyčišťovacích" operací od bojovníků ISIS v částech pod americkým velením. Budiž do ponaučením pro různé české lampasáky ala Pavel, a zdejší americké vlezdoprdelisty OK,junior,Stýblo a spol. Jak se věrolomně dokáže zachovat spojenec "ve zbrani". Frantíci, Angláni a žid kteří se v regionu rovněž vojensky angažují dělají Zagorku a drží pysk.

4 hlasy

Takových sranců v tak krátké stati, to je výkon.
Kurdové byli US velením jasně upozorněni, kde je čára, přes kterou nesmějí, pokud budou mít US military podporu: nesmějí útočit na Turky a Turecko. Samozřejmě to nedodržují. Co jako čekají? Janek je nechal pozice vyklidit, sdělil, že nebude žádná další podpora, ať se stáhnou, protože se s nima nedá domluvit. Turek zkusí nacpat Syřany ze svého území na jím kontrolovaný pás území v Sýrii. Jinak je pustí do Evropy. Stojí ho strašně peněz a kriminality. Co na tom nechápe takový inťa, jako je Kadet?

My, Evropa, Jankovi dlužíme nesmírně moc, protože nás dvakrát tahal z průserů dvou světových válek, které jsme vyvolali. Napřed Rus s Francií, pak Rus s Němcem. Díky jemu, ne našim neschopným armádičkám, máme tady 74 let mír. Protože stačí dusit všechny malé Hitlery v zárodku, zatímco Evropa do teroristů cpe peníze.

0 hlasů

To jsi zase nakecal_kýbl_sraček, Kurdové kteří spolupracovali s Amíkem, mají s těmi na území Turecka společného jen to že jsou to Kurdové. A ne všichni jsou příznivci PKK. Jestli tobě něco dluží USA, tak si to užij.Mě zabil totálně nasazéné příbuzné v plzeňské Škodove, když vybombardoval celou civilní čtvrť. Tzv. "Dělnickou kolonii". Sice podporoval sovětčíky podle tzv. "Smlouvy o půjče a pronájmu", ale do války se zapojil až když viděl že by RA hnala skopčáky od Stalingradu až po Balt.Ve střední Evropě možná máme klid od válek, ale pro změnu máme na krku problémy s migrační vlnou kterou Amík vyvolal v muslimském světě.

0 hlasů

O anglosaxonskych zakernych a lstivych zradach my zname moc dobre! Munich 1938, kdy nas poslali do nacistickeho lagru, potom v roce 1944 v Moskve kde nas naplanovali do komunistickeho raje, viz: Google, Wikipedie: Percentages Agreement Churchil a podepsano v Jalte v 1945 viz: Google, Wikipedie: Yalta Conference

3 hlasy

Furt dokola: Mnichov byl potvrzením nabídky Beneše spojencům k odstoupení Sudet Německu. Aspoň si, vy tupé howado, přečtěte první větu té smlouvy!

Zrada to byla, ale českých ná*ků. Anglie s námi žádnou smlouvu nikdy neměla, Francie ji zrušila dávno před Mnichovem. To byly jen Benešovy lži.

Na Moskevské konferenci se o ČSR mezi Churchillem a Stalinem vůbec nemluvilo, pokud se odkazujete na ten hrůzný blábol na vaší primitivní Wikipedii, na Jaltě už vůbec ne. Jinak ukažte, kde se o ČSR byť i nepřímo W. S. CH. v souvislosti s tímto setkání se Stalinem zmiňuje. Vpřed!

0 hlasů

nelzete,meshuge.jenom zbabelci lzou.frantici s nami smlouvu uzavreli v '37.prehlizite nasi mobilizaci.na jalte se mluvilo o povalecnem usporadani evropy.to same pred tim v teherane.moc lzete,zbabelce.

0 hlasů

Ale už toho trapného žvatlání nech., Rozlile. Tvoji milovaní rusáci mají tu samou porci svinstva na hlavě.

2 hlasy

Zlocinym, prolhanym, zakernym a lstivym Londynskym anglosaxonum se nikdo nemuze srovnavat! Tak akorat zlocine Spanelsko v 18 em stoleti. Taky tak dopadlo, jak vime!

5 hlasů

Tak si přečtěte něco o Masáríkovi a Benešovi, se poblijete. Josef Fučík, Tomáš Krystlík.

0 hlasů

Zlocinym, prolhanym, zakernym a lstivym Londynskym anglosaxonum se nikdo nemuze srovnavat!....ale může, stačí tvá slova konfrontovat s čehuúnskou PRAŽSKOU latrínou posledních 100 let, a uvidíš velikou část zhodných znaků...jisté je, že když Kurdové dostali nabídku od koalice vedenou Ruskem na společný postup, tak si vybrali Kurdové ua spojence prolhané USSrance - a ti bastardi zbabělí a zákeřní je podrazili stejně, jako mnoho jiných. Nu a nyní zapláčou krvavými slzami, a doplazí se po kolenou za Putinem, aby do celého problému mezi nimi a šaleným musulmanem Erdogošem vstoupil....již vysílají signály směrem k hrdinnému Rusku a světovému státníkovi N°:1 - Vladimíru Vladimíroviči, aby se angažoval...tak uvidíme, možnost Kurdové měli - vsadili však na zbabělou a proradnou kobylu jménem USSranec. :):)

2 hlasy

Omyl, Kurdové nesměli útočit na Turky a dělali to. Zneužívali US vojenské vybavení...

0 hlasů

Přeješ si přímou konfrontaci s Rusákama, vidláku? Nebo jen nedomýšlíš a kvákáš dopředu... V Sýrii se angažuje Putin.

0 hlasů

Zklapni, ty zaschlý piční maze...ejakuláty tvého nenávistného mozku nelze ani číst, natož na ně reagovat...a jinak zdraví slouží?

0 hlasů

Zkvašený done Debílo, jesti jsi si stačil všimnout, tak se jedná o sever Sýrie který je pod kontrolou koalice vedené USA. A nikoliv ty_chuji o regiony kde má základny Rusák a legální syrská armáda. Asad vlastně může být při té "bídě" rád že dostanou Kurdové na budku, protože podporují protiasadovské teroristy vyzbrojené a vycvičené CIA.

3 hlasy

Tak zatímco ty jsi jednoznačný uctívač rusáků a vypláchnutý proletář, mně jsou američané vpodstatě ukradení. Pro mne vždy představovali menší zlo, a to co zejména v poslední době předvádějí je bolestné sledovat.
Trump je nechutný grázl, ale on tam na rozdíl od kremelských panáků nebude věčně. Náš problém je Evropa a její fungování, a pak obrana proti ruským pokusům o návrat do minulosti. Okupanty si tedy můžeš strčit do zadnice, i se všemi vlastizrádci, kteří jim posluhují.

3 hlasy

Celkem se mýlíte. Vy chcete USA neomylné, ale nikdo není neomylný a spousta jejích kroků je menší zlo, z kterého se časem vyklube zlo velké. Přehmaty, či spíše veleprůse*y, jako s tím volem Bremmerem v Iráku, jsou strašné, Kosovo další přehmat, ale kdo nic nedělá, nic nezkazí. Tady kvičí uku*vení čeští kapitulanti, co nehnuli ani zadnicí, takový Kocourek kálí magi v kostkách z pár kriminálních případů usviněný*h muslimů a je připraven odříkat šahádu i pozpátku, až se mu pod postelí namnoží migrouši... Čech vystřelil naposledy proti Čechovi za legií.

0 hlasů

Konečně jsi vypotil i něco racionálního. No jedny okupanty lidí v oklí Brdských kopců poslali do_řiti. Včetně Tupohlávka a jeho radarového mluvčího Klvaňi. Návrat ČR do minulosti snad nemyslíš vážně. I kdyby jsme nebyli v EU a tom útočném paktu NATO.

4 hlasy

Taky mě dost ten pražský Jeremiáš překvapil - měl jsem za to, že z té ussranecké řitě mu čouhají jenom boty - ale kluk ušatá má fištróna, hraje to na všechny strany. :)

1 hlas

Jak to tak sleduju, vubec se nedivim ze vzniknul nejaky IS . Jeden terorista krici na druheho teroristu: Zabte ho, je to terorista.

3 hlasy

Se souhlasem USáků ? A neměla by se k tomu spíše vyjádřit samotná Sýrie ? To jako USák bude dávat povolení k invazím desítky tisíc kilometrů od Ameriky ?

7 hlasů

Samozřejmě že bude. Můžete mu to jít zatrhnout.

0 hlasů

Sýrie nutně potřebu mezinárodní dohodu o mírovém uspořádání a obnově její státnosti v zájmu Syřanů a ne nějakých vnějších zájmů.
Migranti se musí mít kam vrátit a kde budovat své domovy. Potřebujeme spravedlivý a pro všechny bezpečný mezinárodní systém s mechanizmem kolektivní bezpečnosti.
Do mírových iniciativ je nezytné zapojit i Turecko a usilovat o vzájemné porozumění působících sil v regionu. Bezpečnost je nedělitelná.

6 hlasů

Amíci se už zbláznili.

5 hlasů

Trump. Amíci nejsou Trump. To hovädo tam nebude dlouho..

2 hlasy

Klid, Trump na rozdíl od svých předchůdců ještě nevyvolal žádný konflikt. A USA zplodí klidně daleko většího blba.

0 hlasů

Ale ne! Trump tam bude hodne dlouho! Staci sledovat financni bursu, ktere se za Trumpa dari velmi dobre. Penize v Americe rozhoduji a ne Trump nebo Pelosi!

3 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 51/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.