Varování
Libanon se může dostat brzy do potravinové krize, říká premiér

21.05.2020 18:30

Libanon stojí na prahu potravinové krize, což je situace, která by ještě před deseti byla nepředstavitelná, napsal premiér Hasan Dijáb pro list The Washington Post.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (3 hlasy) 22.05.2020 05:24

  Mladí arabští imigranti hromadně znásilnili 13letou dívku. Vše si...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 22.05.2020 00:01

  "Dijáb také apeluje na USA a Evropskou unii, aby vytvořily mimořádný...

 • Franta Kocourek (1 hlas) 22.05.2020 19:16

  MIGRANTKA, KTERÁ ZABILA SEDMILETOU EMILY, JDE PŘED SOUD Vzpomínáte...

 • David Lejdar (1 hlas) 22.05.2020 06:22

  "Maďar odsouzen na pět let. Tři muži věznili a nutili 22-letou...

 • David Lejdar (1 hlas) 22.05.2020 06:01

  "Maďarsko se zajímá o sexuální násilí jen tehdy pokud je pachatelem...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

MIGRANTKA, KTERÁ ZABILA SEDMILETOU EMILY, JDE PŘED SOUD

Vzpomínáte si na případ sedmileté Emily Jones, která byla zavražděna migrantkou, když si hrála v parku? Původní zprávy hovořily o tom, že se mělo jednat o Somálku. Tehdy se jednalo pouze o spekulace na základě svědectví v parku přítomných občanů. Nicméně nyní je již jisté, že vražedkyní je Albánka, což ovšem nemění nic na faktu, že se jedná o muslimku, tedy opět je zde ta dobře známá souvislost mezi náhodnou vraždou a islámským útočníkem s nožem.

Žena byla obviněna z vraždy sedmileté dívky, která byla ubodána k smrti, když hrála v parku. Eltiona Skana, 30, je obviněna z vraždy Emily Jonesové, která byla zabita při nevyprovokovaném a náhodném útoku v Queen ‘s parku v Boltonu v neděli, 22. března. Skana, která je původem z Albánie, byla na místě zatčena a později zadržena podle zákona o duševním zdraví. Vražedkyně předstoupí v úterý 26.5. před manchesterský a salfordský soud.

Koroner Alan Walsh popsal Emilyinu smrt jako jednu z nejtragičtějších, tedy jeden z nejhorších případů, jaké kdy zažil. „Jde o jedno z nejtragičtějších úmrtí, která jsem během své dvacetileté praxe koronera řešil; ztráta krásné, nevinné, živé, inteligentní a půvabné sedmileté holčičky je nepředstavitelnou tragédií. Mé upřímné myšlenky jsou v této nesmírně smutné době s rodiči Emily, ” pronesl Walsh.

V poctě vzdané po smrti Emily její rodiče prohlásili: “Emily bylo sedm let, naše jediné dítě a světlo našeho života. Vždycky byla plná radosti, lásky a smíchu. Emily se usmívala a byla krásná uvnitř i venku. Měla srdce velké jako její úsměv.” Dodali: “Je opravdu srdcervoucí probudit se do světa bez Emily; nemůžeme pochopit, proč se to stalo. Rádi bychom poděkovali veřejnosti, která nám v parku pomáhala, a vyjádřili vděčnost pohotovostním službám za to, že učinily vše pro záchranu života Emily.”

V úterý tedy proběhne soud s vražedkyní, jejíž totožnost je již známa. A myslím, že jen málokdo pochybuje o tom, že podobně, jako mnozí další muslimští vrazi či násilníci napříč Evropou, bude shledána psychicky nemocnou. A opět bude vše prezentováno stylem “nic s ničím nesouvisí”. A to možná i právě proto, že je vražedkyní muslimka.

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-migrantka-ktera-zabila-sedmiletou-emily-jde-pred-soud/

CZEXIT

1 hlas

"Maďarsko se zajímá o sexuální násilí jen tehdy pokud je pachatelem 'migrant'.

... V Maďarsku zemře každý týden žena na následky vnitro-rodinného násilí. Běžně se dostávájí případy hromadného znásilnění před maďarské soudy. ... Ale když osoba s uprchlickým statusem byla pachatelem, tak najednou policie nasadila speciální komando, a média reportovala o každém detailu, mezitím co vládní zmocněnec prohlásil, že se jedná o úkaz v Evropě všudypřítomného "migrantského násilí" a důkaz toho, že soužití kultur není možné.

...

Tady se nejedná o "migrantské násilí", ale o násilí proti ženám. ...

https://www.budapester.hu/2018/09/20/ungarn-interessiert-sich-nur-dann-fur-sexuelle-gewalt-wenn-s

1 hlas

proc myslite,ze to tak je?maji tam svych nasilniku dost,nepotrebuji si jich privazet vic,mesugene.take u nas.mame dost svych zlodeju,rasisticke semiti zidi uz NEPOTREBUJEME,aby jim pomahali v KRADENI a LHANI,ne?to musi pochopit kazdy,mozna i vy,mesuge.

0 hlasů

"Maďar odsouzen na pět let. Tři muži věznili a nutili 22-letou maďarskou ženu k prostituci, a po té co jím unikla a ji znovu chytli, tak ji znásilnili jako trest."

https://telebasel.ch/2018/10/31/vergewaltiger-muss-fuenf-jahre-ins-gefaengnis/?channel=105100#comments-exp

"Maďar obžalován kvůli znásilnění, nucení k prostituci a vydírání."

https://www.bluewin.ch/de/news/vermischtes/zuhaelter-in-zuerich-so-beutet-ein-ungare-frauen-und-freier-aus-324912.html

"Maďar opakovaně obtěžoval 19-letou, kterou po té následoval a snažil se ji znásilnit, což se mu nepovedlo kvůli silnému odporu."

https://www.berchtesgadener-anzeiger.de/startseite - _artikel,-ungar-22-zerrt-19jaehrige-in-waldstueck- - und-will-sie-vergewaltigen-_arid,370092.html

"Maďar a Slovák se pokusili znásilnit dvě 15-leté dívky"

https://www.diepresse.com/5035199/sexuelle-belastigung-am-donauinselfest

...

A to vše jako příklady té údajně přece tak úžasné kultury, pro kterou by nejeden Čech rád položil život?

1 hlas

Mladí arabští imigranti hromadně znásilnili 13letou dívku. Vše si natáčeli na video a dívku vydírali

Vážně otřesné. Ve Švédsku nyní stanul před soudem 16-letý imigrantský „sirotek“ z Jordánska, kterého obžaloba viní z desítky kriminálních činů. V nejzávažnějším z nich, vylákal na Snapchatu 13-letou dívku na schůzku znásilnil ji a zavlekl do bytu svých arabských kumpánů, kterým ji dohodil. Ti ji znásilnili a natočili si vše na video a mámili z ní peníze s pohrůžkou, že video zveřejní… Tohle v naší zemi nechceme a nesmíme dopustit. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, podporujte prosím hnutí SPD!

https://www.euportal.cz/Articles/42685-mladi-arabsti-imigranti-hromadne-znasilnili-13letou-divku-vse-si-nataceli-na-video-a-divku-vydirali.aspx
------
Policista zachránil dívku před útoky muslimských uprchlíků. Rakouské soudy policistu za to potrestaly

Člen protiteroristického komanda Cobra, se v den svatby vracel domů se svojí paní, když si všimli že banda 3 žadatelů o azyl (1x Irák,2x Afgánistán) sexuálně obtěžuje jednu 17 letou dívku. Policista se legitimoval, a chtěl situaci řešit, když v tom mu Iráčan vyrazil odznak z ruky a policistu napadl a začali se prát.

Jak myslíte že to celé dopadlo?

Iráčan zmizel v toku času a policista mimo službu, obžalován a teď nepravomocně odsouzen k pokutě 11,700€ a podmínce za ublížení na zdraví.

Jeho žena dostala jen podmínku.

Je to dobro. Velký dobro.

https://www.eurabia.cz/Articles/44097-policista-zachranil-divku-pred-utoky-muslimskych-uprchliku-rakouske-soudy-policistu-za-to-potrestaly.aspx
------
MAĎARSKO – ZEMĚ, KDE JE SVĚT JEŠTĚ V POŘÁDKU

V Maďarsku před pár dny schválili nový, na současné evropské poměry přímo revoluční právní akt. Zákon,, který zakazuje úřední registraci změny pohlaví a tím prakticky znemožňuje právní uznání nové identity tzv. transgenderových osob.

O co jde? Po tisíciletích lidské historie, kdy nebylo sporu o tom, že na svět přicházíme jako muži a ženy, že lidstvo tvoří dvě pohlaví, nezaměnitelná a jasně rozpoznatelná od první vteřiny po zrození, přišla do našich končin dekadentní „móda” genderu. A s ní i teorie, že pohlaví je jen „sociální konstrukt”, který lze změnit. Bez jakéhokoli ohledu na to, co máme jak v genech, tak i v partiích těla, zvaných intimní.

Teorie naprosto šílená. Nicméně teorie, která je jistou bohatou a mocnou entitou, jíž na naší degeneraci a postupném vyhynutí evidentně velice záleží, všemi cestami úporně protlačovaná. Maďarský zákon se jí, jako první v Evropě, furiantsky postavil.

https://pravyprostor.cz/madarsko-zeme-kde-je-svet-jeste-v-poradku/
------
EVROPSKÁ KOMISE VEŘEJNĚ VYHLÁSILA VÁLKU EVROPSKÝM ZEMĚDĚLCŮM


Exekutiva EU včera zveřejnila strategii s klamným názvem „Z farmy na vidličku“. Podle mého názoru by se měla jmenovat spíše „Méně vlastního zemědělství – více dovozů“. Jde o jednu z klíčových součástek hlavního plánu Komise, který se jmenuje „Zelený úděl“. Tento plán EU by se také měl jmenovat spíše „Jak zlikvidovat zbytky evropské výroby a vše dovážet“. V Bruselu prostě všechna svinstva nazývají honosnými jmény.

https://pravyprostor.cz/evropska-komise-verejne-vyhlasila-valku-evropskym-zemedelcum/
------
I TOTO JE ISLÁM – PONIŽOVÁNÍ ŽEN I BEZVĚRCŮ ČI ZNÁSILNĚNÍ KRÁVY (VIDEA)

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-i-toto-je-islam-ponizovani-zen-i-bezvercu-ci-znasilneni-kravy-videa/

CZEXIT

3 hlasy

https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/nejvetsi-aktualni-hrozbou-jsou-dezinformace-a-strach-shodli-se-ucastnici-konference_544017.html

0 hlasů

"Dijáb také apeluje na USA a Evropskou unii, aby vytvořily mimořádný speciální fond na podporu zemí Blízkého východu, a předešly tak závažné potravinové krizi, která by mohla vést k přílivu uprchlíků do Evropy." No nevím, jestli uplácení drzého šmejda je ta správná cesta. Jestli starý a osvědčený recept, tedy hlídat hranice a nepouštět nájezdníky není mnohem spolehlivější a účinnější.

2 hlasy

Rusko je ted sobestacne,dokonce vyvazi,staci je poprosit a prodaji jim vse potrebne.

0 hlasů

Ať teroristi jalalláhisti akbáristáni poznají, co je to hlad a pochcípají hlady a na covid 19.

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.