Erdoganovi poradil bůh
Žádná antikoncepce. Turkyně musí rodit!

30.05.2016 14:28

Žádná muslimská rodina nemůže přistoupit na antikoncepci a rodičovské plánování. Řekl to na vystoupení v Istanbulu turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jaroslav Beneš (5 hlasů) 30.05.2016 14:59

  Snad už konečně evropským potentátům dojde, že Turecko není Evropa a...

 • František Matouš (3 hlasy) 30.05.2016 20:19

  Ten Turek to asi odkoukal od Hitlera. Za války měli Němci taky nějaký...

 • Honza Hloupý (2 hlasy) 30.05.2016 19:24

  Oni to evropští potentáti vědí moc dobře, jenže jak jde o udržení a...

 • Oldřich Novotný (1 hlas) 30.05.2016 17:24

  Udavač Jan Čulík z Britských listů se postaral o perzekuci českého...

 • Vlastimil Pražák (1 hlas) 30.05.2016 17:55

  Velmi pozdě,antikoncepci měli použít jeho rodiče.A mnoho dalších...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Kde jsou Turecti generalove? Ti prece vzdycky byli rozumni a zametli s islamskymi excesy.

0 hlasů

Ten Turek to asi odkoukal od Hitlera. Za války měli Němci taky nějaký oplodňovací plán.

3 hlasy

Takhle se buduje chalífát.
Bezvízový styk mají Turci na spadnutí, tak teď milé Turkyně koukejte rodit, ať jsou nevěřící co nejdříve přečísleni.

1 hlas

Nápodobně jak pohled ř.katolická církev zřejmě. Že se katolická církev nestará ani u katolíků aby bylo dost pracovních míst, natož aby každá rodina měla pole dost velké na to aby uživilo rodinu klidně i o 20 členech případně že zajištěný podíl ze sklizně intenzivního zemědělství, to asi detail i přes to že počet obyvatel jíž nějaký čas mnohomnohonásobně vyšší než před více než 1000 lety, a že ten růst obvykle značný faktor ve výskytu bídy jako takové.

Což ne, že bych to bral jako skandál když vícehlavá rodina. Ale vládní politiky typu "tak v Německu brzo bude 50 miliónů důchodců, a proto se veřejně zadlužujeme ještě více aby bylo co nejvíce mladých (jakože čím více dětí tím se zvýší jednotlivý příspěvek na dítě současně v Německu u Němců - dříve za účelem zvyšování počtů do armády a na kolonizace, dnes v naději daňového výnosu a placení mj. důchodů které brzo zřejmě tolik roků co se pracovalo (pokud se práci mělo)) pro které připravujeme úžasné panelákové byty v kterých můžou bydlet za nájem, a což to, že se kdo trochu při smyslech každý rok modlí aby nebylo extrémní sucho nebo podobně případně znamenající hladomor který při čím větším počtu obyvatel tím katastrofálnější" to mi nepřipadá zrovna úplně s hlavou a patou. Jistěže se v liberálním pojetí nechce moc plést do záležitostí v podstatě soukromého charakteru, i když jde o věci typu Polačky jezdící do Německa na potraty na kterých někteří Němci vydělávají. Ale přístup typu "vláda se postará a možná i prachy ukradne aby všem dětem z rodinám zvyklý žít z veřejné kapse vše i v dospělosti zajistila vše i pokud se politika nízkých platů (a potažmo nutnost i u zaměstnaných mít příspěvek na dítě pokud se nechce žít v chudobě) ukázala být všehovšudy zas ne tak výnosná na daních (obzvláště když mnohá korupce)" mi přijde docela krátkozraký a ne jak bych si já představoval jak by mainstream rodinná politika mohla vypadat. Konkrétně že když značný výdělek a vlastní bydlení, že peněz dost aby bylo i na díte nebo dva nebo i více. Což ne, že když není dost pracovních míst aby kdo práci nemá neměl možnost živit dítě/děti, ale například když se stejně vychází z toho, že všeobecný příspěvek na dítě a část toho by se dalo na stavební spoření, tak ten jedinec sám má nějaké prostředky na to si zaplatit vlastní bydlení kde chce a že to není vše zavislé na nějakém aby každé město dělalo víceméně spekulativní odhady ohledně kolik kterých bytů během několika let zapotřebí neboť prostě využívající tržní mechanismus v kterém i dítě z chudé rodiny ne závislé na tom co která vláda zrovna dělá a zda vůbec nějaké veřejné prostředky, atd.

0 hlasů

Tady je dobře vidět, jaký je to průšvih, když se do politiky začne motat náboženství. Erdogan je takový český Duka.

1 hlas

Velmi pozdě,antikoncepci měli použít jeho rodiče.A mnoho dalších obřezanců taktéž.

1 hlas

Udavač Jan Čulík z Britských listů se postaral o perzekuci českého lékaře v multikulti politicky korektní Británii.
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/71732/cesky-lekar-je-ve-velke-britanii-v-klatbe-varoval-pred-islamizaci-ostrovni-zeme.html
Bojkotujte Britské listy.

1 hlas

Ten padišáh se má, radí mu sám bůh. My bezvěrci si musíme poradit sami a když to zvoráme, nemáme se ani na koho vymlouvat.

1 hlas

Snad už konečně evropským potentátům dojde, že Turecko není Evropa a veškeré dohody s ním jsou možné pouze tehdy, pokud je to pro mohamedánství ku prospěchu. Na merkelovskou iniciativu a pochlebování řady evropských politiků včetně našich můžeme jen a jen dopllatit. Pokud bude EU řízena Merkelovou, Erdoganem a dalšími "politiky", nemá její existence dále smysl. V řadě zemí pak ani jejich vláda, včetně té naší.

5 hlasů

Oni to evropští potentáti vědí moc dobře, jenže jak jde o udržení a utužení moci, je jim spojenec mohamedán bližší než vlastní občani. Kromě toho jsou evropské "elity" naprosto neschopny a neochotny se poučit z historie a stále se domnívají, že appeasment je nejlepší cestou k pacifikaci nájezdníka.

2 hlasy
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 13/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Animáček

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.