Nepokoje v zemi
V Iráku se znovu demonstrovalo a střílelo, mrtvých je už stovka

05.10.2019 10:04 Aktualizováno 05.10. 20:30

V Bagdádu se po zrušení dvoudenního zákazu nočního vycházení znovu demonstrovalo. Bezpečností síly do lidí střílely ostrými náboji a nasadily slzný plyn. Zákaz vycházení stále platí ve městech Násiríja a Díváníja na jihu země, kde se ale navzdory tomu také demonstrovalo.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

  • Bob Kadet (2 hlasy) 05.10.2019 17:20

    Hm., Amíkům se do toho jejich protektorátu podařilo zavést tolik toho...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Tak pět poldů je mrtvých, jak k tomu došlo? Že by ti demonstranti neměli ty známé hole v ruce, ale Kalachy? Proto asi ta střelba ostrýma. Ono to nebudou demonstrace, ono to bude zase totéž v podáním muslimů. Surový boj o moc.
Pokud už jak Sunni tak Shia šéfové vyzvali k něčemu takovému jako k volbám za mezinárodního dohledu, muselo se s v myslích těch opičáků přece jen něco hnout kupředu. A silně. Velmi silně. Ksichtům asi došlo, že to jejich střílení se navzájem k ničemu nevede. Ale že jim to trvalo.

0 hlasů

Tak je to správné, když se muslové pobuřují musí téct potoky krve a padat desítky prtvých. To je holt muslí folklór s tím se nedá nic dělat.

0 hlasů

Hm., Amíkům se do toho jejich protektorátu podařilo zavést tolik toho jejich pojetí demokracie asi tak jako do Libye.

2 hlasy

Malá logická nesrovnalost této omílané stupidně české pitomosti:
- Janek na těch územích nikomu demokracii nevnucuje násilím, porazil jen armády diktátorů a zbytek je na domácích, co si se svojí zemí udělají. Má tam výcvikové jednotky a konec.

Chcete z praktikování Islámu v těch zemích se všemi následky na tamní život vinit Janka? To je naprosto obrácená logika.

0 hlasů

Takovou chujovinu by nenapsal ani_idiot kterému by vráželi suchý klacek do_řiti. V Kosovu mají také tu "cvičnou 8 tisicouvou základnu že ano (vedle transformovaného KFOR). Fakt dobrý eufenismus, Amík nikde nevnucuje demokracii násilím,jen tam instaluje loutkovou vládu a tu vojensky ( ha ha mírově??)podporuje. V těch cca 98 raketách Tomahawk vystřelených na Libyii byly narvány kýble toho úchylného amerického pojetí démos. A tak by se dalo pokračovat (viz. Iráq nebo Afghanistán) Amík možná dokáže zavraždit diktátora, ale ještě nikde se mu nepodařilo nastolit mír, pouze_rozesrat zem, a zvednout tisíce migrantu na cestu do Evropy. A kdy odtáhnou Amíci i se svými poskoky z Afganistánu jako sovětčíci je otázka času ( a ne jestli ano či ne).

0 hlasů

No pochopil jste to, že takovou chujovinu by nenapsal ani... atd, ale vy ano. Já vám to nevyvracím.

Všude proběhly volby za dohledu místních ozbrojených sil a síly USA co se týče bojových jsou tam jen speciálové se zvláštními misemi na likvidaci nebo zajmutí teroristů nebo záchranu rukojmích atd atd. Ale to jen na akce, které nelze svěřit místním matlům.

V ulicích všech těch zemí nehlídkují ani US vojáci ani US policisté, bordel jde vyloženě na vrub té "kultuře". Že jsou muslimové pět set let až tisíc pozadu, za to Amík skutečně nemůže a že to vy nechápete, no vy za to nemůžete už vůbec. Vy si odporujete: na jedné straně ťápete o okupaci a na druhé o bordelu. Janek nešel nikde dělat pořádkovou, o to se starají místní. Jak se o to starají, to je vidět hnedle.
V Iráku Paul Bremmer, pravý american i*diot, propustil důstojníky Saddámovy armády a policisty, super následky, to jo, jenže v Afu ne. Af armádu ani policii neměl. A výsledek je tentýž jako v Iráku. A totéž v Sýrii. Tam podmínky byly zcela jiné a zase si domácí udělali peklo mezi sebou. Tam není ani diktátor mrtvý a situace je tam stejná. Sice se tam přenesla z Iráku, ale proto, že iráčtí hovnimoři předali zbaběle svoje zbraně made in USA ISIS. Janci jim je nedali. Za zbabělost Arabů nemohou. Janci je Iráku nechali jako dar nově vznikající zemi (protože by to bylo drahé to tahat zase domů) a co s tím místní udělali, to pardon už. Ještě sucho v polabské nížině, za to může taky Janek?

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 16/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.