Prorok je za pitomce
Záhadný tvůrce filmu o Mohamedovi. Rozzuřil muslimy

13.09.2012 16:40

Totožnost tvůrce provokativního protiislámského filmu, který zřejmě pomohl rozdmýchat nejnovější protesty proti americkým zastupitelským úřadům v Libyi, Egyptě a Jemenu, dál halí tajemství. Jméno Sam Bacile, jak se údajný tvůrce nízkorozpočtového snímku Nevinnost muslimů v minulých dnech novinářům představil, je podle jednoho z jeho spolupracovníků zřejmě pseudonym.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Zdenka Zwiebel (74 hlasů) 13.09.2012 17:45

  Pořád se dočítám, čím jsou muslimové pohoršení. Mohla bych se taky...

 • Josef Dobeš (40 hlasů) 13.09.2012 17:58

  Muslimové jsou primitivové, co naděláte. Právě proto by se jim měla...

 • Zdenka Zwiebel (29 hlasů) 13.09.2012 18:26

  Osobní zkušenost je např. to, když vás obchodní partner z příslušné...

 • Zdenka Zwiebel (26 hlasů) 13.09.2012 18:08

  Problém je v tom, když vlastní "civilizovanost" přeženeme až do...

 • Jiřina Osahlová (23 hlasů) 13.09.2012 17:34

  Jak mohou vyznavači islámu vědět, že je to právě prorok Mohamed, když...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

ke zhotoveni filmu se priznal i zid klein.ve spolupraci s koptem.hlavni duvod k rozzureni ale dodal obama svym BECENIM na sjezdu demokratu,jako on sam zabil osamu.12x v jednom projevu o tom BECEL.laureat nobela za mir.cha,cha,cha!a potom mame vyroci 9-11.obama i pres varovani neudelal nic pro zvyseni pohotovosti na ohrozenych vyslanectvich,blb.namorni pechota bez naboju.blby diletant-obama.

10 hlasů

Neejdivočejší muslimácký fanatizmus a krvelačnost se naplno rozjíždí i ve ZDÁNLIVĚ nejméně problemovém tnisku,kdysi oblíbené destinaci i českých turistů :

http://blogeurabia.parlamentnilisty.cz/Blog/EsmeraldaZlopocasna/1099-problem-tuniskych-hodnot.aspx

8 hlasů

V Tunisku už řežou hlavy muslimům, kteří přešli na katolickou víru. Jedno video je na webu - hrůzné. Jako turista bych do těchto zemí ani nepáchl. Ať ti mohamedáni pojdou hlady.

8 hlasů

No a Sam Bacile už najednou není žid. Je to anonym. Šikulka anonym. A patří ke koptským křesťanům, kterým se prý náramně hodí provokovat muslimy. To je super. A teď se budou muslimové vztekat a "koptští křesťané" si budou přikrčeni v koutku s úšklebkem mnout ruce. A třeba konečně ti muslimští fanatici proberou i veřejné mínění v USA a ti dají souhlas s válkou proti Iránu. Se zásahem proti Sýrii. Tam to totiž všechno organizují. I ty atentáty mají na svědomí oni. každého slušného Američana musí naštvat, když se vraždí lidi kvůli nějakému filmu nějakého "koptského anonyma", no ne ?! Armády spustí válečnou mašinérii a "koptští občané" dosáhnou svého. Btw. slyšel někdo předevčírem něco o nějakých "koptských občanech". Jen jestli tu zase nějaký ten ocas nevrtí psem ;)

8 hlasů

zid klein se priznal ke spolupraci.asi pouzil a vyuzil kopta.popripade asi jeden druheho.

8 hlasů

Sam Bacile, vlastním jménem Mossad.

12 hlasů

dalsi ukazka toho,jak semitsti zidi LZOU.maji plnou hubu o toleranci vuci jinym kulturam a spatlaji tento hnus,svoloc.presne proto je nema nikdo rad.i kdyz al-kajda ten film pouzila k pomste za obamu a k oslave vyroci 9-11.blbej obama se na sjezdu demokratu pysnil,jak zabil osamu.utocnici na vyslanectvi kriceli-my vsichni jsme osama,obamo!nejtupejsi pres.usa v historii.cha,cha,cha!shalom.

11 hlasů

si sa nejak rozjel frantíku ! Čo, robia ti do proroka kokútku ??? : )))

11 hlasů

mel v tom filmu pazour zid sid klein?mel!sam to priznal.zbankrotely smelinar z vesnicky u LA.cha,cha,cha!shalom.

9 hlasů

Ty len počkaj keď vykopú toho černoška z bieleho domu a nastúpia jastraby. To sa vy. muslimáci poseriete...

10 hlasů

Jedni semiti se vztekají, když jim dělají do proroka. Jiní semiti jsou jak smyslu zbavení, když jim dělají do holokoustu. Těm semitům už vážně hrabe, co ?

11 hlasů

Jasně ty zhnědlá moSková sračko na nožičkách. To "Židi" vypalují po celém světě ambasády a podřezávají jejich personál za vřeštění JEHOVE AKBAR!

8 hlasů

To neviem, ale tebe hrabe určite, to tvoje premostenie na holokaust je na psychiatriu : ))

9 hlasů

plagiátem je nejspoíše ozvučení, klidně al kaidou, přiblblých filmů se točí mnoho, občas se to zvrhne, podobně když filmoval mudr bartán nebo soc dem pečlivě marketingově narežírovaná kampaň, co lidi sežerou i s naviákem a potom musí chlastat jedovatý chlast, neb soc dem politici vilky po pl zeměkoule a soc dem opilec jen denaturák

14 hlasů

Katolík nebo fanatickej muslim stejnej debil viď Míšo?

16 hlasů

zapomel jste na tupe orthodox zidi,kterychy se musi sejit 300,aby dostali odvahu napadnout jednoho semitskeho zida,krestanskeho pastora-howard bass.cha,cha,cha!kanalie rasistycky.nebo podpalit krestansky kostel uz dvakrat v rahovii-qudz.nebo palit novy zakon v zidostane.holt-svoloc rasisticka.cha,cha,cha!shalom.ajnstajn.

11 hlasů

Tento film je skvělým kouskem. Alespoň celý západní svět opět vidí, co se stane, jestli machmetáni budou početně silnější. Dnes se jim nelíbí film, zítra to budou křesťanské kostely a poté sami kiřesťané, kteří buď konvertují k islámu, nebo jim uřežou hlavy.

22 hlasů

O tu svou se bát nemusíš. Muslimové vylízané palice neberou ;)

12 hlasů

Zase máš zaškrcenou předkožku na krku pod žaludem nacistický BUZERANTE?

10 hlasů

Křesťané žijí v islámských zemích od nepaměti.

11 hlasů

Jasně islamofašisto.Zavalení spálenými ruinami ve zbořených kdysi slavných a bohatých křesťanských městech v těchto KDYSI křesťanských zemích severní Afriky a Blízkého Východu,obvykle s uřezanými hlavami

12 hlasů

Mimochodem, těším se na muslimský film, kde si papež užívá s prostitutkou.

14 hlasů

potom vaše máma nebude jediná prodejná, normální lidi mají zejm. ženám úctu...ale kdo měl takovou mámu, je omluven

15 hlasů

Vidíme jak prokazuješ úctu ženám ty. Mámu někoho s kým máš problém.´nazýváš "prodejná" ? Ženu, která tě nezná a nic ti neudělala. No hezké. To je panečku úcta k ženám. Ty jsi normální člověk ? No maucta

7 hlasů

Soudíš jeho mámu podle svoji? Prosím neaplikuj svoji křesťanskou "morálku" na okolní svět. Ani použití slova normální od tebe není právě normální.

14 hlasů

neni to zidofska moralka,pitomce?desatero dal svetu zid-mojzis,kretene.a zidi aplikuji od te doby po svete,kretenku.i tenhle film je od kanalnickech semitskejch zidu.i kdyz BECI,ta svoloc,jakpak jsou tolerantni vuci jinym kulturam.dobytek.potom se divi,ze je nikdo nema rad.cha,cha,cha!shalom.meshugene!

10 hlasů

Bacile patří na elektrické křeslo, zavinil smrt amerických občanů.

12 hlasů

Viníkem je muslimský fanatismus.

17 hlasů

To ten koptský křesťan svým souvěrcům v Egyptě moc nepomohl...

14 hlasů

No, asi měl jiné zájmy.Kdo ví.

10 hlasů

Až uvidíte tyhle obrázky pochopíte proč nechtěl Alah aby ho někdo zobrazoval! A to to má toho chudáka Ježíše chválit!)))http://www.cracked.com/article_19947_t - he-11-most-unintentionally-hilarious-religious-pai - ntings.html

12 hlasů

Žiďáci dělají ve světě akorát bordel. Ať si zkusí natočit takový dokument o pravoslavné církvi a jede ho předvést do Ruska.

21 hlasů

co by se stalo? Zapálili by vlajky zemí, zabili by diplomata?
Těžko,toho jsou schopni jen primitivové, tedy , muslimové!

21 hlasů

Pařížské kino, kde promítali "Poslední pokušení Krista", vyhořelo do základů.

14 hlasů

A Život Briana je dodnes v mnoha křesťanských zemích zakázán.

14 hlasů

Zakázán? Možná, ale to je přece svým způsobem obrana. Ovšem laskavě porovnejte Obranu víry a útoky na nevinné lidi ve jménu víry!!!

13 hlasů

Když Briana promítali v New Yorku chodili kolem kin fanatičtí křesťané a po lidech lili sračky...taky legitimní obrana?

11 hlasů

Myslíš že ne? A co ten blbeček v Americe co před pár týdny když chtěl postřílet muslimy vystřílel Sikhy protože byl tak neuvěřitelně debilní že nevěděl že v tom je docela rozdíl? Jo on si každý nenechá srát na své náboženství tak jako křesťani (především katolíci jsou ostuda-ti porušují ve své víře vše).

14 hlasů

Ano, to byl JEDEN blbeček ale to ,co se děje v Iráku,. Jemenu, Lybii, Iránu a já nevím, kde ještě to jsou masy VYPATLANCU, mnozí ten film ani neviděli, ale řvou, že VINNA JE CELÁ AMERIKA!!! Tak jestli toto není primitivizmus IQ tykve, tak nevím!

16 hlasů

Ještě, že máme tak inteligentní Pepíky tady u nás. Díky bože, díky ;)

9 hlasů

Kolik muslimáckej vocasů ti muselo vytříkat ten "mozek" mezi zajebákovanejma půlkami než se ti tohle stalo dobytku čurácká islamofašistická???

Nebo zaúřadovala už zlomyslná matka příroda???

9 hlasů

Pokud by to byl jen jeden blbeček proč většina mešit v USA připomíná bunkry. Proč je CIA odposlouchává atd. I když není podezření? Ono kdyby vám padali na hlavu "humanitární" rakety z dronů "lásky" Strýčka Sama tak jako v těch zemích asi by jste mluvil setsakra jinak!

11 hlasů

Tak třeba kostely jsou v Íránu, Íráku, cele severní Africe. Pokud by jsme mluvili o tom jaké náboženství bylo v Americe původní nebylo to žádné křesťanství ale šamanismus. Manitua na tebe fráterníku. Btw demokrate dovol abych ti připomenul první dodateústavy USA, troubo!

11 hlasů

A co mají co dělat v křesťanské Americe mešity?? Copak mírumilovný muslimský svět někde toleruje křesťanské kostely? Kde? V Egyptě byly kostely loni první, které lehly popelem, nyní to samé v Syrii, v Kosovu je hlídali mj. i čeští vojáci.
mohou si za to sami svou agresivní, odpornou netolerantní vírou, svým fanatismem!
co tady, prosím, obhajujete? Jejich primitivní zvrácenost v zabíjení nevinných jen proto, že mají na věc-víru, jiný názor? Vždyť ti idioti nic, ale zhola nic neumí, jen se opásat výbušninama a vyhodit se do vzduchu!

18 hlasů

křupani

16 hlasů

KDO???????

14 hlasů

Všichni!

13 hlasů

Aha ... tady nad tím byli předtím jen dva hlasy...

11 hlasů

Já taky??

13 hlasů

Pořád se dočítám, čím jsou muslimové pohoršení. Mohla bych se taky jednou dočíst, čím jsou nadšení? Anebo už opravdu jen ukamenováním znásilněné dvanáctileté "poběhlice" či usekáním končetin lidem podezřelým z krádeže? Z osobní zkušenosti vím, že těmto lidem většinou nelze věřit ani jejich vlastní jméno a kdo jim v jejich agresivitě ustupuje, na to jen v budoucnosti neuvěřitelným způsobem doplatí. Prosím v našem "multikulturním" prostředí o návrat zdravého selského rozumu a o návrat agresivních hlupáků zaštiťujících se jakoukoliv vírou do mezí, kam patří.

74 hlasů

To bude asi tím, že nás naše média neinformují o dění ve světě, ale provádí kampaň. Při kampani se neposkytují různé informace ze všech stran, ale jen vybrané.

15 hlasů

Kolik jsi viděla v životě muslimů osobně? Jdi česky řečeno do piče.

13 hlasů

Věru ne každý se živí vylizováním snědých a černých muslimáckých půlek DORUDA za BÍLÉHO dne mezi popelnicemi na Václaváku kolbabo

11 hlasů

Asi víc, než by mi bylo milé... A to jako člověku pracujícímu v oblasti mezinárodního obchodu i v praxi turistické průvodkyně. Nerada bych se dopouštěla nějaké falešné generalizace, ale pokud i vy sám nevidíte, jak agresivně se dokážou muslimové chovat a jak submisivně jim naši milovníci multikulturalismu podléhají, tak je asi chyba ve vás. Ale nepřekvapuje mě to, člověk, který začne neznámé ženě sám od sebe tykat a odesílá ji do míst vámi zmíněných, musí mít pro muslimská pravidla ohledně vztahu k ženám velké sympatie. Ano, poznala jsem i řadu velmi inteligentních a na první zdání zdvořilých muslimů, ale rovněž jsem měla tu možnost zaznamenat pozoruhodnou rozdílnost jejich chování v cizím a následně domácím prostředí. Lidmi, kteří ze ženy udělali veřejného nepřítele číslo jedna, prostě pohrdám. V zájmu jakési pofidérní víry jsou ochotni pohrdat i svou vlastní matkou coby ďábelským stvořením, a to je pro mě jen důkaz naprostého ubožáctví. I když i Bible mluví o ženě coby tvoru muži podřízenému, náboženství, snad s výjimkou buddhismu, dokáže lidem pořádně vymýt mozek a zbavit je posledních zbytků toho, čemu se jinak říká zdravý selský rozum.

20 hlasů

Rouhání a urážka proroka, prosím dostavte se k zahrabání a následnému pomočení a ukamenování na velkou louku ve 13:05! Chudáci muslimové, není jich dost slyšet, potřebují už atomovou bombu jako sůl.

8 hlasů

Každý náboženský fanatik je zlo a v dimenzi chaosu, která je zcela mimo jakákoliv náboženství pozná peklo pokud někomu ublížil ! Jestli byl motivem milion, aláh, prorok, text z jakékoliv knihy, naprostý nezájem! Si opravdu všichni co uznávají náboženství myslí, že onen posmrtný odlet aury s vašimi načtenými energetickými kvanty z neuronu mozku záleží na lidech a na těch textech z knih? To by to dopadlo! Je to nadprostorová fyzika vyspělých energetických kvant, jejich vlastnosti, dvě další dimenze co nás obklopují, bariéra prostoru, rychlost prokmitu, aby prostor s těmito kvanty neragoval, krom toho i v dalších dvou dimenzích jsou tvorové. V antičásticové dimenzi, kde je defakto všechno naopak v totálním chaosu, včetně gravitace, tam přežije opravdu jenom tvor s velkým T, vetřelec by mohl do soutěže krásy oproti nim. Krom toho ony chapadla vašich zkažených aur vidí prostupovat skrze jejich stranu prostoru, lákají je, tahjí dovnitř, sají energetická kvanta vašich aur, dokonce mohou i díky auře ve vyjímečných případech proniknout do vaší hlavy ještě za života, pokud je to již negovaná slabá aura po očistci atd. Asi napíši o pekle knihu, moje aura je mazák a samozřejmě to vidí, protože jí bariera prostoru neklade odpor, jako by tu nebyl a umí s mojim primitivním mozkem na podvědomé urovni " debatovat " ukazovat mi obrázky a celky celých dimenzí a Vesmíru. Můžu si to psát jak chci, protože " víme " , že člověk potřebuje na všechno důkaz, jinak nevěří. Kdo se v bezvědomí vznášel nad tělem, kdo se při umrti v nemocnici vznášel nad doktory a vše viděl i slyšel a nevědom těla, tak blahopřeji, vaše vědomí nasála rozkmitaná aura a čekala co bude, ostatní mi věřit nemusí, ale neznamená to, že nepoznáte! Kdo nezažije neuvěří:)

7 hlasů

abych nebyl za cvoka nedebatuji s aurou, je to jako by mi to prostě vložila do mozku při narození, něco jako vrozený intelekt, jen mám jasno o věcech o kterých mnozí z vás ani nepřemýšlí, protože tomu říkáte nesmysly , chleba stejně nezlevní a dukazy nejsou.

8 hlasů

Tu osobní zkušenost bych chtěl vidět. Tuhle jsem viděl zajímavý dokument o dvou nevychovaných anglických pubertákách, které poslali na výchovu do turecké rodiny. Vypadalo to, jako že ta primitivnější část světa je evropa. V turecku se totiž museli chovat slušně k lidem, mít úctu ke starším a podobně, což evropa už dávno nezná.

20 hlasů

Osobní zkušenost je např. to, když vás obchodní partner z příslušné země pozve v Praze na pivo, chlastá s prominutím jak duha, tváří se jako vzor veškeré galantnosti, ale když přijedete do jeho rodné země, tak vám bez ostychu pustí dveře na čumák a tváří se, že když jste si dovolila být ženská, tak vlastně vůbec neexistujete.

29 hlasů

Ale ochota vlézt vám do postele u nich bohužel zůstává v jejich tuzemsku i cizozemsku naprosto stejná!

16 hlasů

To je fakt smutný, že chtějí mít sex se ženami. Kdo by si to byl pomyslel?
Jestlipak víte, že nejčastěji k islámu v Česku konvertují ženy?

10 hlasů

A copak přitáhlo tebe buzíku ke "vznešenému" islámu?Příklad "svatého" Pedofila Machometa???Které dírky při prznění dětí preferuješ????

10 hlasů

Máte pravdu, bude to tím, že my přece jsme civilizovaní a musíme být tolerantní ať už to znamená cokoliv a k čemukoliv, ponejvíce k tomu co ,,selský rozum nebere" :_C

23 hlasů

Problém je v tom, když vlastní "civilizovanost" přeženeme až do absurdna a tolerujeme netolerovatelné. A to právě provádíme v míře více než přiměřené.

26 hlasů

Muslimové jsou primitivové, co naděláte. Právě proto by se jim měla Evropa bránit, jestliže jim chybí nadhled a kvůli hloupému filmu jsou schopni i zabít, mělo by se jim říct, že je tu nechceme. Máme v Evropě dost svých debilů.

40 hlasů

Dobeši tebe tu taky nechceme. Když ti nevadí desítky tisíc nevinných obětí US válek a vadí ti smrt pár kousků, kteří se osobně podíleli na vojenské podpoře těch fanatiků, kteří je nakonec odkráglovali, pak jsi blb. Blby tu nechceme. Měl bys táhnout někam na Mars.

9 hlasů

Vyhul muslimáckej nakaženej degeši.Třeba Hasana Větrovce,pak oba vystříknete naráz - až si zapějete starou pochodovou píseň muslimských divizí SS:
"AALÁH NA NEBI,HITLER NA ZEMI!"

10 hlasů

Máte pravdu, debilů tu máme tolik, až bychom je mohli vyvážet. Ale muslimské země bohužel příliš o import podobných jedinců zájem neprojevují, jsou už dostatečně samozásobeni:-)

19 hlasů

Musím odporovat, oni je importují,ale neříká se jim debilové nýbrž sebevražední atentátníci.

13 hlasů

No, ty už si vůbec mohou nechat! O takových nejraději slyším jen ve chvíli, kdy jim to jebne ještě v té garáži,kde to chystají a k Alláhovi v tu chvíli vezmou i svých dalších x kumpánů!

15 hlasů

(píspěvek samozřejmě patří starému úchylnému zfanatizovanému náckovi "Jeanu Larouxovi", bývalému ubrečenému skalnímu komoušovi z ÚVKSČ nenávidícímu celý ten zlý nevděšný svět,který ho ustřihl od prebend a požitků vydřených na znevolněném národě, dnes konvertovanému Ivánu Izetbekovičovi

8 hlasů

Co,nebo spíše KDO tobě jebe při každé "bohoslužbě" v meSHITě tvůj hnědý "mozek" mezi půlkama věru ani líčit nemusíš,muslimácká anální zástrřko plešounská

10 hlasů

Jim to občas jebne v garáži a tobě to koukám jeblo v hlavě :)

9 hlasů

Jak mohou vyznavači islámu vědět, že je to právě prorok Mohamed, když jejich víra zakazuje zobrazování osob? Nejen u tohoto dílka, ale i u kreslených vtipů. Snad by mělo být zakázáno používání jména, ale podobu přeci nemohou znát. Proroků různých jmen v minulosti bylo spousty viz.Nostradamus, prorokem byla i naše kněžna Libuše, takže mi není jasné o co vlastně jde?

23 hlasů

Mohamed, Aisha...to bude asi telenovela z Horňácka ne pan chytrá?

13 hlasů

Ještě jste neviděla nějaký dokument, kde jsou kromě obrázků i slova?

14 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.