Konec dvouměsíční izolace
Čínský Wu-chan se otevřel světu, ve městě zastavil první vlak

28.03.2020 10:39

Čínské velkoměsto Wu-chan, kde se na konci loňského roku poprvé objevil nový typ koronaviru, se v sobotu po více než dvouměsíční izolaci otevřelo světu. Krátce po půlnoci ve městě zastavil první vlak s hrstkou cestujících, informovala agentura AFP. Většinu nově příchozích tvořili obyvatelé Wu-chanu, kteří před uzavřením zůstali uvězněni za hranicemi města.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Rozlilovic Pjotr (2 hlasy) 28.03.2020 10:50

  Cinsky komous chce opet vyvazet cinsky virus do sveta?

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 28.03.2020 19:50

  Radši čínský virus než eurounijní liberalismus v podobě islamizace...

 • tyden tyden (2 hlasy) 28.03.2020 14:54

  jojo, Cinan se stim vyporqdal a mistni kleptokraticke demokratury...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 29.03.2020 08:16

  A není to jedno ke kterému Bohu se nebudete modlit ? 🤣

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 29.03.2020 08:14

  I NA POKRAJI SIL MUSÍ FRANTA KOCOUREK PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

P. Aron 30.3.2020 11:37

Tohle je článek dva roky starý :

Oproti tomu kritici oponují, že vědci riskují vytvoření superviru, který může uniknout z laboratoře a způsobit pandemii.

https://www.zdravotnickydenik.cz/2017/12/spojene-staty-daly-zelenou-vyvoji-smrticich-viru-ma-svet-lepe-pripravit-pandemie/?fbclid=IwAR1b1uQn_nBOonFEMG-fNr1SK88I0lziKv7A-xyPbH2jlgpbhuRnG1q-Fwg

reagovat
nahlásit příspěvek


P. Aron 30.3.2020 11:39
většího trotla močovolejnopvého není vidět,že 50.LÉTA ARON z fašisty vlezl do služeb vraha gottwalda a nakazil ho syfilisem

A v říjnu se konaly ve Wu-chanu Světové vojenské hry za účasti Američanů. Takže mohlo to uniknout Číňanům stejně tak, jako jim to tam mohli Američané podstrčit.

0 hlasů

FRANTA ŠVEJKMOČ se onanunuje v lánech a uteklo mu,že tisíce uren vozí armáda ve WU CHANU a tisíce rodinných příslušníků čekají na vydání urny od vojáků.

0 hlasů

I NA POKRAJI SIL MUSÍ EVROPSKÉ STÁTY PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI

Je až neuvěřitelné, s jakou drzostí nám nyní Evropská komise nabízí část z našich odvedených peněz jako pomoc v nouzi. Pokud ovšem budeme hrát podle jejích pravidel.
Když začala koronavirová krize, Evropská unie se tvářila, že se vlastně nic neděje a když se tak budeme tvářit všichni, ani se vlastně nic dít nebude. Mezitím se však bohužel řada států souhrou více faktorů dostala téměř na hranu svých možností. Finančních, lékařských, lidských. Pochopily, že jedinou jejich nadějí na nějaké řešení jsou ony sami. Začaly zavádět omezující opatření, zavírat hranice a zpomalovat raketové šíření viru tak, jako se to bohužel děje nyní v Itálii nebo ve Španělsku. EU reagovala ústy Ursuly von der Leyen hlubokým nesouhlasem a div ne sankcemi. Pomoc nula.


Mezitím se EK zabývala věcmi jako je Evropský plán na obranu demokracie před hybridními hrozbami, což není nic jiného, než podpora tzv. „nezávislých“ médií. Na počátku března například ze společných peněz uvolnila 5,1milionu eur, které mají evropským médiím pomoci vyrovnat se se současnými problémy. Ano, toho března, kdy Itálie začínala zoufale volat o pomoc s dodávkami zdravotnického materiálu a toho března, kdy prý nebylo fér zavírat hranice. Toho března, kdy bylo nejdůležitější začít podporovat propagandu?

Těžko říct, jaké jsou skutečné záměry Evropské komise. Vypadá to, že současnou krizi hodlá využít k ještě většímu tlaku a vydírání států a jejich ekonomik stran prosazení „zelených údělů“ a dalších plánovaných transformací, genderových nesmyslů a nesmyslů jdoucích proti zdravému rozumu vůbec. Ale rozhodně není jejím záměrem postiženým státům skutečně pomáhat. Státům, které potřebují své peníze na to, aby mohly zabránit krachům domácích firem, firem a lidí, kteří mohou do budoucna zásadně pomoci zabezpečit jeho chod v podobně krizových situacích.

Pokud by Evropská komise chtěla skutečně pomáhat, nechala by tyto odvody, byť třeba dočasně tam, kde jsou nejvíc potřeba. Místo toho už je Brusel nechce na in-time, ale zálohově. Platilo se měsíčně, teď premiér Babiš přiznal, že jsme museli zaplatit běžný měsíc + následující měsíc zálohově!!! Nenechávejme se vydírat a nechejme si naše tady vydělané peníze pro naše podniky a naše lidi. Rozhodně v dobách jako je tato. Těch, co od nás odchází do zahraničí je i tak víc než dost.

https://pravyprostor.cz/i-na-pokraji-sil-musi-evropske-staty-platit-vypalne-bruselu-v-plne-vysi/

CZEXIT

1 hlas

I NA POKRAJI SIL MUSÍ FRANTA KOCOUREK PLATIT „VÝPALNÉ“ BRUSELU V PLNÉ VÝŠI 🤡

1 hlas

jojo, Cinan se stim vyporqdal a mistni kleptokraticke demokratury hykaji, ze stari a nemocni at si lidne umrou.
pak se ty rudy vemena divi, ze lidi voli Babise :-)))))

jinak jine noviny pisi, ze z Wuchanu vyjel vyjel vlak s obrovskym nakladem zravotnickeho materialu do Nemecka/ Pru bude v Hamburku za dva tydny.
ale tu rude vemeno v redakci "nevi" :-))))))

2 hlasy

Cinsky komous chce opet vyvazet cinsky virus do sveta?

2 hlasy

Radši čínský virus než eurounijní liberalismus v podobě islamizace celé evropy. Šmejde mohamedánskej.

2 hlasy

A není to jedno ke kterému Bohu se nebudete modlit ? 🤣

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.