"Referendum"
Přijde zlom? Volby v Hongkongu ovládli prodemokratičtí politici

25.11.2019 11:32

Prodemokratičtí kandidáti jasně zvítězili v nedělních místních volbách v Hongkongu. Podle předběžných výsledků, o nichž informovala stanice RTHK, získali jednoznačnou většinu 390 ze 452 přímo volených křesel.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • tyden tyden (2 hlasy) 25.11.2019 15:09

  jinak rude vemeno v redakci "nevi" jak se jmenuje/jmenuji strany,...

 • tyden tyden (2 hlasy) 25.11.2019 14:48

  "Junius Ho, kterého počátkem tohoto měsíce pobodal na ulici útočník s...

 • Vlastimil Machura (2 hlasy) 25.11.2019 11:48

  Vzor pro Milion chvilek.

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 25.11.2019 17:31

  Hm, přijdou čínské tanky, holky a kluci hongkongští. Nic nebojte. Oni...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 26.11.2019 08:25

  Bože,to je 🐂

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

To zname. Prazske jaro. Dopadne to stejne.

0 hlasů

Moc jim fandím, ale dovolím si varovat, aby nenaskočili všichni na pseudodemokracii, která se tak "hrdinně" prosazuje v celé Evropské unii. Demokracie je jen jedna, bez přívlastků či přídavných jmen typu liberální....

0 hlasů

Naše demokratické zřízení plně podporuje prodemokratické politiky Hongkongu.
Čína která okupuje Hongkong bude muset vrátit toto území demokratickým Britům. Královna už chystá návštěvu.

1 hlas

Video: Imigrantské děti s mačetami a noži přepadly kino

Imigrantské děti mezi 14 a 19 lety v sobotu večer s mačetami a noži vlítli do zaplněného kina Star City v imigrantsky profláknutém Birminghamu, kde se promítal film Blue Story o dětských imigrantských bandách. Film byl vzápětí zakázán primátorem londýna Khanem, jako údajně glorifikující dětské imigrantské bandy.

Strhla se panika a bitka, do které bylo zapojeno na sto lidí. Policie musela přivolat posily a s tasery se snažila se stejně tvrdým postupem situaci neutralizovat. Několik policistů bylo zraněno. Na místě byli i totálně šokovaní rodiče s dětmi, kteří zde byli na film Frozen II.

https://www.eurabia.cz/Articles/33580-video-imigrantske-deti-s-macetami-a-nozi-prepadly-kino.aspx
-------------------------------------------------- - -----------
Výsledek imigrace a multi kulti. Západoafrická zločinecká síť Black Axe známá obchodováním s lidmi, drogami, podvody a mučením či nucením žen k prostituci se šíří po celé Evropě

Západoafrická zločinecká síť Black Axe známá obchodováním s lidmi, drogami, podvody a používáním bizarních okultních rituálů a mučením či nucením žen k prostituci se šíří po celém Švédsku. To je další odporný důsledek masové imigrace a multikulturalismu, které prosazují sluníčkáři. Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Švédsko či jiné země západní Evropy zničené imigrací, podporujte prosím hnutí SPD.

https://www.euportal.cz/Articles/21975-vysledek-imigrace-a-multi-kulti-zapadoafricka-zlocinecka-sit-black-axe-znama-obchodovanim-s-lidmi-drogami-podvody-a-mucenim-ci-nucenim-zen-k-prostituci-se-siri-po-cele-evrope.aspx
-------------------------------------------------- - -----------
Víte, kdo v EU přepisuje dějiny ve prospěch Hitlera? Češka Jourová!

https://tadesco.org/vite-kdo-v-eu-prepisuje-dejiny-ve-prospech-hitlera-ceska-jourova/

CZEXIT

0 hlasů

Hm, přijdou čínské tanky, holky a kluci hongkongští. Nic nebojte. Oni vám bolševici vysvětlí, že vláda lidu je u nich je na papíře. Celý svět vás nechá na holičkách. To bude masakr.
Vzpomínky na britskou správu jsou sice krásné, ale už jsou minulost. Měli jste tamotdud zdrhnout zavčasu.

1 hlas

Hm, přijdou evropské tanky, holky a kluci evropští. Nic nebojte. Oni vám eurobolševici vysvětlí, že vláda lidu je u nich je na papíře.

Víte, kdo v EU přepisuje dějiny ve prospěch Hitlera? Češka Jourová!

Na internetových stránkách Aliance národních sil (ANS), jsem se o tom dověděl až dnes, ale protože možná jde o věc, která není novinkou jen pro mě, rozhodl jsem se o ní s vámi podělit.
Oč jde? Onoho 18.9. t.r. schválil Evropský parlament usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy. Dokument má číslo 2019/2819, jeho autorkou je česká komisařka EU Věra Jourová, a předsedkyně Aliance národních sil PhDr.Vladimíra Vítová k tomuto dokumentu na stránkách ANS sepsala komentář nesoucí titul: TRESTUHODNÉ USNESNÍ EP PŘEPISUJE HISTORICKOU SKUTEČNOST
Trestuhodné v čem?
Podle Vladimíry Vítové v tom, že dává na stejnou rovinu vinu Německa a Sovětského svazu při zahájení 2. světové války.
V tom, že zcela pomíjí význam sovětského svazu na poražení nacistického Německa a v některých bodech z něj dělá dokonce hlavního viníka.
Ke kterýmžto těmto dvěma bodům Vladimíra Vítová dodává: „“Různí „politologové“ začínají již zcela oficiálně hovořit v tom smyslu, že Adolf Hitler zaútočil v červnu roku 1941 na SSSR preventivně, aby Evropu zbavil bolševismu – viz letošní diskuse v Knihovně Václava Havla. Za hlavního agresora 2. světové války začínají tito takzvaní „historici“ označovat Sovětský svaz a o Německu pomalu – ale jistě – začínají hovořit v tom smyslu, že de facto bránilo Evropu před bolševismem z Ruska.

V tom, že v dokumentu je například zcela vynechána Mnichovská dohoda a nikde není uvedeno ani datum 1.9.1939, kdy skutečně vypukla 2. světová válka napadením Polska nacistickým Německem. V tom, že naopak ostatní data a smlouvy ale uvedeny jsou – například data obsazení pobaltských republik Sovětským svazem a napadení Finska Sovětským svazem a další.
V tom, že dokument zdůrazňuje, že druhá světová válka byla zahájena v bezprostředním důsledku smlouvy mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem o neútočení ze dne 23. srpna 1939, (pakt Molotov-Ribbentrop) a jejím prostřednictvím si tyto dva totalitní režimy s celosvětovými dobyvatelskými ambicemi prý rozdělily Evropu na dvě zóny vlivu (bod 2).
V tom, že tento dokument žádá všechny členské státy EU, aby si tento den podepsání paktu Molotov – Ribbentrop (23. srpna) připomínaly jako Evropský den památky obětí totalitních režimů a aby to v zájmu posílení povědomí mladé generace o těchto záležitostech zařadily do osnov a učebnic pro všechny školy (bod 8).

V tom, že Evropský parlament (EP) také žádá Komisi (v bodě 12), aby účinně podporovala projekty (této nové) historické paměti v členských státech a činnost Platformy evropské paměti a svědomí a aby přidělovala náležité finanční zdroje v rámci programu Evropa pro občany na podporu vzpomínkových a pamětních akcí k uctění obětí totality. Jinými slovy EU nyní bude štědře finančně podporovat přepisování dějin. Dokument dále sděluje, že nacistické a komunistické režimy prováděly masové vraždění, genocidu a deportace a zapříčinily ve 20. století ztráty na životech a omezení svobod rozsahem nevídané v celé lidské historii. Odsuzuje akty agrese, zločiny proti lidskosti a masové porušování lidských práv, jež páchaly nacistické a komunistické režimy.

A tedy v tom, že staví na roveň nacismus a komunismus (bod č. 3).
V tom, že dokument konstatuje, že po 2. světové válce jsme ve střední a východní Evropě žili ve zločinném režimu, který byl stejný jako nacismus a že se země střední a východní Evropy svým vstupem do EU a NATO vrátily do evropské rodiny svobodných demokratických zemí a s pomocí EU jsme prý údajně úspěšně provedli reformy a dosáhli pokroku v sociálně-ekonomické oblasti.
V tom, že EP je prý hluboce znepokojen snahami současného ruského vedení překrucovat historické skutečnosti a maskovat zločiny spáchané sovětským totalitním režimem, což považuje za nebezpečnou součást informační války vedené proti demokratické Evropě s cílem Evropu rozdělit, a žádá proto Komisi, aby proti těmto snahám přijala rozhodná protiopatření (bod 16).

V tom, že v bodu se 18 konstatuje, že skutečnost, že v některých členských státech stále zůstávají na veřejných prostranstvích (v parcích, na náměstích, na ulicích apod.) pomníky a památníky oslavující totalitní režimy, připravuje půdu pro překrucování historických faktů o důsledcích druhé světové války a pro propagaci totalitního politického systému.
A tedy v tom, že pro EP a jeho poslance je žádoucí odstraňování soch našich osvoboditelů – jako například sochy maršála Koněva.
A závěru svého komentáře Vladimíra Vítová uvádí:
Všichni čeští poslanci EP (kromě jediné europoslankyně za KSČM) schválili tento zákeřný a hanebný dokument, který má za úkol přespat dějiny. Dokument vytvořila a Evropskému parlamentu předložila eurokomisařka za ČR Věra Jourová. Působení českých politiků v EU je TRESTUHODNÉ!

https://tadesco.org/vite-kdo-v-eu-prepisuje-dejiny-ve-prospech-hitlera-ceska-jourova/

0 hlasů

Bože,to je 🐂

1 hlas

jinak rude vemeno v redakci "nevi" jak se jmenuje/jmenuji strany, ktere vyhrali volby?
nazyvat je prodemokraticti je totiz dost k smichu.
nekteri totiz zasnene hovori o kolonialni nadvlade britanie.
ale v te dobe se o demokracii neda ani pipnout. guverner byz dosazovan z Londyna a MUSEL to byt vzdycky Brit :-)))))
ale rude vemeno v redakci ma jasne zadan: muz s brasnou...

2 hlasy

"Junius Ho, kterého počátkem tohoto měsíce pobodal na ulici útočník s nožem. Aktivisté Hoa obviňují, že pomáhal zorganizovat útoky na demonstranty."

takze kdo vlastne na koho utoci?
rude vemeno v redakci v tom ma gulas :-)))))

2 hlasy

To je asi taková řečnická otázka, jako kdyby v nějakém větším městě ČR na radnici byli zvoleni komunisté a v Rusku by se psalo Přijde zlom...?

0 hlasů

Vzor pro Milion chvilek.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 9/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.