Co prozradí černé skříňky
Írán popírá sestřelení letadla

10.01.2020 16:17

Írán v pátek znovu kategoricky popřel tvrzení některých západních států, že ukrajinský boeing ve středu ráno krátce po startu z teheránského letiště sestřelila íránská raketa. Íránští vyšetřovatelé se ještě v pátek chystají otevřít černé skříňky s možná klíčovými záznamy o posledních okamžicích letadla.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Matěj Baletka (3 hlasy) 11.01.2020 00:19

  Blbost !!!! Irán nic nesestřelil, to sestřelil Putin, říkal to Janda...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 10.01.2020 19:36

  Woe Hemenex (posledně jsi to postrádal). I kdyby uklidili střepiny,...

 • Jeroným Pražský jr (3 hlasy) 10.01.2020 19:30

  Už jste vyloženě trapný, Rozlile. Celý svět zná fakta o sestřelení MH...

 • Karel Musil (3 hlasy) 10.01.2020 16:57

  Nenašly se žádné zbytky rakety, kam by se poděly?

 • Petr Rozlil (2 hlasy) 10.01.2020 19:50

  Jo, ja zapomnel, ze to rekla komise slozena z Ukrajincu. kam ani...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Český byznys s uprchlíky. Tajná spolupráce Milionu chvilek s Piráty na přijímání uprchlíků!

Článek: Migrace je pro byznys jednoznačně prospěšná Petra Skočdopole, kterou na svých www stránkách zveřejnila česká neziskovka OPU (Organizace pro pomoc uprchlíkům) jednoznačně dokládá, o co při „Migraci uprchlíků do Evropy“ ve skutečnosti strůjcům migrace do Evropy jde – o příliv levné pracovní síly, která by elitám přinášela zisky! Neziskovka OPU je přitom placená dotacemi z Vašich daní. A to se prosím neziskovka OPU zúčastnila 25.11.2019 Berlínské konference , která skončila usnesením na uzákonění povinnosti všech zemí EU přijímat uprchlíky bez omezení!
Navíc by plná aplikace usnesení této konference do Evropského práva znamenala zrušení Benešových dekretů! Čelnou pracovnicí této neziskovky OPU je přitom místopředsedkyně Pirátů, poslankyně Parlamentu ČR, sestra Piráta poslance Ferjenčíka, kamarádka a spolupracovnice zakladatele Milionu chvilek Benjamina Rolla – Olga Richterová (foto). A ta samozřejmě podporuje přijímání uprchlíků do ČR !

Tento článek o Olze Richterové časopisu Nota Bene je důležitým důkazem o propojení Milionu chvilek s Piráty a jejich vzájemnou letitou podporou při prosazování volného přístupu všech uprchlíků na území EU a ČR. V časopisu Nota Bene vyšel i článek o bratru Richterové pirátovi, poslancovi Mikuláši Ferjenčíkovi (foto) Redaktorem časopisu Nota Bene je přitom Benjamin Roll, místopředseda Milionu chvilek! A ten ve své reportáži popsal svoji účast na demonstracích na podporu přijímání uprchlíků v roce 2015, tedy při velké imigrační krizi v roce 2015!

Těchto demonstrací se společně účastnili jak zakladatelé Milion chvilek – Roll a Minář, tak Piráti Ivan Bartoš (předseda), Richterová a Ferjenčík, tak Manipulátoři.cz Cemper a Nutil! Až úsměvně potom působí skutečnosti, že Ferjenčík navrhuje Nutila (kámoš bývalého šéfa EU komise Junkera) na státní vyznamenání! Cemper popírá účast dua Minář a Roll na demonstracích za uprchlíky a jejich spojitost s uprchlíky, a přitom tu demonstraci Sám organizoval!!
Ovšem začne Vás mrazit, když zjistíte (díl 196) že Hříbova (pražský primátor, Pirát) komanda napadají hospodské, protože ti chtěli pronajímat své sály, konkurenčním „rebelsky“ pravicově orientovaným myslitelům, a že Pirát Peksa (díly 177, 193, 194) najímá sudetoněmeckou odpůrkyni Benešových dokumentů, předsedkyni kontrolního výboru Evropského parlamentu, aby přijela 27. února do Prahy zúčtovat s Babišem, a zakazuje na její jednání přístup „nežádoucím“ novinářům, tedy, těm, co nepíši proti Babišovi, a naopak zve „nezávislého“ nejvyššího státního „vyšetřovatele“ Zemana! To už je zřejmé spiknutí proti republice!

A hlavně pohrdání svobodou slova a demokracií! Tyto „Pirátsko – Chvilkařské“ společné manévry proti politické konkurenci se vymykají „západní-euroatlantické-demokratické kultuře“ a spíše připomínají „řádění hitlerovských SA ve třicátých letech.“ Společným jmenovatelem obou typů operací, je šíření nenávisti a hlavně strachu mezi „mlčíci většinou populace“ a zastrašování politických oponentů! Přesně tak, jak učil „Jáhen ze Sudet“ Milion chvilek v Holostřevech!

K tomu dodám, že pirát Bartoš si pochvaluje, jak se strana rozrůstá a že pomýšlí na křesla ve vládě. Už ten název „politické strany“ Piráti mluví za vše. Piráti přece kradli, loupili a zabíjeli.

https://tadesco.org/cesky-byznys-s-uprchliky-tajna-spoluprace-milionu-chvilek-s-piraty-na-prijimani-uprchliku/

1 hlas

Už nepopírá.

1 hlas

Před chvílí jsem četl, že to Irán přiznal. Pěkné gesto, chlapské. Stalo se, bohužel. Sejmul si vlastní Kanaďany. ta jejich obsluha PLO systémů, no to musí být úroveň. Těm mohou dát Rusové svůj S 400 jak chtějí a kolik chtějí. Ten systém je super, pokud ho ovládají profíci na naprosto každém místě toho systému, jinak je k ničemu. Dodávat to do takových zemí, kde muslim na všechno kašle, však to zařídí Alláh, je házet perly sviním.

0 hlasů

Blbost !!!! Irán nic nesestřelil, to sestřelil Putin, říkal to Janda a ten ví všechno. Samo taky nespadlo, protože emerický džamba nepadaj, jsou to vynikající era.

3 hlasy

Oficiální stránka Iránské tiskové agentury:
http://www.irna.ir/en/
-.-
Chomejni : http://en.imam-khomeini.ir/
-.-.
Prohlížeč SlimJet nabidne automaticky překlad
Napý prohlížeč Orbitum nebo Yandex a další to přeloží také ale musíme se , na překlad, proklikat

0 hlasů

Oficiální stránka Iránské tiskové agentury:
http://www.irna.ir/en/
-.-
Chomejni : http://en.imam-khomeini.ir/
-.-.
Prohlížeč SlimJet nabidne automaticky překlad
Napý prohlížeč Orbitum nebo Yandex a další to přeloží také ale musíme se , na překlad, proklikat

0 hlasů

S animálními vrahy je to stejné jako s alkoholiky Mají na vraždění návyk a vraždí stále
Dají se zjistit podle přísloví "starého PSA novým kouskům nenaučíš".
-.-.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Iran_Air_655#cite_note-6

Let Iran Air 655 je pravidelný let íránských státních aerolinek spojující Teherán s Dubají. 3. července 1988 byl Airbus A300
, který jej obsluhoval, sestřelen v IRÁNSKÉM
vzdušném prostoru nad Perským zálivem americkým křižníkem USS Vincennes,
Všichni na palubě letadla (274 cestujících a 16 členů posádky) zahynuli.
Zpočátku Spojené státy svou vinu POPÍRALY, uváděly různé verze událostí
a OBVIŇOVALY IR8NSKÉHO PILOTA .Americký viceprezident George Bush
veřejně prohlásil: . Je mi jedno, jaká jsou fakta,
Skutečnost, že americká loď narušila íránské výsostné vody,
byla ve zprávě americké vyšetřovací komise ZATAJENA a byla až později vypátrána
investigativním novinářem
Za sestřelení civilního letadla nebyl nikdo potrestán, naopak všichni
členové posádky USS Vincennes byli vyznamenáni stuhou za bojové nasazení. Kapitán lodě byl vyznamenán Řádem záslužné legie , který je jedním z nejvyšších amerických vojenských vyznamenání.

1 hlas

Iran kategoricky poprel sestreleni Ukrajinskeho letadla. Tak jsou zrejme oba lhari. Jedno sestrelili Ukrajinci a mozna ale jen mozna druhe Iranci.

1 hlas

Už jste vyloženě trapný, Rozlile. Celý svět zná fakta o sestřelení MH 17 rusáky, jen vy tady tajtrdlíkujete jako kašpárek.

3 hlasy

Juniore jistě myslíš tento incident: Letadlo ruské společnosti Tu-154 M "Sibir" letělo izraelského Tel Avivu do sibiřského Novosibirsku (let S7 1812). Na palubě letounu je 12 členů posádky a 66 cestujících – židů.Ukrajinští vojáci odpálili protiletadlovou raketu S-200údajně na cvičný cíl. Raketa však letí na ten dopravák letící ve vypublikované letové cestě. Katastrofu pozoruje ze svého letadla arménský pilot, který zaznamenává při pádu letounu druhou explozi. I když sestřelení potvrdili Amíci ze satelitních záznamů, a důstojník Čern. flotu. Tak ukrajinská vláda zatloukala a vyhrožovala svědkům trest. stíháním za šíření poplašné zprávy..

1 hlas

S tím blbem je zbytečné diskutovat. Ten v životě nic mimo příkazů Kominterny nečetl.

0 hlasů

Jo, ja zapomnel, ze to rekla komise slozena z Ukrajincu. kam ani nepustili Indonesii a Rusko vubec neeeee, ti tam preci privezli Buk jen aby Rusove videli jestli je Buk schopen sestrelit MH17.

2 hlasy

Vy jste zapomněl na reálný svět. Melete si donekonečna modlitbu za Veliké Rusko, Spasitele a Mesiáše. Vaše přípisky jsou naprosto bezcenné, informační a intelektuální hodnota - 0.

0 hlasů

Že se ti zase ty ovocné_srágory dostaly do lebeční dutiny??

1 hlas

I kdyby to letadlo sestřelila iránská PLO, nestříleli ty vyděšenci na civilní letoun ale na nepřítele. Že Janek tak nízko už dost dlouho nelítá oni nevědí. Že by Janek použil radarem odhalitelná letadla před likvidací PLO Iránu si taky nejspíše neuvědomili, museli mít nahnáno festovně.

Dohromady je to příliš mnoho indicií proti, pokud u toho sedí trochu odborníci. Kdoví, jak Iránem používané vojenské radary rozlišují civilní letadla a jaký radar to vůbec zaměřil. Pokud nějaká stará ruská hajtra, no tak to by se nebylo čemu divit. Pokud použili některý z ruských systémů S300 nebo S400, pak už není divno nic.

0 hlasů

Nenašly se žádné zbytky rakety, kam by se poděly?

3 hlasy

Na takové konstatování jste rychlý jako sra*čka.

0 hlasů

Kam asi? Buď tam nebyly, nebo Íránci provedli důkladný úklid, tak jako rusáci na Ukrajině...

0 hlasů

Víte, jak funguje protiletadlová střela, Henexi? nevíte, co? To nejde uklidit.

1 hlas

Nejde... Tak jako na Ukrajině...

0 hlasů

Woe Hemenex (posledně jsi to postrádal). I kdyby uklidili střepiny, tak budou v trupu, bagáži, lidech a pod. známky po střepinách. V případě že byla použita raketa naváděná radarem (dokáže letět na cil i bez ex. radarove jednotky), tak bouchne kdekoliv vedle letadla (viz na té UA vedle kokpitu posádky). V tomto případě by však zřejmě byla použita raketa typu Stinger (příp. jako sovětská Strela-2) která se navádí na zdroj tepla. Tedy na teplo motorů nebo APU uprostřed pod kormidlem. V tomto případě dojde k poškozí lopatek motoru. Zadní části motoru.

3 hlasy

Jakákoliv protiletadlová střela exploduje vždy na střetném kurzu, ne kdekoliv kolem letadla. Vymete spousty úlomků směrem, kterým přilétá do vějíře a tím ničí vzdušný cíl.

0 hlasů

Fakt mě to mrzí, ale musím s tebou zase nesouhlasit s tím co jsi dole vyplodil.Zase vaříš z čisté vody. Jen některé střely (naváděné radarem) explodují např. na vstřícném kurzu (záleží na vzájemné poloze). A již vůbec ne střely naváděné na infra (vyzařované teplo motorů), záleží jel-li to tryskáč, písťák či turbo, nebo motor rakety). Podle metodiky se odpalují až na odlétající letadlo po zteči (zpravidla s forsáží), protože tím vydávají největší zdroj tepla. Proto letadla (vrtulníky) vystřelují tzv. klamné cíle, hořící pyrotechnickou slož velké intenzity. Rakety typu Stinger, Strela, a pod. se nepodaří odpálit není li teplo dostatečně intenzivní. A do žádného vějíře střepiny neletí, šíří se do všech stran. Nemají kumulativní charakter. V aerod. rouře rakety je primitivní svařenec z prutů ala "Roxor", který je narýhován kvůli rozkladu střepin.Uvnitř svařence je trhavina. Nevím jestli jsem ti pomohl, ale můžeš to opět glosovat nějakou urážkou. Jo ty rakety naváděné na infra, poznáš podle tupé skleněné špičky, používají je i letadla a vrtulníky.

0 hlasů

Jasně nejdřív všem vyhrožují a pak se vrahounský machometáni budou dušovat, že oni nic! Lhaní jde muslům ze všeho nejlíp!

0 hlasů

Jasně nejdřív všem vyhrožují a pak se vrahounský machometáni budou dušovat, že oni nic! Lhaní jde muslům ze všeho nejlíp!

0 hlasů

Jasně nejdřív všem vyhrožují a pak se vrahounský machometáni budou dušovat, že oni nic! Lhaní jde muslům ze všeho nejlíp!

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.