Drama v Thajsku
VIDEO: Úspěšná operace! Osm chlapců je z jeskyně venku

09.07.2018 09:05 Aktualizováno 09.07. 17:30

Záchranáři vyprostili ze zatopeného jeskynního komplexu na severu Thajska dalšího chlapce. Uvedl to představitel thajského vojenského námořnictva. Čtyři hochy se podařilo dostat na povrch již v neděli, osm osob v jeskyni stále zůstává.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jeroným Pražský b. (3 hlasy) 09.07.2018 13:22

  Padákový smrtihlave Miroslave Kalousku, nechceš si v době monzunových...

 • Dluhoslav Henex (3 hlasy) 09.07.2018 11:21

  S cynickou brutalitou mne napadá, že by v podobném jeskynním systému...

 • Guru Jára (2 hlasy) 09.07.2018 14:49

  O čem to mluvíte?O jakých fotbalistech?

 • Jeroným Pražský jrr (1 hlas) 09.07.2018 16:17

  Smekám,před záchranáři!!!Doufám,že akce dopadne dobře!Štěstí,že...

 • Jeroným Pražský jrr (1 hlas) 09.07.2018 16:20

  Ten zvratek pod nickem pn pn,je třeba zablokovat!!!Jen nesmyslné...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ten zvratek pod nickem pn pn,je třeba zablokovat!!!Jen nesmyslné ,stále se opakující štěky nadávek,nikdy žádný názor,myšlenka.Blokujte jej,nahlašte,pro jistotu ještě e-mail redakci.Každou diskuzi totálně zprasí!

1 hlas

Smekám,před záchranáři!!!Doufám,že akce dopadne dobře!Štěstí,že vykázali hyení lejna novináře do patřičné vzdálenosti!!!

1 hlas

Mezitím ve Středomoří když bylo od začátku roku 1400 mladých kluků utápějících se po té co měli sen hrát pro některý z evropských fotbalových velkoklubů, tak EU se zdá, že nebyla schopná vynaložit ani takové úsilí jak v Thajsku kvůli mnohem menšímu počtu...

0 hlasů

Určitě jsi myslel Eritrejce a migranty,co proudí do Evropy.To je tolik talentů,z jakých klubů byli....?Každý není přece talent,taky jsi chtěl napsat něco moudrého a vidíš,jaké výblitky nestále píšeš.To víš příroda si poroučet nedá

1 hlas

Každá dívka z Polska v USA nutně nemá talent aby se z ní stala:

https://culture.pl/en/article/8-polish-hollywood-actresses

ale to není důvod pro nemálo dívek aby se do USA vydaly se sny o slávě a bohatství.

Stranou toho to nejsem já který by poslal celý hasičský sbor ČR do Thajska na záchranu hrstky kluků mezitím co se za jeden měsíc před břehy Evropy utápělo stovky osob, a mezitím co se EU tváří jako by vůbec nebylo relevantní téma aspoň to, že turismus výletních lodí a pobřežní turistiky značně utrpí když se není ani schopno někoho vytáhnout z vody, o kterém se na dálku těžko ví zda "ekonomický migrant", turista, nebo například námořník z USA kterému byla potopená loď invazní flotilou Ruska.

0 hlasů

Nebo pokud jsou slova a dokonce celé věty moc složité pro některé, tak zjednodušeně:

U pobřeží Evropy to možná vypadá takto:

https://www.youtube.com/watch?v=GuwtNDkHch0

A co (členové) EU? Se akorát dloubou v nose pokud zrovna nepijí drahé šampaňské, a teprve kdyby se něco objevilo ve zprávách, tak se po usedání možná usnese aby se vyslalo někoho aby se na to podíval a vyhotovil zprávu tak do 6 měsíců, neboť se nemá nic moc pobřežní stráž která by měla přehled o pohybu plavidel a schopnost adekvátně jednat. Hrozné, ne?

0 hlasů

O čem to mluvíte?O jakých fotbalistech?

2 hlasy

"...Awal left Cameroon aged 17 in a bid to reach Europe and become a professional footballer."

"European glory is also the dream of his teammate, Takoute Styve"

https://www.modernghana.com/news/839154/african-lions-dream-of-football-glory-in-libya-camp.html

https://www.sbnation.com/2017/9/5/16231462/soccer-immigration-united-states

...

0 hlasů

Klobou dolů před Thajci,ti naši záchranáři,co se podbízeli by tím tunýlkem ani neprolezli,natož,aby někoho tahali ven

1 hlas

Plně souhlasím s tím, že před Thajci a všemi co se tam starají o to, aby kluci se svým trenérem byli zachráněni, se má smeknout klobouk a to hodně hluboko. - Nesouhlasím s tím, že naši záchranáři jsou horší. Záchranáři všude na světě jsou vzácní a stateční lidé, bez ohledu na národnost. Záchranář, vždy nasazuje
svůj život pro život toho druhého - pro jeho záchranu.

0 hlasů

Souhlas,jen jsem reagoval na vnucování,do podmínek,které jsou zcela odlišné než u nás.Ale jinak máte pravdu

1 hlas

Padákový smrtihlave Miroslave Kalousku, nechceš si v době monzunových dešťů udělat výlet do Thajska ? Mají tam krásné jeskyně a v nich ještě nádhernější krápníky. Prosím, zvaž to, je to úchvatný zážitek.

3 hlasy

S cynickou brutalitou mne napadá, že by v podobném jeskynním systému navždy mohli zmizet padákový smrtonoš Kalousek z TOP 0009 a ta jeho papuánská opice. Jinak thajským hochům - samozřejmě - přeji záchranu.

3 hlasy

Ty bys tam taky mohl zmizet...

0 hlasů

Do jeskyní má lézt speleolog, a ne fotbalista. Existují kluby jeskyňářů, kam chodí i děti, ale vedou to zkušení a inteligentní lidi, ne nějakej trouba s mičudou. I tak je to poněkud adrenalinová a riskantní záležitost.

0 hlasů

Jakou další pitomost napíšeš kravko?

1 hlas

Nesmysl !!! Píšete madam o něčem o čem nemáte ani ponětí, natož nějakou zkušenost. Domníváte se, že například ten záchranář,který nepřežil byl nezkušený,neinteligentní a trouba? Je to prostě jedno z neštěstích co se ve světě bohužel stávají a těžko jim lze předcházet. Teď jde především o to, aby celá záchranná akce měla dobrý výsledek pro všechny, jak pro ty chlapce,tak i pro všechny kdož o jejich záchranu usilují.

0 hlasů

Dobře vím, o čem píšu. Jeden speleolog byl můj dobrý kamarád, než jsem se odstěhovala jinam. Samá šlacha, takový pavouk jako je např. Adam Ondra. Dokázal se držet konečkama prstů za zavřené dveře asi neomezeně dlouho. Vzděláním inženýr, buď strojař nebo možná přímo geolog. Fakt ne čutálista, co viděl z jeskyně akorát tak pěkné video. Ten , co se tam utopil, už lezl do zatopené jeskyně osvobozovat toho troubu. To je jako jít hasit požár, chápeme?

0 hlasů

Mnoho zbytečných slov ale budiž, Váš názor. Uvědomujete si ale,že toho jejich trenéra vlastně urážíte aniž o něm vůbec něco víte. ---Chápete?!

0 hlasů

Stát se to mně jako matce, tak bych to nerozdýchala. Mladej jezdil na kajaku, taky silně riskantní aktivita, ale ti, co s nima jezdil, to byli zkušení kajakáři, měli naježděno v Norsku, v Alpách, i leckde jinde. Stejně se mě lidi ptali, jestli se o něho nebojím. Měli vybavení a v nebezpečných místech se rozestavěli kolem řeky. S fotbalistou tak leda na nafukovače Berounku.A když do jeskyně, tak s lístkem a průvodcem.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2019 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.