Peklo: úder NATO zapálil cisterny v rukou Talibanu

04.09.2009 07:19 Aktualizováno 04.09. 11:01

Apokalypsa na řece v severním Afghánistánu. Nedaleko města Baghlan se Taliban pokoušel dostat do bezpečí dvě unesené cisterny NATO. Jedna z nich uvázla v korytu a ozbrojenci sezvali vesničany, aby si přišli načerpat do zásoby. Ti spěchali se vším, co bylo po ruce a obklopili kamion. Pak už z nebe padaly bomby. Po ohromném výbuchu zůstalo zhruba devadesát mrtvých. Mnoho dalších lidí je strašlivě popáleno.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • masakr civilistů (178 hlasů) 04.09.2009 15:00

  teroristi z NATO zmasakrovali civilisty ,záměrně a vědomě kam se na...

 • Víťa Malej (127 hlasů) 04.09.2009 11:04

  Co je nám to platné míchat se do něčeho násilně někde v Afghánistánu,...

 • cestovatel (108 hlasů) 04.09.2009 09:32

  Je neuvěřitelné, kolik hlupáků u nás zapomíná, že patří k "nižší...

 • Tsepek (105 hlasů) 04.09.2009 08:31

  žádný problém, nemají krast cizí věci, to ostatní je už jen shoda...

 • .-.- (69 hlasů) 04.09.2009 18:11

  Přečti co jsi napsal a běž si dát pár facek za roh ať tě nikdo nevidí...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Koukam se po teto diskuzi a vypada to, ze se Ruske tajne sluzby cini docela dobre, tolik vymytych hlav je uspechem.

26 hlasů

aspoň si budou pamatovat, že se nemají paktovat s talibama

32 hlasů

Czechistan je mala ,spinava, bolsevicka zeme plna kriminalniku a rude spiny.Vy nesahate americanum ani po kotniky vy bolsevicka luzo! Dela sem me z vas spatne,uz aby jste byli zpatky v naruci ruskeho muzika,tam se vy citite nejlip vy ruda,buranska sebranko.

59 hlasů

Proč?

31 hlasů

Přečti co jsi napsal a běž si dát pár facek za roh ať tě nikdo nevidí . Co obhajuješ , miliony američanů bez zdravotního pojištění , zadluženou zemi u číňanů , mrzáky z války bez pomoci státu , jsi tupec .

69 hlasů

supr napad poslad desetileteho syna pro kerosin ktery ukradli talibanci natu.. dobre jim tak

53 hlasů

teroristi z NATO zmasakrovali civilisty ,záměrně a vědomě kam se na ně hrabali komouši - tohle jsou neskutečné zrůdy -a ještš horší jsou ty nacistické bestie co si tu vychovaly ty co to schvalují

178 hlasů

136 pochvalných lasů? To je teda mazec. Vypadá to na někoho kdo to spočítači umí. :-)

39 hlasů

Hlasů samozřejmě

27 hlasů

Skoda ze jsi tam s nima nekradl karosin ty ruda spino! Alespon by bylo o jednoho bolsevickeho burana min!

27 hlasů

Měl by si se zůčastnit s Američany . Domů v igelitovém spacáku .

55 hlasů

Potrefena nacisticka husa.

32 hlasů

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

Jaké budou komentáře až vyletí do vzduchu něco u nás ? Není místo na světě , kde se něco takového nemůže stát . Nebude to náhoda a neměli bychom býti překvapeni .

52 hlasů

Co je nám to platné míchat se do něčeho násilně někde v Afghánistánu, když je sem (proti kterým tam bojujeme) vpouštíme v rámci pomatené mutli-kutli ideologie v masách na své vlastní evropské teritorium?!? Kdyby NATO raději chránilo třeba přímo na Středozemním moři "měkké břicho Evropy" - státy jako Itálie, Řecko, Bulharsko, Španělsko či Portugalsko, odkud se pak tito "umírnění" či radikální vetřelci dostanou v schengenské Evropě už všude - od Skotska po Švédsko či Finsko!

127 hlasů

je nechutné jak se pisatel této zprávy vyžívá v popisování této tragédie!

28 hlasů

Je to velice nechutné , mělo by se to zdokumentovat a pouštět místo reklam .Abychom viděli co jim tam přinášíme a proč nás nenávidí .

58 hlasů

Podle výjmečné detailnosti popisu mám pocit, že to bylo jinak. Není obvyklé bezprostředně po masakru civilního obyvatelstva přinést rozhovor s jakýmkoliv Afgáncem.

29 hlasů

V Afgánistánu je válka. Nebo ne? Válka spočívá v zabíjení lidí a ničení majetku. Nebo ne? Dneska se provalilo, že válka v Afgánistánu není vyjímkou. Sdělovací prostředky zúčastněných zemí se sice tváří, že obsahem války tam je budování škol a nemocnic, ale asi to nebude pravda. Ti lidé tam jsou chudáci, ale popravdě - když bude válka a uvidím v řece kamion s benzinem, o kterém budu vědět, že je kradený z vojenského skladu silnější strany, tak nevezmu hrnec a nepoběžím si natočit, ale vezmu rodinu a zdrhám pryč

34 hlasů

PÁN JE AKADEMIK . Běž jim vysvětlit , kde jsou ve vlastní zemi v bezpečí .

32 hlasů

Když budeš mít hluboko do kapsy,tak poběžíš a nebudeš přemýšlet.Ostatně koho by napadlo,že NATO si to vezme tímto způsobem zpět?Po pravdě řečeno se mi ta historka vůbec nezamlouvá.

32 hlasů

Tento názor byl kvůli nevhodnému obsahu odstraněn.

Jako že muslimové nejsou lidi !? Nechme je napokoji , nechme jim klid a jejich víru a je to potom OK. Upozorňuji - nejsem věřící!! K vůli víře se vlastně válčí od nepaměti co lidstvo je.

29 hlasů

Nic proti muslimům nemám, ale ať jsou hezky doma a nelezou k nám do Evropy! Říká se, že se bojuje s extrémním islámem v Afganistánu a zatím hlavní útok za přispění politických elit EU probíhá zde. Je to celé zvrácené a skončí to špatně. Kolonizace světa: http://www.youtube.com/watch?v=UTzEpt49yeU .... a jak vypadá multikulti v Itálii, vraždy a rabování černochů: http://www.youtube.com/watch?v=jm48QEigkko&feature=channel_page

33 hlasů

Nemám taky nic proti muslimům, ale v něčem trochu nemáš pravdu. Oni de facto utíkají za své vlasti, protože tam přišel někdo, kdo tam nemá co hledat !! A ten kdo tam přišel(USA a další), tak si jenom hraje na osvoboditele. Trochu mi to všechno připadá jako moderní inkvizice! Ber to jako názor nic nevnucuji.

33 hlasů

Mám pocit, že musíš být úplně pomatená. Běženci neutíkají ze zemí, protože tam NĚKDO až teď přišel, ale protože se tam prosadil teroristický nebo totalitní nebo autoritářský režim a už není síla bez obětí na životech to změnit. Proč asi byl bolševismus tak dlouho ve střední Evropě? Proto je namístě, aby demokratický svět se pokusil jim pomoci (i vojensky), protože v našem zájmu je 1.) aby takový režim nebezpečně pro nás nezbrojil 2.) aby spokojeně živili všichni ve své vlastní zemi 3.) nezaplavovali zbytek světa, kde pak díky tomu vznikají další sociální průsery. Zjednodušeně řečeno, abys to pochopila.

53 hlasů

ZASTAVTE UŽ TO VRAŽDĚNÍ!!! Co tam vůbec dělá obranná aliance NATO? To nikdo neví. Jaké jsou naše cíle? To také nikdo neřekl! Říkají, že se tam bude válčit ještě 40 let, asi se zbláznili! Jedinná možnost co nejdříve stáhnout vojáky domů a pomáhat Afgáncům hospodářsky!

34 hlasů

Hezky si to napsal - OBRANNÁ ALIANCE! Zatím jenom útočí při sebemenší možnosti!

39 hlasů

Ale vi, bojuje tam za USA a IZRAEL, nutne potrebuji plynovod skrze afganistan. Vygooglete si: "O sionismu i pro nechápavé"

60 hlasů

kdyz nema sveho tridniho nepritele, v tvem pripade sionisty, tak je cely nesvuj, realita zivota te drti co ?? a hle sionisti..........nebo bicyklisti ??

44 hlasů

kdyz pouzivas cizi slova, aspon si nastuduj co znamenaji pitomce... jestli je podle tebe sionista tridni nepritel, pak chapu, jak to mas na svete tezke....

31 hlasů

si debil?

65 hlasů

Takže toto je oficiální verze.Dozvíme se někdy jak to bylo ve skutečnosti?

32 hlasů

PRAVDA A LASKA VITEZI NAD LZI A NENAVISTI

32 hlasů

Je neuvěřitelné, kolik hlupáků u nás zapomíná, že patří k "nižší rase" = slovanům, na které se nejen Hitler díval jako na hmyz, vhodný k zotročení či likvidaci. Pokusy o okupaci Afganistánu, resp. domorodých kmenů se tardují staletí - poslední byli Angličané, Rusové a Amíci. Zapomínáme, že i Al-Kaida byl AMERICKÝ výcvikový tábor pro talibance - zde cvičili a vyzbrojovali Američané bojovníky proti Severní alianci a nějak zapoměli, že oni nechtějí ŽÁDNÉ okupanty a vnucený korupční politický systém - bojují tedy dále za svobodu (když po vypuzení Rusů se o okupaci pokusili Američané...). Jim je vlastní kmenové uspořádání s kmenovými vůdci. Náboženští extremisté jsou bohužel výsledkem po staletí trvajících cizích krutostí, vystupňovaných Rusy i Američany, zpochybňujícími islám. Pravdou je, že zabíjení civilistů (platí to i v Libanonu a p.) přináší nové a nové bojovníky z řad pozůstalých, kteří pak věří spíše Talibanu, než "humanitárním misím". Pravdou je, že USA zatáhnou do "svých" nevydařených válek následně celé NATO. Rusové mají zadostiučinění, když USA dnes využívá "nenáviděné" bojovníky severní aliance k boji proti "svým spojencůmů z Talibanu, kterým tajně pomáhal dokoce i Rambo ! Co takhle nechat cizí země na pokoji a zaměřit se maximálně na obchod či skutečnou hospodářskou pomoc ?

108 hlasů

Podle posledních zpráv jsou Paštuni (přes 40% Afgánců) potomci 10 židovských kmenů odvlečených do otroctví ( 500 - 700 let před Kristem). Patří proto mezi nejobětavější a nejfanatičtější bojovníky starého světa. Navíc mají zajištěnu podporu přímo od Boha (slib Boha Abrahámovi) a proto nemůže NATO vyhrát - bojuje proti všemocnému a neviditelnému, nezničitelnému, jehož jméno nesmí být vysloveno a jenž nesmí být zobrazen. Viz internet : Paštuni jsou naši bratři.

27 hlasů

Kdyby se "mírotvůrci" stáhli domů, tak si to tam vyříděj sami. Hlavně že mají plnou hubu řečí o rozšiřování psedodemokracie a skutek je někde jinde.Je to stejné jako dřív s rozšiřováním křesťanství a jim podobným teoriím. Vždy ohněm a mečem.Hlavně naši análníci tam cpou peníze na žoldáky a doma chybí na všechno.Šáša Vondra se teď bude snažit, co se dostal do NATA.

34 hlasů

Až bude stát na letišti Ruzyně unesené letadlo Boeing-747 a v něm bude 486 cestujících a 5 únosců, tak zařídím, aby do něj policie s armádou vypálily tři rakety. Dojde k obřímu výbuchu a my si budeme všichni gratulovat k báječnému výkonu !! Všech pět teroristů bude přeci mrtvých a o to tu šlo !!! Nová metoda boje s únosci letadel je tedy na světě !! Nechtěl bych ovšem zrovna být cestujícím ! Závěr : Fuj okupačním sviním a vrahům z USA !!!

62 hlasů

Zapomínáte na okupační svině z Německa, Nizozemí, Dánska, Švédska, Turecka, České republiky, Polska, Velké Británie, Norska, pobaltských republik, Kanady, Albánie, Francie, Řecka, Slovenska, Polska, Rakouska, Islandu, a mnoha dalších států, které mají své jednotky v rámci ISAF. :-)

35 hlasů

Správně jste je vyjmenoval .

53 hlasů

prvom rade treba urobiť všetko pre to, aby tých 5 únoscov do lietadla nikdy nenastúpilo a to sa práve rieši v Afgánskych horách. Prevencia !

37 hlasů

jenom aby jich nenastoupilo 2x tolik v Langley, Virginia....

55 hlasů

"jenom aby" ktorý ročník učňáku ?? mladý Che??

51 hlasů

rekl bych, ze prehlednost situace na ruzynskem letisti a v noci u nejake reky v Afghanistanu je podstatne odlisna. Ono jde asi vcelku blbe videt stovku mensich zlodejicku, co bere ukradene. Je jasne, ze kdyby o tom vedeli, tak se nabombardovani nejake cisterny vytento, zejmena kdyz svet je plny chytraku, co hned vi jak se to melo udelat.

31 hlasů

Vocogou ? Přece Humanitární bombardování. Nebo ne?

31 hlasů

Viděl bych to jinak, jako 90 mrtvejch muslimáků.....

48 hlasů

Opět okupanti útočí na civilní obyvatele a Týden.cz to nazývá úder na cisterny v rukou Talibanu. Kolik těch Talibanců po náletu umřelo? A kolik umřelo nevinných bezbranných civilistů z rukou šířitelů demokracie, míru, pravdy a lásky? Za těch pár let co tam "mírotvorci" jsou zabili více civilního obyvatelstva než Taliban za celou dobu svojí existence.

67 hlasů

Koalice si opět přidělala dost smrtelných nepřátel, protože tam všude samozřejmě je krevní msta a příbuzní 90 ? obětí pošlou své mužské příslušníky rovnou k Talibanu.

38 hlasů

Myslím dokonce, že množství zapřisáhlých nepřátel se v systému krevní mzdy zvyšuje geometrickou řadou.

57 hlasů

Takže, podle mé teorie, zanedlouho tento problém zmizí a NATO bude moct bombardovat bez vyčítek svědomí kohokoliv - všichni Afgánci už budou v Talibánu.

41 hlasů

ty imbecile, tve pretsavy o talibanu jsou podobne jednoduche jako ty sam !!

44 hlasů

Jestli si ty inteligentní mrzáčku myslíš, že jsou tam ti okupanti kvůli míru tak jdi zpět na základku. Ano Taliban jsou hnusáci, ale naši mírotvorci nám od roku 1990 ukázali, že jejich představa jak dosáhnout míru je hodně zvrácená a kromě následné ekonomické okupace zemí které dobili jim o nic jiného nešlo. Navíc se nám všem vždy lhalo o chemických a jaderných zbraních a krvelačných diktátorech prahnoucích s hrstkou vojáčků okupovat celý svět.

48 hlasů

ty jsi to prokouk voe :))) ta tva bohorovnost v kramflecich je primo uchvatna.

42 hlasů

žádný problém, nemají krast cizí věci, to ostatní je už jen shoda nešťastných náhod ..

105 hlasů

Tito kradou ze zoufalství . Zkus se zamyslet nad ukradenými miliardami doma . Opravdu krást se nemá .

28 hlasů

Spíše věřím na předem stanovené scénáře.

25 hlasů

uz se nemuzu dockat pindu pseudohumusaku .....

42 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

VIP svět

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.