Pákistán
Učitel dostal trest smrti za urážku proroka. Žalobci oslavovali

22.12.2019 10:06

Univerzitní učitel Džunaid Hafíz byl dnes v Pákistánu odsouzen k smrti za urážku muslimského proroka Mohameda. Informoval o tom zpravodajský server BBC.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Patrik Vesecký (11 hlasů) 22.12.2019 11:44

  Už jenom to, že islám vymyslel pedofilní pirát a vrah v 7.století...

 • Bob Kadet (10 hlasů) 22.12.2019 12:20

  Těch pár sekulárních muslimských zemí, kde byla muslimská komunita...

 • Petr Harabaska (10 hlasů) 22.12.2019 10:34

  Vynikající příležitost pro toho ochránce lidských práv v OSN původem...

 • Patrik Vesecký (9 hlasů) 22.12.2019 11:48

  Tak se podívej, eurobolševická hroudo, na to, co muslimové udělali z...

 • Jiří Rys (8 hlasů) 22.12.2019 10:28

  Není mnoho lepších důkazů, co je islám za středověkou a barbarskou...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Co píše angličan o Pakistánu je rozhodně lépe nečíst.

1 hlas

Například Ježíš byl Římany popraven za rouhání, načež jeho sebenazvaní církevní následovníci nechali popravit například Jana Husa za "podobné" (přičemž se jíž v té době nějak záhadně považovalo "rouhání proti Bohu" a "kritiku oproti církvi" za jedno a totéž).

Kdyby tento předešlý výrok byl v rámci jurisdikce například v Německu anebo Polsku, tak tam zákonem hrozí za "rouhání" až 3 roky vězení, a v Rakousku a Itálii pokuta - příčemž se například v Německu pod tím zákonem odsoudilo například za výrok na letáku: "Křesťanské církve patří mezi největší kriminální bandy světa.". I toto je pro mě jeden z důvodu proč jsem výhledově pro samostatné Prusko, v kterém se zvládně rozlišovat mezi na straně jedné Bohem a vírou-přesvědčením, a na straně druhé světskou působnosti jakékoliv církve anebo spolku (které v Prusku právěže představují korporativní právní entity, a tudíž stejně tak možné kritizovat jak působnost anebo produkt jakékoliv komerční firmy nebo politické strany).

A to celé prozatím beze zájmu o členství v EU. Přitom je EU v principu jistě úžasná věc. Ale současně se zdá, že o EU nejeden mluví směrem ke "Gleichschaltung", neboli k centralizaci legislatívy, exekutívy a soudní moci do ruk jednoho vůdce anebo sněmu. A skoro polovina EU-parlamentu ř. katolíci, kterým je možná každý víkend povídáno církevními představitely jak například kondómy jsou absolutní zlo, na základě jejích výkladu biblické povídky o Onanovi, což tak povídají na celém světě. Což celé na mě dělá dojem jako by se pochodovalo směrem k tomu, že zákony celé EU jak domovní řád nějakého kláštera, v kterém každý mních a jeptiška nevolníky. A to vedení téhož není nutně o moc humánější než nějaké vedení například Talibánu. Tudíž osobně radší umřu v případném boji o nezávislost Pruska, než ani nesmět kritizovat představu některých, že bych měl být otrokem v nějakém megastátu, který je řízený jedným klanem jako by to celé bylo jak obhospodařit šlechtický statek.

***

A mimochodem, zpět k tomu "rouhání", například v USA se sice nemá "zákon proti rouhání", ale má se trest smrti za velezradu, a nejeden tam by zřejmě argumentoval, že urážka proti Ježíšovi je rovná velezradě.

Ještě dotaz, říká nejeden místní komentátor, že když Pakistán popravil v uplynulých letech stovky (údajných) přivrženců anebo příslušníku Talibánu, že tak Pakistán neměl dělat?

1 hlas

JK se měl dopustit hrubého porušení druhého přikázání desatera, když měl prej prohlásit, že je synem Božím. Jenže na to nebyli svědkové, toto si ortodoxní Židé vymysleli, platné právo bylo hrubě pošlapáno a vinu na jeho popravě nesli jednoznačně ortodoxní Židé. Když vyhrožovali i Pilátovi, kterému nic jiného nezbylo, než nechat JK zbičovat, i dyž prohlásil, že muž je podle práva nevinen a ptal se Židů, jestli jim tento trest žida jménem JK nestačí.

JK nikdy nic takového neřekl, nikdy by se takto nepovyšoval, ctil právo a byl jeho zastáncem. Důvodem bylo kdovíco, nejspíše opravdu náboženský spor magorů.

Celé křesťanství stojí na obrovské lži. JK přinesl lidstvu neuvěřitelně silné mravní poselství, na kterém ovšem se odporný spolek chamtivých pedofillů, vrahů a lupičů nesmírně napakoval a jako vedlejšák přivedl, jako ostatně každá taková prašivá totalita, západní svět do úpadku jako řemen.

0 hlasů

Také vám přijde, že tenhle kašpar je buď výsledkem inkluze a nebo ty nesmysly smolí v jiném jazyce a pak to prožene translátorem? Nesouvislost a podivná stavba vět mi přijde že je to možná obé.

1 hlas

Že jste poloblb neschopný vnímat psané slovo se ještě chlubíte? Dysleksie je dneska jako nějaká přednost? Vy máte poruchu, víte o tom? Nevíte.

1 hlas

Tenhle „kašpar“napsal velice rozumný příspěvek,narozdíl od Vašich trapnosti i jazykových. 🐏

1 hlas

Také vám přijde, že tenhle kašpar je buď výsledkem inkluze a nebo ty nesmysly smolí v jiném jazyce a pak to prožene translátorem? Nesouvislost a podivná stavba vět mi přijde že je to možná obé.

0 hlasů

kde je mistni rudy jelito hemenex/ok?
porad tu hykal o obohaceni, a kdyz slimaci konecne obohacujou, tak sedi tise v dire.
co mu ale v tom banderistanu zbyva :-)))))))

0 hlasů

Křesťané vybili kompletně obyvatele Kanárských Ostrovů, Aztéky a další civilizace střední Ameriky, atd atd. Muslimové nebudou o nic lepší, takže kde berete tu odvahu někoho soudit? Křesťané obohacovali tuto planetu tak, že se jí z toho krvavě krkalo.

2 hlasy

Hlavní čučkař - řiťmistr Koudelka z BIS - se přesto domnívá, že bychom měli rozkaz Evropské unie splnit a tisíce migrujících slimáků přijmout. Jaké zájmy vlastně BIS hájí ? Naše či bruselsko eurobolševické ?

5 hlasů

Protože jste dyslektická líná tupá hovada, nechápete význam toho, co se děje, tak matlete svoje výmysly všude kolem sebe. To je tak celé.

2 hlasy

Těch pár sekulárních muslimských zemí, kde byla muslimská komunita tolerantní k jinověrcům, a kde měly ženy stejná práva jako muži včetně zaměstnání a škol (např. Tunis od dob Habíba Burgiby), vzalo za své při "Arabském jaru" podporovaném některými kámoši Amíků ze zemí Perského zálivu a také USA, v čele se slimákem "Baráčkem Obavou". Do vedení se dostalo Muslimské bratrstvo, které prakticky ovládlo Severní Afriku, a zadupalo do písku i to málo demokracie v muslimských zemí.

10 hlasů

To zdaleka není jen o "arabském jaru", třeba Írán býval skvělá země, ovšem za Páhlavího, kdy ženské chodili oblečené jako v Evropě a lidé žili normálně bez řešení zda to odpovídá koránu. Obdobně Libanon, kde křesťané a musulmani žili v pohodě a kde dokonce fungovalo něco jako demokracie. Tam to zničili palestinci a země je dnes doslova v hajzlu. On islám je prostě těžce nesnášenlivý, zvlášť jeho sunitská verze ze SA. Křesťanství i ve středověku bylo proti tomu docela zázrak, tam vždy byla aspoň malá míra svobody. Nakonec i toho Husa, se snažili na koncilu který řešil dvojpapežství snažili "ukecat" aby přestal kázat. To že ho nakonec upálili bylo dost proti tomu, o co se většina koncilu snažila.

3 hlasy

Kdybyste si přečetl někdy Korán, dojdete na to, že to, co se vám jeví jako demokracie je jen Korán. Islám a demokracie nejdou dohromady. Totéž ani křesťanství.

2 hlasy

TOTO JE ISLÁM !!!!!

2 hlasy

Četl jste Korán? Nečetl, co? Tak si ho přečtěte. Tohle je pohádka pro dospívající dívenky proti Koránu.

1 hlas

Už jenom to, že islám vymyslel pedofilní pirát a vrah v 7.století našeho letopočtu, který měl za "manželku" devítiletou holčičku, z něho dělá objekt opovržení. Nesmíme připustit, aby sem k nám toto barbarské zlo a svinstvo Evropská unie nacpala.

11 hlasů

10 hlasů za velepííčovinu, to odpovídá kvalitě zdejších tří diskutérů pod sedmi nicky každý, hjahaha!
Vy si neuvědomujete spousty věcí, já vám jednu obludnost toho díla sdělím:
- aby Mohammed, poté, co mu otrnulo a začal se domáhat moci, získal nějaké další přívržence svého blouznění, což blouznění bylo, umožnil už na tu jejich barbarskou dobu mnohem větším zvířatům, než byli tihle, aby mohli užívat jejich zvyky z pravěku - beduínům. To jsou právě ty prasečiny uplatňované například v SA, to ani nepatří do starověku, to jsou zvyky zvěře z pouště. Tak třicet tisíc let před naším letopočtem,dále se beduíni nedostali. A to s s tím "náboženstvím" táhne dodnes.
Co to byly "Satanské verše?" Mohammedovo verbování kdejakého šmejda k Islámu, nic víc. Verše byly uznány Satanskými, že mu je našeptával Satan, nicméně polozvířecí vrazi těmi verši naverbovaní, byli dobří muslimové.

0 hlasů

Pirát? Vy nebudete asi malý blbec, co? Mohamed moře možná ani nikdy neviděl. Jeho manželkou byla postarší vdova, za jejíž peníze se pak mohl jako kšeftař a průvodce karavan etablovat. To že se nejspíš zhulil a měl vidiny jak mu bůh seslal poselství je věc z doby ještě pozdější, S ano, vzal si devítiletou za další manželku, ovšem to se i v době mnohem pozdější dělo i v Evropě. Třeba Karel IV si svou první ženu bral když jí bylo 7 let. Takže vaše bláboly se dost podobají těm Mohamedovo. Co je šílené není Mohamed, ale to co se z jeho vidin poměrně rychle stalo a to, že korán si může vykládat kdekdo a žít podle něčeho co je staré asi 1400 let je projevem opravdového nedostatku intelektu. Snad jediné s čím se z vašeho cancu dá souhlasit je, že musulmani nepatří do Evropy.

0 hlasů

To nebylo zhulení to se jmenuje postraumatický syndrom, aneb dostihlo ho jeho svědomí, toho dobytka. V tom Koránu je to skvěle vidět. První sůry Koránu, kdy chtěl ještě páchat sebevraždu, a když ho Chadídža přemlouvala, že není šílený a že to je vnuknutí od boha, jsou plné pokory, úcty bohu a smíření. Asi tak čtyři? Pak té kur*vě zase otrnulo, a to je koncert!!! Doporučuju přečíst i s komentáři, co se dělo při jeho recitování Koránu. On ho, ten Korán, Mohammed nenapsal, to se jen dost dlouho předávalo formou tiché pošty, takže ten paskvil, co z toho je, je obludný. Korán byl napsán až po smrti Mohammedově a dodneška je tam tolik nejasností... Ale o autorovi to říká všecko.

0 hlasů

Hm, tak si ještě přečtěte Korán a padnete hrůzou. Vy netušíte, co to je Islám.

1 hlas

Islám je totalitní zaostalá brutální ideologie vedoucí země, kde vládne, do zadele nejtmavější. Zdaleka ne všichni obyvatelé muslimských zemí jsou ale náboženští tupci. Když porovnáte statistiky českého kriminalistického ústavu po procentu osob v ČR majících problémy s běžnou majetkovou kriminalitou a statistiky muslimsých zemí o procentu náboženských fanatiků, těžce prohráváme. Tady krade 90% lidí, tam je do deseti procent fanatiků. Jo, a tam kradou všichni.

0 hlasů

Woe Stýblo zase se pouštíš na tenký led.Kriminalistický ústav je forenzní zařízení zabývající se zkoumáním jednotlivých disciplín při páchaní trest. činnosti, vzniku mimořádných událostí a prováděním znaleckých zkoumání. Není to žádný "Statisticko evidenční odbor PČR". Kde by se shromažďovali informace kolik bubáků u nás něco spáchalo. Už jsem ti to jednou psal.

3 hlasy

Tu zprávu jsem četl v jejich sborníku a nevím, jestli ji neměli od někoho přebranou. Oháněl se jí nějaký tuším že plk. Hlaváček nebo tak nějak, ale toto jsem na tenkém ledě opravdu.

0 hlasů

Hm., ty mě asi zkoušíš. Plk.Hlaváček byl jeden čas nejdéle soužícím ředitelem KÚ, odešel cca před 11. léty. Ale určitě nebylo v náplni tohoto ústavu (ani jeho filiálek OKTE při Krajských správách) publikovat ofiko tyto informace. Před r. 2007 byla ještě situace s bubáky v Evropě trochu jiná.

1 hlas

Nějak jste to domatlal, Kadete. Hlaváček se nikde k bubákm nevyjadřoval a já jsem o bubácích se souvislosti s jeho jménem nepsal. Oni psali nějaký článek o latentní kriminalitě a tam bylo toto číslo.

0 hlasů

Vynikající příležitost pro toho ochránce lidských práv v OSN původem ze Saudské Arábie, aby v zájmu lidských práv zasáhl.

10 hlasů

Není mnoho lepších důkazů, co je islám za středověkou a barbarskou hrůzu nasáklou krví. Nikdy nesmíme Evropské unii dovolit, aby sem k nám vyznavače této temné a zvrácené ideologie pomocí kvót a jiných podvodů nacpala.

8 hlasů

Myslím, že další docela výmluvný důkaz o nekonečné agresi Islámu/muslimů jsou statistiky na
thereligionofpeace*com
Za poslední týden
Jihad Report
Dec 14, 2019 -
Dec 20, 2019
útoků 26
zabito 159
zraněno 142
zemí 11

0 hlasů

Muslimů je na zemi asi 1,6 miliardy. Ta čísla jsou naprosto směšná, běžná kriminalita je vysoce převyšuje. To není ani flus do moře.
Tím nechci ty šmejdy obhajovat, ale jsou to jen kriminálníci.

0 hlasů

Ukažte mi nějaká podobná čísla pro jakékoli jiné náboženství, Kolik lidí např. bylo za poslední týden zabito křesťany za pokřiku "Ve jménu Boha!" nebo budhisty řvoucími "Budha je veliký!" nebo ateisty křičícího "Ať žije ateismus!"?

V tom je ten naprosto zásadní rozdíl. Zabíjení ve jménu náboženství patří k největším zhovadilostem lidstva a je potřeba se proti němu se vším důrazem postavit.

1 hlas

Pokud si mám vybrat mezi rusákama a salámistama, volím radši salámisty.

0 hlasů

To neděláš dobře ovocenko! U Rusáka máš šanci přežít, ale bubák tě nejdříve zprzní, a pak tě podřízne jako ovci!

6 hlasů

Podobný jako vy ob jeden příspěvek dával počty jejich útoků na celém světě... Tak se domluvte.

0 hlasů

Díky za zjištění že zde mám nějakého pokrevního bráchu, ale zatím jsem na nějakou hodnověrnou statistiku nenarazil. V Sýrii kde se mydlí bubáci mezi sebou vykazují jiná čísla "Bílé přilby, Kurdové příp. jejich spojenci Amíci, a jiná čísla Asad nebo ten krejčík ze SOHR v Londýně. Je otázka jak jsou hodnověrné stastistiky IS, který se hlasí ke každé špíně ve světe, pachané často krim. skupinami které nemají s ISIS nic společného.

1 hlas

Souhlas.

0 hlasů

Bububu de*byle! V Rakousku jsou, a je jich tam plno, Rakousko je čtvrtou nejbezpečnější zemí světa. My jsme jedenáctí. Muslimů je tady pět a klepou se hrůzou. Tak kdo je větší verbež, muslim nebo Čech?

1 hlas

V Rakousku je hov... a ne bubáci (ne o moc více než jinde ve Střední Evropě). To není zem pro ně. Vzhledem k ne příliš štědrému sociálnímu systému. Rakušák je držgrešle, není u nich ani zákonem stanovená min. mzda.

7 hlasů

A byl jste tam kdy naposledy? Ve Vídni je jich jako nakaděných.

1 hlas

Naposledy začátkem listopadu, ale ne ve Vídni ale kousek před ní. V Kremži.

0 hlasů

Já jsem tam každý týden a asi si musím nechat vyšetřit zrak, nebo mají v Rakousku co týden sraz Batmani celého světa.

1 hlas

Jakmile nás přinutí platit jim dávky minimálně jako v Rakousku-budou vyšší než penze seniorů!!!-jsou tu!

0 hlasů

Tak se s Kadetem domluvte, blbouni plašiví vyděšení.

1 hlas

Woe stýblo všeho do času. To že vám v Teplicích dělají bubáci (které tam natáhl Tubera), bordel_pouze v parku nemusí být napořád. A určitě nejsem z bubáků_vysraný, několik let jsme měli 3 rodiny společně pronajatý byt v Egyptě ve staré Hurghádě, (nedaleko hotelu Triton Empire). A nikdy jsme neměli žádné problémy. Časem nás přestali brát u huby i místní trhovci a taxikáři.

0 hlasů

Tak se podívej, eurobolševická hroudo, na to, co muslimové udělali z Francie. Dnes je to do chaosu a anarchie se nořící země, kde se místní policie vůbec neodváží do lokalit pod kontrolou islámu. Tohle tady chcete ?

9 hlasů

Uvádíte zemi, kde mají ten bordel neustále, ten tam neudělali zdaleka jen muslimové. Ty vaše kecy jak se policie kde neodváží...Vy jste podělaný, tak musejí být i policajti?

0 hlasů

Chceme francouzskou realitu, určitě a rozhodně. Bohužel, k životní úrovni ve Francii se ani nepřibližujeme....už desítky let.

1 hlas

Byl jste někdy, pane, v poslední době ve Francii, třeba v okolí pověstného Saint Tropez ? Gangy to tam skoro kompletně ovládají, policie v podstatě pouze přihlíží. Zeptejte se na francouzskou realitu našich kamioňáků, ti vám nastíní realitu.

4 hlasy

Eh., a už jsi byl někdy v té Francii?? Nesmíš přepočítávat euro na koruny a žít v ČR. Životní náklady platíš tam. A byl jsi se někdy podívat na periférie větších měst (a to tam ani nežijí slimáci ale franzouské socky na pokraji potravinového řetězce). Je to Chánov v bledě modrém, a o poldu tam nezavadíš! I dyž žije ve Fracii víc milionářů na hlavu než v ČR. A proč už tam trvají demonstrace téměř rok! A to i střední třídy!

3 hlasy

Francie má socialismus už desítky let, jen stávkují a vytloukají si něco, na co Francie nemá a stále se propadají ekonomicky do větší zadele. Socek tam mají jako snad nikde jinde. To si udělali Žaboni sami, k tomuto muslima nepotřebovali, ten totiž nedělá a tudíž ani v jednom kuse nestávkuje.
Ve Francii je prostě bordel a muslim tam má pré.

0 hlasů

:-) Ve Francii je krásně... bordel jako u nás, jen na vyšší úrovni. Člověk se tam cítí fajn, ne jako v Rakousku, kde mají všichni stejný muškáty v oknech. Francie, to je velkorysost, úroveň, pokud člověk pracuje - mluví francouzsky, má se neporovnatelně lépe, než u nás.

2 hlasy

A tohle si nacpali sionAngličané do svých měst.

4 hlasy

Ne všichni mají názory jako ty pákistánské úřady, ti pak raději z takových zemí zdrhají. To je, coóó?

2 hlasy

A následně pak v hostitelských zemích zavádí ten režim, před kterým utekli. Jděte do háje s vašimi sluníčkovými teoriemi o hodné většině musulmanů. Muslimové jsou jako cikáni, dokud jsou sami a bojí se, jsou celkem v pohodě, jak je jich víc pohromadě je z nich smečka a jsou okamžitě nebezpeční, snaží se zavádět své představy o způsobu života. Zažil jsem to v Anglii, i ve Francii )i když tam byl chlív už dávno). Prostě pakáž, kterou patří vyhnat a nepouštět do Evropy.

0 hlasů

Tak kde zavedli Islám ti, co zdrhli přes pakoškou Islámu, příklad?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.