Německo
Migrant? Policie začala uvádět národnost podezřelých

02.02.2020 09:47

Policie v některých německých spolkových zemích začala v tiskových zprávách uvádět národnost podezřelých, aby bylo jasné, jestli jde o Němce, nebo cizince. Úřady se tak chtějí vyhnout nařčení z toho, že záměrně maskují zločiny cizinců a zejména migrantů. Jejich postup je ale vnímán kontroverzně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • David Lejdar (1 hlas) 02.02.2020 15:45

  To ne, ale ono se má Čechy a Poláky za sousedy... :P Ale vážně,...

 • o k (1 hlas) 02.02.2020 12:21

  Uvádět národnost by bylo jen rozumné a proti by byli jen h*upáci.

 • Bob Kadet (1 hlas) 02.02.2020 12:10

  To by se naše ombudsmanka a sluníčkáři posrali_kdyby policajti, SZ...

 • Honza Hloupý (1 hlas) 02.02.2020 10:17

  "...zodpovědní jen za menšinu trestných činů, konkrétně za zhruba 35...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

UŽ JE V TÉ BREXITOVÉ BRITÁNII HLADOMOR?

Lidičky, všimli jste si, jak hystericky, zato téměř synchronizovaně, reagují známí “eurohujeři” na příspěvky, ve kterých ukazujeme radost Britů z odchodu z EU? Jako přes kopírák předpovídající katastrofické scénáře, kdy (vybráno z komentářů): “… za chvíli nabudou mít co žrát…”, nebo “..nikdo s nimi nebude chtít obchodovat…”, nebo dokonce: “…vyloučili se z demokratické společnosti…”, jsou hlavními “argumenty” těchto rádoby demokratů.
Jen pro jejich informaci, odchod z EU je rozhodnutí většiny projevené v referendu, tedy právě demokratické volbě národa. Je s podivem (pro mně vlastně ani tak ne), že individua, ohánějící se právě demokracií, nerespektují tuto volbu.

Osobně bych tuto situaci přirovnal k manželství, potažmo k rozvodu. Do manželství většina vstupuje s ideály a představami o tom, jak by to mělo fungovat. Časem se ukáže, že jeden z partnerů (v tomto případě můžete hádat kdo) si začal uzurpovat právo rozhodovat o čemkoliv, bez možnosti druhého partnera do toho vůbec mluvit. A protože takový, jednostranně výhodný, stav druhé straně nevyhovuje, dochází k “rozvodu”. A tady se začíná projevovat majetnický a nadřazený pocit diktátora. Po všech stranách roztrubuje, jak odchozí strana bude strádat, nebude schopna se o sebe postarat, přijde o všechny přátele (“..oni přeci souhlasí s tou jeho “pravdou”..”) a vůbec do budoucna nepřežije.

Že to znáte? Já taky. A víte jak to vždy dopadlo? Odchozí partner se osvobodil od nesmyslných zákazů, příkazů a “řídící jednotky” svého života, získal ekonomickou nezávislost, našel si nové přátele (ti, kteří nevidí, nebo nechtějí vidět, skutečnou pravdu stejně nestojí za nic), přežil a v drtivé většině žije lépe, než pod nadvládou někoho, pro koho je pocit moci drogou.

Takže eurohujeři, kteří takto hystericky reagujete, ve snaze “předpovědět” zaručeně mrzkou budoucnost “odpadlíka”, pro vás mám jedno přísloví: “Psi štěkají, karavana jde dál.”

https://pravyprostor.cz/uz-je-v-te-brexitove-britanii-hladomor/
-------------------------------------------------- - ---------------------
Evropa: 2019 dosáhly agrese proti křesťanům historického maxima. Ve Francii a Německu nepostižené protikřesťanské útoky souvisejí s masovou imigrací z islámského světa

https://www.euportal.cz/Articles/42306-evropa-2019-dosahly-agrese-proti-krestanum-historickeho-maxima-ve-francii-a-nemecku-nepostizene-protikrestanske-utoky-souviseji-s-masovou-imigraci-z-islamskeho-sveta.aspx
-------------------------------------------------- - ---------------------
Brutální přepadení švédských manželů

Naši zloději jsou slušní hoši. Ti jen něco ukradnou. Buďme za ně rádi. To ve Švédsku je to jiné: Dva muži a žena přepadli statek ve Skåne v jižním Švédsku. Surově zmlátili 85 tileté manžele, obrali je o cennosti a vynutili si heslo ke kartě. Stačilo jim na to 10 minut. Těchto případů se stalo v poslední době již několik.

https://www.eurabia.cz/Articles/33756-brutalni-prepadeni-svedskych-manzelu.aspx

CZEXIT

0 hlasů

Farage měl pravdu a nedemokratická EU se sama usvědčila, ukazuje Markéta Šichtařová. Pak nachytala Maláčovou u nesmyslného protimluvu

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Farage-mel-pravdu-a-nedemokraticka-EU-se-sama-usvedcila-ukazuje-Marketa-Sichtarova-Pak-nachytala-Malacovou-u-nesmyslneho-protimluvu-612175

-------------------------------------------------- - ----------------
Tyto záběry vám v televizi neukáží. Britové oslavují vystoupení z EU

https://ac24.cz/-/tyto-zabery-vam-v-televizi-neukazi-britove-oslavuji-vystoupeni-z-eu?redirect=%2F
-------------------------------------------------- - --------------------
EU se odkopala: „Aférou“ s vlaječkami řekla vše. Dědici nacismu sedí v Bruselu. Výroky papalášů, ze kterých stydne krev. Které naše strany pečou s nimi? Tupá nenávist eurokratů. Necháme si zničit nášstát i národ?

IVAN DAVID - poslanec europarlamentu - komentuje neuvěřitelnou aroganci unijních struktur, projevivší se nejen zákazem státních vlajek v europarlamentu

Někomu se může zdát dětinské, že poslanci frakce Identita a demokracie, někteří poslanci konzervativní frakce, a také odcházející stoupenci Brexitu mají (měli) na svých stolcích v Europarlamentu vlaječky států, v nichž byli zvoleni. Demonstrují tím, že se hlásí k státní a národní identitě. Současně je to protest proti vznikajícímu superstátu EU, který státy a národy odmítá. Pokud tomu někdo nevěří, ať si přečte výroky níže.

https://www.protiproud.cz/politika/4904-eu-se-odkopala-aferou-s-vlajeckami-rekla-vse-dedici-nacismu-sedi-v-bruselu-vyroky-papalasu-ze-kterych-stydne-krev-ktere-nase-strany-pecou-s-nimi-tupa-nenavist-eurokratu-nechame-si-znicit-nasstat-i-narod.htm

CZEXIT

0 hlasů

To by se naše ombudsmanka a sluníčkáři posrali_kdyby policajti, SZ nebou soud zveřjnili narodnost nebo etnickou příslušnost drbanů.

1 hlas

A proč je tak důležitá? 🐵

0 hlasů

Uvádět národnost by bylo jen rozumné a proti by byli jen h*upáci.

1 hlas

CO PANE HAMÁČKU CO VY NA TO ?? ASI NIC VÁM I CELÉ ČSSD JE TO ŠUMA FUK !!!!!

0 hlasů

"...zodpovědní jen za menšinu trestných činů, konkrétně za zhruba 35 procent" - a to má být pozitivní údaj? On je v Německu takový podíl cizinců?

1 hlas

To ne, ale ono se má Čechy a Poláky za sousedy... :P

Ale vážně, vidíte na které rovině se to snadno pohybuje když se skutečnou kriminalistikou vytírá zadek aby se místo toho z toho všeho mělo jak nějakou hospodsko-populistickou zábavu?

1 hlas
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.