Prezident Venezuely
Zemřel Chávez, poslední revolucionář Latinské Ameriky

05.03.2013 23:00 Aktualizováno 06.03. 09:00

UVNITŘ PROFIL. Venezuelský prezident Hugo Chávez zemřel. Osmapadesátiletý kontroverzní politik podlehl komplikacím po prosincové operaci rakoviny, která byla již čtvrtou za půldruhého roku.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Joe Mc Carthy (11 hlasů) 06.03.2013 04:53

  Uz jsem tady dlouho nebyl, ten Jan Novak je pekny jelito, co? Proc se...

 • Pavel Pospíšil (10 hlasů) 06.03.2013 07:39

  Sakra, chlape, raději tu, jak je vaším zvykem, zase kopírujte texty...

 • Thuan Ng (10 hlasů) 06.03.2013 05:50

  Chavez -at zivy nebo mrtvy- je porad trnem v oku Amiku a jejich...

 • Jan Novak (9 hlasů) 06.03.2013 00:58

  Ať mi nějaký místní "chytrák" napíše kolik lidí nechal Chávez...

 • Jan Novak (8 hlasů) 06.03.2013 00:44

  Pokud mluvíš o sobě a zvracející zemi máš zcela určitě pravdu leč s...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

http://www.blisty.cz/art/67772.html

1 hlas

Velmi dobrý článek!

0 hlasů

Tak to jsem se od místních pravounů blbounů dozvěděl odkaz s relevantní statistou "Chávezových obětí":0 reálné zhoršení života za něj v zemi odkaz:0 Ale spoustu pěkných nadávek, tupých pologramotných výkřiků hysterických dementních čarodějnic (že procházková?) atd. Ale co sem vlastně od modrý vylízaný pakáže čekal? FaktaMHAHAHA!

2 hlasy

Komouši, nějak málo lomíte! Copak takhle se lomí?

2 hlasy

suck commie'cock,bastard

1 hlas

hafe, Walesa byl a je komunistický zaprodanec...mám dojem, že ty, jako polski pes si to samé:-)))

1 hlas

procházková: Tobě ale dobře jebe:-)))

1 hlas

skoč si do tmy dědku:DDDDDDDDD

1 hlas

A co by tam s tebou dělal, milko?

0 hlasů

Tomu říkám týden - končí Klaus, Chávez... jen tak dál.

0 hlasů

No jestli teď do Venezuely budou importovat svoji "demokracii" Amíci, jako že určitě (ropa), tak je to hodně špatná zpráva pro obyčejně Venezuelany a vůbec jižní Ameriku.

3 hlasy

Už se na to těší. Obama opatrně mluvil o tom, že tam zatím je socialistický režim. A televizní záběry na tančící a jásající Američany mi připadal dost nechutný.

1 hlas

Tak to v životě chodí. I po smrti Hitlera, Stalina či Cháveze byli lidé co plakali. No a pak také jsou lidé, kterým úmrtí Hitlera, Eichmanna, Stalina, Gotwalda TKK, Husáka ap., přinese do vrásčité tváře úsměv a v zemdlených nohách se objeví chuť tančit. Ví to i naše poúnorová emigrace, jak velká mejdla se pořádala po vystydnutí Gottwalda. Dodnes na to jejich děti vzpomínají :-)

1 hlas

Jdi do prdele s tvou unorovou imigraci.Na omezeneho cechackovskeho presidenta VH nebo na zlodeje VK by nikdo neplyval slzam

0 hlasů

Že lidi pláčou, to se stává. Ale tančit při zprávě nad něčím úmrtím, mi připadá nechutné. Ani polský hafík mě nepřesvědčí, že to je normální.

0 hlasů

Máme to zapotřebí??Polská veš,která škodí kudy chodí a kterou NIKDO v Evropě nemá rád sem leze a leze a kecá ...

0 hlasů

nováku, kdyby te tvůj panárod stál aspoň za kousíček cikánské menšiny tak bys v tom svým natvrdlým, prohnilým minimozku zjistil, že seš to ty a tobě podobný čechostánci, co lezou zbytku evropy na nervy. Na západ brečíte, jak se k vám špatně chovají a na východ nadáváte , jaká je to verbež

0 hlasů

Vím, že Češi už v Evropě dávno nemají tu nejlepší pověst. Někde vadí i Poláci, protože připravují ty domácí o práci. Ale to zase není případ Čechů, kteří by práci za tuto cenu nemohli přijmout.

Ale my Poláci, máme Čechy pořád rádi, máme rádi jejich humor, dobrou národnostní snášenlivost, žádný antisionismus, pracovitost, pravdomluvnost, statečnost, velkorysost, přímost a navíc je obdivuhodné, jaké objemy dokážete vychlastat.

0 hlasů

Jedinecna prilezitost pro Klause jak se dale zdarne uplatnt ve Venezuele,ted kdyz se uprazdnilo takove kreslo.Tam by mel blize k priteli Kozenemu.Spolu za 10 let by mohli predstihnout i Rakousko

1 hlas

Nad Venezuelou, Iránem a Ruskem se rozvinula těžká vůně lip...

Jsou i pěkné dny pro lidstvo, jako je ten dnešní. Další a další naděje se otevírají vždy po smrti darebáků. Za pozornost jistě stojí, že jeho jmenovaný zástupce je řidič autobusu. Na vzdělání se ve Venezuele trvá. To není jako Vlček, který řídil sněmovnu s pitomým řidičákem na traktor, kterej má i trubka Rokolánek. Řidičák na autobus je opravdu hodně, mít tak ještě skupinu E, tak mohl být po práci v OSN.

Socialismus nebo smrt. Teď půjde Fidel a Štrougal, pak Bilak, Jakeš a další TKK.

(Vepsání příspěvku v pracovní době bylo povoleno zaměstnavatelem)

1 hlas

Baryku, jen abys je všechny nepředhonil.

( *1944 - A příště se zase vytahuj, že seš podnikatel.)

2 hlasy

BINGO! To je asi takový podnikatel jako Pospíšil nebo tzv emigrant Lustig:-)

1 hlas

Troubo Novaku, tady za mnou stoji moje danova priznani, zaclo to 1985. Ing.-Büro Stavebnictvi. Ale tomu ty nerozumis. Ty jsi zvanil po kterem nikdy nic nezustane.

1 hlas

Jsem pracující důchodce. S tím se vytahuji. A u koho pracuji? U svejch ty chytrolíne. Pokud jde o ta úmrtí, pečuji o své zdraví, jak to jen jde. Vidět chcípat komunistické zločince, to za ten propocený rotoped stojí a já se o podobné zážitky nechci nechat připravit jen proto, že bych hulil nebo chlastal. Když už tě mám na drátě snope ruskej, tak věz, že ty a tobě podobný se ještě setkáte. Tebe bych tak tipoval do skupiny Mištiny, nebo starýho Grebeníčka TKK. To jsou pracovní skupiny v pekle, víš?

1 hlas

Nerozčiluj se, hulváte, mohl bys z toho rotopedu ještě spadnout. Tebe nemusí ani nikdo do nějaký skupiny typovat, ty ses barykovskými žvásty profláknul a vytypoval sám.

1 hlas

To se dalo čekat.Jen Chávez dodýchal a pravicoví inteligenti už tančí na jeho hrobě.

6 hlasů

stejně jako levicový inteligenti typu hovado kadlec, tančí na hrobě Havla

0 hlasů

Tak mě v nějaké diskuzi k úmrtí Havla nebo kohokoliv jiného najdi, ty blbe! Pokud se tam někde objevím, tak jedině jako kritik těch, kdo nad úmrtím kohokoliv nechutně jásají.
A teď si skoč do zdi, noku !

1 hlas

Názor z diskuze pravicového servru iDNES...také cestovatel jako Pospíšil,ale viděl to jinak,to je zajímavé...:-)

Je s podivem co je zde tak skalopevne presvedcenych prispivatelu ze Chaves byl zlo. Vsadim se ze temer nikdo z Vas v te zemi nebyl a ani nemel moznost srovnat rozdily mezi ostatnimi zememi kolem. Venezuela je bohata zeme a i kdyz byl Chavez populista, pro svoji zemi udelal moc. Mohl si to dovolit, bylo z ceho rozdavat. Nesporne je ze nebudoval socializmus. Ze tam je korupce? Samozrejme! Kde neni! ze ? Ovsem kdyz rano jedete po ulici vidite mlade lidi a deti jak jdou do skoly. Ze je tam vyvinuta socialni sit . Za co asi!? Ze splatil lvi podil Argentiny do MMF kdyz byla Argentina na dne, na to Argentinci nezapomenou! Ze pomahal za Venezuelskou naftu jinym zemim v Jizni Americe a ze bohatstvi zeme rozdaval kolem neznamena ze si ho strkal pro svou potrebu do strozoku doma jako nasi politikove. Venezuela ma jeden veliky problem a to je vzdelani. A do toho se vyplati investovat. Ze nenechal bohatstvi zeme zplundrovat a ze uvalil kontrolu na tezarske olejarske firmy tak ze financoval predne svou zemi mu nemuze nikdo z vas mit za zle. Byl jsem v te zemi vicekrat a nejenom tam. Srovnani s Kolombii ktera je stejne bohata a je hned vedle a je vedena americkymi loutkami je propastny rozdil. Proto se jenom usmivam nad vasemi sebevedomymi usudky plne nenavisti. Nakonec vy tam ani nebydlite a Vase usudky jak vidim jsou formovany vasi neznalozti. V ignoraci je sila! Ze?

3 hlasy

A kdo řekl-socialismus nebo smrt??

1 hlas

Komenský?

0 hlasů

DOTAZ:Kolik je zde v Čechách OPRAVDOVÝ VĚTŠINOVÝ průměrný plat dělníka?..ví to někdo přesně?Teda na ZPRŮMĚROVANÝ S MANAŽERSKÝMI PLATY:-))...dík

1 hlas

V našem regionu cca 16.000 KCZ

0 hlasů

Pod hrůzovladou pravice důchodce ktery ma odpracované 50 let nema ani jeden dolar na den.

0 hlasů

Rokoánku, ty rudej fleku, nejdál jsi byl v Karviné a to jen pro to, že se v Orlové na záchytce malovalo. Tak se nesnaž hodnotit život, který se žije ze spoda naší placky.

1 hlas

Určitě mnohonásobně vyšší než ve Venezuele,Číně,Rusku či na Kubě,v zemích,tolik oblíbených místními zemanovci.

3 hlasy

Podle mého osobního průzkumu mezi mými známými pracujícímí v dělnických profesích,se v Moravskoslezském kraji tyto platy pohybují kolem 17 tis.Nic skvělého,ale na východní Evropu je to pořád dobré.

1 hlas

ZEMAN by ho mel nasledovat-znarodnit vse co Klaus nechal za hubicku rozprodat rozkrast a vytunelovat-leceni nejen pro bohate a najmy ne lichvarske ale pomerne k prumernemu platu

4 hlasy

Kam následovat? Na onen svět? No, skoro nikomu to nepřeju, ale jako nápad to není špatný...

1 hlas

Buď rád,že žiješ tady,ve Venezuele bys poznal,jak vypadá pravá bída,ty rudý mamlase.

4 hlasy

BEZ CENZURY - nový investigativní pořad Radka Johna včera na TV Barrandov byl docela dobrý. Investigativní novinařinu ještě nezapoměl. Přeji mu, ať mu jeho comeback výjde. A pokud se podaří rozkrýt jakoukoli další lumpárnu, TAK JEN VÍC TAKOVÝCH POŘADŮ!!

4 hlasy

Á a soudruzi už rudě blejou svoje rudý sračky... Máte to beztak marný, všechny vás ten rudý mor sežere.. Peklo už čeká, vy joudánci!
Ať žije svoboda a demokracie, proletáři všech zemí, vyližte si prdel!

8 hlasů

?

0 hlasů

Prosím diskutéry aby se laskavě jukli zda je nad jménem NOVÁK čárka či ne jde o DVĚ osoby:-)))))))))))

1 hlas

Chávez, nebyl poslední revolucionář Latinské Ameriky.

5 hlasů

Přání otcem novinového titulku.

1 hlas

Chávez nebyl nepřítelem amerického lidu, jak se snaží vnutit zkorumpovaná média občanům celého světa, ale jen hájil zájem svého lidu, proti parazitům(nadnárodním společnostem), které ,,drancovaly,, jejich zem.

6 hlasů

Upřímnou soustrast lidu Venezuely zemřel jeden z posledních opravdových nepřátel kapitalismu a mafiánských manýrů NWO !!!

7 hlasů

Chavez -at zivy nebo mrtvy- je porad trnem v oku Amiku a jejich cechackovskych nohsledu

10 hlasů

Uz jsem tady dlouho nebyl, ten Jan Novak je pekny jelito, co? Proc se jeste neodstehoval do Severni Korei, nebo aspon na Kubu? Nechapu, co ho tady drzi.

11 hlasů

Tak především jsi tu evidentně nikomu nechyběl, jelito seš sám žluklé a prasklé a já mám svoji zemi rád, Odstěhuj se sám. Třeba do Řecka nebo Itálie ať vidíš jak to tam funguje!

0 hlasů

proc neodstehujes ty do p...Amiku,abys neotravil jine lidi?

4 hlasy

Ja uz jsem se odstehoval.

0 hlasů

JESTLI MYSLÍŠ TAJTRDLÍKU MĚ TAK mohu jen konstatovat,že nemá čárku nad A :-) ....Jinak hnusák Lustig řádí jako zběsilí a nedokáže se ovládat ani u člověka,který jemu ano Evropě neublížil...antikomunismus je jako rakovina...nevylečitelný a napadá celé tělo,zejména mozek..----

5 hlasů

Prominte, myslel jsem toho bez carky, to je prece jasne.

0 hlasů

Doporučuji ofic. orgánům zjistit zda tento člověk nepustil v paneláku plyn. Připadá mi, že je v posledním stádiu.

1 hlas

Sakra, chlape, raději tu, jak je vaším zvykem, zase kopírujte texty ÚV KSČ nebo Haló novin. Jakmile se do něčeho pustíte sám, skončí to vždy przněním mateřštiny (...Lustig řádí jako zběsilí...).
Jinak komouš Chavez je mi ukradený, ve Venezuele jsem před třemi roky byl - benzín za tři kačky, spousta tropického ovoce a šlapek (ty jsem tedy neochutnal) za hubičku, všude maníci s mačetami, ale šílená bída a kriminalita. Večer běžně několik hodin bez elektriky (na hotelích generátory). Jo zlaté Česko.

10 hlasů

Člověče co vy jste vlastně v občanském životě ZAČ???!Píšete sem do diskuzí,které jsou víceméně pro obyčejný lid.Podle toho,co píšete a kde všude pobýváte,jste spíše boháč-podnikatel.A pokud vím,podnikatelé mají jinou aktivitu,než chodit na net do diskuzí,která jim musí být ztrátou času!Jinak chápu vaši averzi vůči komunistům.Máte asi bobky,že by vám hupli na prapůvod vašeho majetku atd...jinak to nevidím:-))Já jsem 100x psal a napíši po 101 PRO VÁS,že jako penzista chodím na různé nety i ten plátek Halo.Takže jděte vydělávat prachy...to je přece hlavní cíl každého podnikatele a logický..

4 hlasy

Ty za to nemůžeš, co? Já taky nejsem žádný podnikatel, pracuju jako řidič městské dopravy a projel jsem za průměrný plat dělníka už skoro půl světa. Každý všechno neprožere, neprochlastá a neprohulí... Nikdy jsme se neměli lépe a v té Venezuele to vypadá hůř než na Kubě a to je co říct...

6 hlasů

:DDDDDDDDDDD novaku, kde zaútočíte příště, minule to byl frenštát, teď by to chtělo něco většího, třeba nemocnici, školu atd. Lepší terče, více mrtvých

4 hlasy

Ha, měli jsme podobnou myšlenku.

1 hlas

Vy ste měli myšlenku?))))) Nekecej!)))

0 hlasů

Bez intenzívní imunoterapie nemůže mít taková léčba podle mého názoru moc šanci.

1 hlas

Kéž by tady byl někdo jako on a ne jen ty oranžovo rudý mafiáni a estébáci...

4 hlasy

Ať mi nějaký místní "chytrák" napíše kolik lidí nechal Chávez popravit a umučit! Ať se to konečně dozvím! A jak ta Venezuela strašně pod ním zpustla bez hodných nadnárodních firem a oligarchů.... A poprosil bych o relevantní odkazy.(ne něco od ODS nebo od Klause a Bushe) ať je vidět tak neplácate pitomosti....

9 hlasů

Já tam byl, bída, kurvy a nedostatek všeho. Elektřina na příděl, debile!

4 hlasy

Btw chtěl sem odkaz na relevantní stav země počty mrtvých ne propagandistické kecy. Pokud ho nejsi schopen sehnat tak táhni do rohu hrát si v uhláku na horníka, pako.

1 hlas

Pošli odkaz a toho debila si nech pro svou matku až se tě budou ptát coti tvůj ošetřující psychiatr zjistil.

0 hlasů

Zase ta pakaz komunisticko-revolucni sve verejnosti az do posledni chvile lhala. Tahle luza neni schopna ani priznat kdyz clovek umira.

Tak jako se lidi radovali ze zdechnul Stalin a Gottwald (protoze vyvazli zivotem), tak se bude dost lidi v Jizni Americe radovat ze odesel tyran.

6 hlasů

Povídejte pepíčku kolik lidí dal popravit? A koho tyranizoval? Těžařské firmy? Jo určitě se bude spousta lidí radovat! Především blbci, lokajíci a zločinci-pardon nadnárodní kapitalisté! A pokud srovnáváte Chaveze se Stalinem a Gottwaldem tak případ číslo jedna!

7 hlasů

Jste příliš nevzdělán a některé věci vám budou z tohoto důvodu do smrti odepřeny. Chavez TKK se prohlásil za jediného šéfa parlamentu a justice. Jen mrtvých z řad opozice je dle údajů opozičních stran několik stovek, možná už i tisíc. Nikdo je nevidí umírat, jen prostě zmizí. Pominout se nedají ani stovky (!) lidí, kteří zemřou při výpadcích elektrické energie v nemocnicích či těch kteří se ztratí po oznámení korupce ve státní (čti Chavezově) správě. Smrt tohoto prokomunistického lampasáka může pro zbídačenou zem přinést velkou úlevu.

1 hlas

Takže Polsko je podle vás diktatura ?http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/pols - ko-bouri-kvuli-umrti-holcicky-nedockala-se-sanitky - _263240.html

0 hlasů

Prosím pošlete odkaz od mrtvých jinak jsou kecy naší betsy a nikoliv pojmy ale vaše hloupé dojmy. Pokud nemáte relevantní odkaz není očem se s vámi bavit. BTW pokud by tam ti mrtvý byly už by to naše a zahraniční média dávno rozmázla. A to už radši nekomentuji pitomosti o mrtvých z výpadku proudu. To je na kazajku,

1 hlas

novaku, ty starej dědouchu, ve venezuele si nikdy nebyl, a ani bych ti to nepřála, procestovala jsem část latiny od argentiny k venezuele, a tak ti říkám, jakmile vjedeš do zemí typu Bolivie nebo Venezuela tak se ti roztřepou kolena, jenže tobě už se dávno třepou, takže bys to ani nepoznal, tam lidský život nemá žádnou hodnotu, odprásknou tě kvůli vietnámským botám jen proto, že je na nich adidas, lidi žijou z ruky do huby a nenávidí všechny bílí( gringos) jelikož jsou promasírovaní politickou masáží o tom, že se mají špatně kvůli nám, takže jestli jsi takový zastánce a ochránce Moralese, Chaveze a ostatních pablbů, tak tam táhni v 90 olizovat tlamou silnice(zpevněné stezky)

7 hlasů

Ty si byla v latině? Leda tak prstem po nafukovací zeměkouli co ti dali do klecového lůžka husičko přestárlá!

0 hlasů

Jak víte,že ten NOVAK je dědouch?.-)))))))

2 hlasy

Stará bába soudí každého dle sebe.

1 hlas

tak jste případ číslo jedna

1 hlas

O mrtvých jen dobře, takže si řeči jako že se země pozvrací, až ho bude muset pozřít, ponechám na jindy. Lidi ve Venezuele si teď musí připadat jako si připadali lidi u nás po smrti Stalina nebo Gottwalda - tolik nadějí, které pak bohužel u nás nedošly naplnění. Doufejme, že tam to bude mít lepší průběh.

6 hlasů

Pokud mluvíš o sobě a zvracející zemi máš zcela určitě pravdu leč s Chavezem si tak jist nejsem! Povídej kolik lidí nechal popravit jako třeba modla místní pravice Pinochet? Že sebral ložiska ropy nadnárodním korporacím které zisky z nich jen vyvážely? Hm, fakt hrůza..maximálně pro ně a pro neoliberální mešugénské otroky. Že zabral půdu velkostatkářům a rozdal ji nejchudším? Taky děs. Btw jak to velkostatkáři k té půdě přišli? Že stavěl školy, nemocnice atd? No tak to byl úplný Hitler!! Ale co...Lokjajíkům jako seš ty nalili do makovice že byl zlej a víc než opakování těchto "vrcholných manter" od tebe očekávat nelze...

8 hlasů

Falmer se Štěchem a s tátou pracujícího lidu Falbrem poletí na výlet...

7 hlasů

Počkejte až natáhne brka Kája. Třeba vám Kalousek od vás z Řitky zaplatí autobus aby tam měl alespoň někoho!

7 hlasů

toho se dědouchu nedožiješ, my ti příjdem pochcat urnu, hovado

5 hlasů

Nebudu opravdu ty stara špinavá pikslo klesat ke dnu senkruvny kam tě i pohřbí. A tam tě opravdu všichni pochčijou, A nebude to dlouho trvat vypadá to že brzy púraskneš od hnisu sama.

0 hlasů

Tak s tebou, děvče, bych chtěl kráčet životem.
Br.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 2/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.