Ománský záliv
Viděli jsme dvě blížící se střely, vypověděla posádka tankeru

14.06.2019 11:06

Škody na japonském tankeru, který se stal pravděpodobně ve čtvrtek terčem útoku v Ománském zálivu, způsobily "dva letící předměty". Podle agentury Reuters to uvedl šéf japonské společnosti Kokuka Sangyo, která plavidlo vlastní.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (9 hlasů) 14.06.2019 11:11

  USáci jsou v těchto svých "důkazech" fakt legrační. Podvod a...

 • Lopez Jordan (8 hlasů) 14.06.2019 11:42

  Těmto americkým lžím může věřit leda tak ten Pocheho náhradní panák...

 • Patrik Vesecký (6 hlasů) 14.06.2019 13:00

  Stále, Jeronýme, masturbuješ u dětských pískovišť ? Nepřipadá ti to...

 • Radek Soukup (5 hlasů) 14.06.2019 13:29

  Chtěl bych pana Jeronýma Pražského veřejně upozornit, že masturbačním...

 • Patrik Vesecký (4 hlasy) 14.06.2019 12:59

  Jeronýme, prý od tebe dala americká ambasáda ruce pryč poté, co jsi...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Hey styble, ty bys poprel i vlastniho otce, jestli jim teda neni nemecky ovak, co :-DDDDD

Rusové (rusky русские), zastarale též Velkorusové (v kontrastu s příbuznými Malorusy/Ukrajinci a Bělorusy), jsou východoslovanské etnikum, převážně žijící v Rusku a sousedních zemích. Má asi 150 mil. příslušníků. Dorozumívacím jazykem je ruština.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusov%C3%A9

0 hlasů

Wikipedie je zdroj pro jakékoliv publikování nepřípustný a všichni se vám vysmějí. To zaprvé. Za druhé: to, že do Ruska se natlačili Slované je sice pravda, ale žili tam už spousty neslovanských lidiček, germáni, Vizigóti, Kimeriové, Skythové a jejich kříženci, pár jich padlo, pár odešlo, ale hromada zůstala a s Rusy se bratříčkovali. Pak přišli Hunové, pak Mongolci. Takže tvrzení těch ruských důstojníků bylo dobře, oni v tom žili a viděli, jak málo slovanského v Rusech zůstalo.

0 hlasů

Ty jsi zjevně konvertoval, že tu tak hýkáš blahem nad vším ruským.

0 hlasů

Americký kongresman: USA se zhroutí jako SSSR

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/americky-kongresman-usa-se-zhrouti-jako-sssr/

0 hlasů

Soudruzi! Tyto vaše stále vlhké sny už jsou tady od roku 1948 nejméně a mimo toho vašeho ožralého hladnostánu se nic jiného nezhroutilo. Vy jste jako svědci Jehovovi, furt čekáte a furt nejde, prachmizera jeden, co?

0 hlasů

V číslech je situace následující: podle vlajkové lodi amerických ekonomických novin Wall Street Journal „dosáhl podle Federálního rezervního systému na konci loňského roku poměr korporátního dluhu k hrubému domácímu produktu USA 73,1 procenta, což je mírně pod maximálním limitem 73,7 procenta stanoveným v roce 2009. Mezitím se objem dluhů amerických korporací s úvěrovým ratingem BBB, což je nejnižší stupeň úvěrové spolehlivosti, více než zdvojnásobil.“

2 hlasy

SSSR fungoval na ekonomickém principu popsaném jistým netáhlem Marxem v knize Kapitál. Soudruzi si ovšem již neráčili všimnout, že pouhé tři roky od vydání toho blábolu kompletně Marxovy ekonomické bláboly vyvrátil jistý Rakušan a na dílo toho nedouka se zapomnělo. Vytáhli ho až bolševici jako nástroj pro vzbuzen závisti lůzy... Socialismus byl ekonomicky nefunkční systém od samého začátku, podoba s Římem v tom, že se muselo stále dobývat nové území, aby bylo z čeho co platit.
Češi si to velmi mohutně neuvědomují, ale ČSR z dob Rakousko Uherska byla velmi vyspělá a velmi bohatá země.
Jenže jako opakovaně v dějinách, jsme si to svým nacionalismem všechno podělali. Princip těchhle systémů je všude stejný: někdo něco vybuduje a nějaká země zbohatne. Okamžitě se slétnou supové, aby si ji urvali pro sebe. No a navykládají v té zemi všem tupansonům, že oni jsou Češi, že je Němec utlačuje... a mají koryto. A Češi kulové.

0 hlasů

No a co? USA mají tak obrovsky silnou ekonomiku, že jim vždycky každý půjčí. Mají čím platit a v pohodě platit. Pro zjednodušení: máte miliardáře souseda a on bude investovat a všem vám okolo něj řekne: půjčte mi každý milion dolarů, deset procent úrok. Víte, že to tak dělá stol let a platí. Tak mi řekněte důvod, proč si nevydělat? Proč tomu miliardáři nepůjčit?

0 hlasů

To ze to prijde, toho se opravdu nebojim :-DDDD

Agentura Bloomberg informuje o důvodech, které ho značně znepokojují: „Máme tu pravděpodobně nejrizikovější úvěrový trh, jaký kdy u nás byl.“ Také Mather soudí, že se to velmi blíží předkrizové situaci. „Vidíme to jako zvyšování korporátní zadluženosti, pokles úvěrové kvality a snižování úvěrových standardů – to vše je příznak konce ekonomického cyklu, jaký jsme zaznamenali v letech 2005 a 2006.“

0 hlasů

Vysvětlovači z našich veřenoprávních médií jediné správné pravdy se snaží vyargumentovat rozpor mezi informacemi posádky japonského tankeru a tvrzením Amíků. Kterým se to evidentně nehodí do krámu.

1 hlas

Očití svědkové: čekala stráž za dévéťárnou na Véesku, která měla směnu odvézt na muničák na střežení. Horko jako blázen Čtyři vojáci seděli opřeni zády o budovu dévéťárny, pět dalších stálo tři metry proti nim přes příkop, jímž hned za dévéťárnou začínala opičí dráha. Rána a druhý zleva sedících vojáků chtěl něco říct, zavrátil oči v sloup a zhroutil se. Měl roztrženou sumku a nikde žádná krev. Těch pět vojáků vypovědělo, že se vojákovi z horka roztrhnul v zásobníku založený patron v sumce a zranil ho.

Skutečnost přímo před našima očima byla taková, že mizera sedící vedle něj, zobák, při páskování zásobníků před nástupem stráží čuměl na mazáky a dělal to podle nich přes založení pásku patnácti nábojů do nataženého závěru zásobníku. Jenže ten debílek nepochopil, že po dopáskování musí jako první vyndat zásobník ze zbraně a až pak spustit závěr a udělal to přesně opačně. Tak mu v laufu zůstal ostrý. Kontroloval to podle předpisů velitel čety, myslím stav stráže včetně zbraní, neprovedl to, kontroloval to posádkový, neprovedl to, kontroloval to velitel stráže, ani ten to neprovedl.
Přitroublý zoban, místo aby sapík opřel o zeď a vykašlal se na to hrát se se zbraní, ji měl na kolenou a hrál se, dokud nestiskl spoušť. Toho vojáka vedle kulka projela bokem, toho ob jedno minula a nikdo nepochopil jak, seděli vedle sebe, nejspíš se mu lízla o páteř... prorazila 15 cm cihlovou zeď, provrtala kompletně generátor proudu v místnůstce za dévéťárnou vlítla do druhé 15 cm zdi a zůstala trčet venku z omítky. Pět lidí se na to dívalo a nikdo si nevšimnul, že ten vedle něj tři metry od těch svědků vystřelil a že je ve zdi díra! Tak tak vypadá očité svědectví.

0 hlasů

Sexuální úchylka Jeronýma Pražského měla zajímavý vývoj. Nejprve mu stačilo si na penis navlékat dámskou ponožku. Poté se v parku obnažoval před ženami. Ovšem jeho masturbační eskapády u dětských hřišť jsou nechutné.

1 hlas

Petr Pištec - Ruský slaboduchý troll zkouší další ze svých nicků...
Vážně se ti nechce samotnému ze sebe zvracet?

0 hlasů

Woe ty na tom zřejmě budeš s tím zeměpisem stejně jako rodilí Amíci. Evidentně znáš jen Rusko, a pak americkou ambasádu kam si chodíš pro instrukce a jidášský groš.

2 hlasy

U tebe také nehrozí záchvěv inteligence, blbečku. Dál kopej za své ruské soukmenovce, rudochu.

0 hlasů

Ty si porad myslis, ze kdyz nekoho nazves Rusem, ze ho urazis :-DDD
Hahaha, to je dobry :)))
Rusove jsou stejne jako my Slovani, takze nam vlastne nadavas do tech, kterymi opravdu jsme :)))
Ale od tebe, jako od hnedeho uctivace allaha to sedi, arabove vesmes bilou rasu nenavidi jako celek.

0 hlasů

Tento příspěvek byl v rozporu s pravidly diskuze a byl administrátorem odstraněn.

Již v roce 1940 upozorňovali sovětští důstojníci Ludvíka Svobodu a spol, aby netlachali ty svoje nesmysly, že Rusové jsou Slované a dokladovali to na etnickém složení Ruska. Aby zapomněli na propagandu nácků Dobrovského, Jungmana atd. Další vzpomínka je z Dárnice z roku 1915, kdy totéž říkali přitroublým Čechům v austrijácké uniformě samotní strážci, kteří je tam nechávali zmrznout bez pomoci. Lehce dohledatelná na Googlu.

0 hlasů

Františku, nejde o nadávky. Tady si vydělává smolením proruských blábolů jeden duševní chudák, který zahnojuje diskusi asi 15 svými nicky. Označení rusák je pro něj ještě lichotivé, je to zkratka pro Ruský troll.
Tvoje narážky na nějaké araby bohužel také nesvědčí o zdravém rozumu.

0 hlasů

Překvapuje mne, že za to nemůže Putin.

1 hlas

Ale to se mýlíte, v amerických médiích se již objevil názor, že za to může Irán a Rusko, tj.Putin, i když se neví, kdo střely vysttřelil.S vyprovokováním konfliktů a hodit to na někoho jiného jsou nesčetné mezinárodní zkušenosti.

0 hlasů

To je vidět, mamánkové, že jste nebyli nikdy na vojně. Ona se dá z letící balistické střely bez problémů vysledovat její dráha, z letící rakety po jejím nalezení, byť ve formě fragmentů, co to je za střelu a kdo ji vyrobil a používá. Jak létá, jak je naváděná na cíl, zda po radarovém paprsku po celou dobu letu nebno poloautomaticky nebo atd nebo musí být cíl ozářen laserem...
Pakliže se kouknu na mapu toho koutu Země a najdu si, jaké vojenské prostředky mají armády okolo, nezbude vám nikdo jiný, než Írán. No, ale to je na vás strašně složité, takže jako kdybych ani nic nenapsal. V šest v práci, souzi!
Nebo USA, jenže to se z fragmentů střely zjistí.

0 hlasů

Asi Vás zklamu. Dva roky jsem si odsloužil. Jen mne překvapuje, jaké informace o střele máte a co všechno jste si o vojenských prostředcích v okolí incidentu nalezl. Nebyl jste u CIA?

0 hlasů

Chtěl bych pana Jeronýma Pražského veřejně upozornit, že masturbačním ukájením svých zvrácených choutek u dětských hřišť překročil všechny meze a sám sebe zařadil mezi největší špínu. Už i USáci ho jako trotla, chci říct trolla, odmítli.

5 hlasů

Radek Soukup - Ruský slaboduchý troll zkouší další ze svých nicků...

0 hlasů

Zarucene jsem je taky videl, byly dve a byly tam, tam a taky tam a vsechny jeli knam.

2 hlasy

Těmto americkým lžím může věřit leda tak ten Pocheho náhradní panák na ministerstvu zahraničí, hlupáček Petříček z ČSSD.

8 hlasů

Tak nám řekněte, jak to je vy, ne? Jaké střely to byly, co zasáhly tanker, jestli to vůbec byly střely, odkud to letělo, kde byla loď, jakou rychlostí plula, jestli byl v dohledu břeh... Děkujeme za vyčerpávající informace.

0 hlasů

USA vyslalo k tankerům torpédoborec. Kde se tam najednou vzal ? Neodpálili rakety nakonec amíci ?

3 hlasy

Amíci tam mají celou flotilu, strejdo.

0 hlasů

Jeronýme, prý od tebe dala americká ambasáda ruce pryč poté, co jsi byl přistižen, jak si leštíš obnaženou flaksu u dětského hřiště. Fakt jsi takový pra-sák ?

4 hlasy

Pověz nám ruská špíno:
Ruským trollem jsi se stal z finanční nouze anebo z čiré debility? Kolik denně musíš sesmolit těch srágor, kterými tu bezúspěšně trollíš už pár let, aby sis vydělal na chleba? Nechce se ti samotnému ze sebe zvracet každý den, když se podíváš do zrcadla?

0 hlasů

Jeronýme, pedofilie je odporná vlastnost, dobře to víš. Někomu se ji potlačit povede, někomu ne. Ty jsi zjevně ten druhý případ. Nechceš sám sebe potrestat, nechceš si to hodit ?

4 hlasy

Lopez Jordan - Ruský slaboduchý troll zkouší další ze svých nicků...

0 hlasů

Zas-raný amíci, zase potřebujete rozpoutat další válku a jako vždy dostanete nakopáno do prde-le. Počítejte s tím, že tentokrát se ta válka přenese i k vám domů a to teprve poznáte mazec.

4 hlasy

Jo, jako třeba první a druhou světovou s desítkami milionů mrtvých a mrzáků, co? Nebo africké řežby...

0 hlasů

USáci jsou v těchto svých "důkazech" fakt legrační. Podvod a účelovost z toho čouhá jako sláma z Kalouskových bot, resp. nevíte, zdali už USáci konečně našli irácké zbraně hromadného ničení ? Lhát a podvádět se dá inteligentně či naopak zhovadile. USáci zjevně zvolili druhou možnost.

9 hlasů

Chemické zbraně se v roce 2004 samozřejmě v Iráku našly, to není žádné tajemství. Pro nesvéprávné samopodělávače ale je to problém, to připouštím si to najít, proto zde odkaz na jeden z článků:

https://forum24.cz/chemicke-zbrane-se-v-iraku-nasly-ale-nemluvi-se-o-tom/

A mamince řekněte, aby vám zase utřela zadničku...

0 hlasů

Tak v tom si mohou s rusáky podat ruce, zelený mužíčku.

0 hlasů

Stále, Jeronýme, masturbuješ u dětských pískovišť ? Nepřipadá ti to už dost za hranou ?

6 hlasů

Patrik Vesecký - Ruský slaboduchý troll zkouší další ze svých nicků...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 48/2019 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.