Březen 1939
Britové nechali Židy napospas Němcům, telegram neřešili

23.01.2020 06:15

Polští Židé poslali v březnu 1939 obsáhlý telegram britskému ministerskému předsedovi Nevillovi Chamberlainovi se žádostí, aby jim umožnil emigrovat do tehdejší Palestiny.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Jan Gavroch (2 hlasy) 23.01.2020 15:27

  Jak to skutečně bylo se nedozvíme Členové t.zv. Ústavního soudu...

 • Vlastimil Styblo (1 hlas) 23.01.2020 06:23

  Tomáš Krystlík: Co chybí v českém dějepise. Zdaleka to nebyli jen...

 • Jan Gavroch (1 hlas) 23.01.2020 15:15

  Židé, kteří chtěli obsadit Palestinu tam šli proto, aby vyhnali...

 • antonin vaclav (1 hlas) 23.01.2020 08:30

  Krystlík, lidi o něm píší, že je to sudetský hulvát.

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 23.01.2020 08:19

  Ve Wahnsee žádná konference nebyla.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jak to skutečně bylo se nedozvíme Členové t.zv. Ústavního soudu zakázali i ve vědeckých dilech napsat pravdu
-.-
Historička Eva Nečasová se musí omluvit dcerám Huga
Salm-Reifferscheidta za výroky, které o něm napsala do své knihy „Cui bono restituce?“. Neuspěla totiž se svou stížností k Ústavnímu soudu (ÚS). Ten v úterý konstatoval, že i badatel si musí dát pozor na to, jaká přirovnání používá, a že i SVOBODA SLOVA vědeckého zkoumání má své hranice.

„ÚS pokládá za samozřejmé, že svoboda vědeckého bádání má své hranice a končí tam, kde koliduje s jinými ústavními právy. Přirozeným korektivem svobody vědeckého bádání jsou také etické normy. V posuzovaném případě ÚS sdílí závěry obecných soudů, že stěžovatelka meze ochrany svobody vědeckého bádání překročila,“ dodal Jirsa.
-.-
Tohle rozhodnutí členů t..zv. ÚS, může vyvolat, podle mne, pochybnosti i o holokaustu

2 hlasy

Židé, kteří chtěli obsadit Palestinu tam šli proto, aby vyhnali domorodce z jejich půdy, domů, polí a pastvin. Aby jim uloupili VODU a tím je mučili, ponižovali, pomlouvali a nakonec krutým způsobem vyvraždili. Vláda Peru jim nabízela azyl. Sovětský svaz jim nabízel možnost vytvořit celou republiku v rámci SSSR.
-.-.-
Dost židů, Židů a členů židovských obcí-ekonomické a politické globální organizace má a realizuje níže uvedený program.
"Toto praví Hospodin zástupů, Bůh Izraele;…Já jsem učinil zemi, člověka i zvířata…dávám ji tomu, kdo je toho v mých očích hoden…Budou mu sloužit všechny pronárody…pronárod či království, které by nesloužilo
jemu…které by svou šíji nesklonilo…ten pronárod postihnu mečem a hladem a morem, je výrok Hospodinův (židovskými
farizeji několik staletí sepisovaná bible/tóra, Jeremiáš 27 "

1 hlas

Tak Angláni "pomohli" židům ještě po roce 1945. Když se koncetráčníci z Evropy snažili po moři dostat do své zaslíbené země Palestiny. Tak transport. lodě měli zakázáno přistát u pobřeží. Tak že ti kteří přežili utrpení v koncetráku a holokaust, tak se nakonec utopili v moři když se v noci snažili doplavat na pobřeží. Angláni by se také v té Izraeli vedle Makrely, a Pšonků měli stydět!

0 hlasů

Tak tak.

0 hlasů

Konference ve Wannsee je označení pro setkání vysokých představitelů nacistického Německa, které se konalo v úterý 20. ledna 1942 v zámečku na břehu jezera Wannsee poblíž Berlína. Jediným bodem jednání byla koordinace konečného řešení židovské otázky (jo konference ve Wannsee byla...

0 hlasů

Britove a nechali nehoho napospas?
nebo dokonce zradili a zahodili dohodnute smlouvy??
kdo by to byl rekl :-))))))))))

jenom v tom ma rude vemeno v redakci trochu zmatek:
"Nacisté během něj vyvraždili"
nebyli to nahodou NEMCI???
za velkeho jasotu a asistence polaku :-))))))

ale rude vemeno v redakci ma jasne zadani :-)))))

0 hlasů

Tomáš Krystlík: Co chybí v českém dějepise. Zdaleka to nebyli jen Britové. Židé žádali doslova celý svět? Ausrálii, USA, Nový Zéland, všechny. Ten sir Winston atd byly akce jednotlivců, nic neřešící.

A Němci "čekali", kdo je přijme. Až do roku 1942. Pak přišla konference ve Wahnsee, kde bylo konstatováno, že o Židy nikdo nejeví zájem a je tedy nutno "tuto otázku konečně vyřešit."

Ne že by do té doby s nimi zase jednali v rukavičkách, ale po té konferenci to bylo plánované masové mordování. Robert Merle: Smrt je mým řemeslem. Zpověď Hösse, velitel lágrů v Oswienczimi.

Lůza celého závidící pracovitým, vzdělaným a úspěšným a bojící se jich v praxi, by se dal jinak nazvat Holocaust.

1 hlas

žádné paměti z vyhlazovacích lágrů na Krymu,u bílého moře, na čukotce a Kamčatce? Vedených rasistickými semity žid-názi ritou zimmermanovic,berijou a neftálijem frankelů?berija a stará Rita učili nácky jak na to na konferencích v zakopaném a v Krakově,mešuge ajnštajn.jako tvrdě pracující soudruhy považujete s.vajnštajna,který jde k soudu, nebo už odsouzeného pašeráka drog greenberga,který kašíroval důchodový šek maminy, mrtvé od roku LP2004?nebo bratry madoff,co už bručí? nebo epštajna,co se zaměřoval radši sám v loch v brokolíně?proto vás NIKDE nechtějí, svoloči.pakáž co lže, krade a vraždí.

0 hlasů

oprava nápovědy... co se ZAMORDOVAL v LOCHU...

0 hlasů

Krystlík, lidi o něm píší, že je to sudetský hulvát.

1 hlas

Pakliže píší zloději majetku sudetských Němců a jejich vrazi něco u hulvátech, asi by bylo zajímavé, si to přečíst, co? nebojte, i on tam má minely. Dvacet let to smolil a trochu jsme si podopisovali, jestli si to nemohl pohlídat tím, že by si to po sobě přečetl, že z něj zase udělají blba...
Chcete-li znát historii, musíte jednotlivé zdroje porovnávat. Analýza a syntéza. Dlouho jsem nemohl přijít na to, proč nemohli Masárik s Benešem, najednou přijít Habsburkům na jméno, když pár let předtím horovali za zachování R-U. Říkal jsem si, jedině koryta. Přečtěte si Krystlíka, přejde vás humor. To byli magoři, ale koryta tedy byla u nich na prvním místě. Kdybyste mu nevěřil, přečtěte si i autory, na které se odvolává, hlavně Josefa Fučíka, ale varuju vás, u toho si pobrečíte. To není už vůbec hezké čtení. Tam vám dojde spousta věcí, co vám hlodala v hlavě, proč se to a to událo tak a tak. Fučík je vojenský historik, píše moc krásně a v jeho díle jsem nenašel jediné chybičky.
Pak je teda Karel Richter, který chtěl jako bývalý bolševik napravit svoje chyby - a opsal Svobodovy blufy Z Buzuluku do Prahy.
Nějaký klučina jménem Klůc se pak vypravil do německých archivů a zjistil, jako první český autor až v roce 2015, jak to bylo u Sokolova skutečně. Tam jsem brečel zklamáním a vztekem asi hodinu. Četl jsem to asi desetkrát dokola, nechtěl jsem tomu věřit. Odkaz na archiv a kde tam ty info jsou... Byl jsem tam skrz chlapa tady od nás, co jsem o něm napsal příběh, sloužil na U-315. Ještě žije. Němci v tom mají pořádky neskutečné a ochotní jsou nesrovnatelně s našima.
Ne, skutečně svoji historii krásnou nemáme, ale ostatní národy taky ne. Němci si ji přiznali až nějak moc, my zatím pomaloučku... našlapujeme. Ale: už autoři, co píší fakta a ne českou propagandu, nejsou napadáni. Už se to hýbe.

0 hlasů

Ve Wahnsee žádná konference nebyla.

1 hlas

Konference ve Wannsee je označení pro setkání vysokých představitelů nacistického Německa, které se konalo v úterý 20. ledna 1942 v zámečku na břehu jezera Wannsee poblíž Berlína. Jediným bodem jednání byla koordinace konečného řešení židovské otázky

0 hlasů

No tak to je tak 10% pravdy. Ta konference ve Wahnsee nebyla ani těmi německými nácky svolána ani z plezíru ani z nějaké pomsty a přecházelo jí ukrutné množství dlouhodobého, soustavného a nehanebného jednání celého světa, které by se dalo nazvat: nahnání Židů Hitlerovi do pecí. A můžete se vrátit až do doby Velké války a mnohem hlouběji do věků, abyste zjistil, o co šlo s těmi Židy: úspěšní, chytří, vzdělaní, ohrožovali by ostatní, zabrali by jim jako schopnější jejich teplá místa. Že by zemi přinesli blahobyt, tak daleko lůza nikdy nedokáže uvažovat.
Hitler hledal celé roky řešení, jak se Židů zbavit, ale nechtěl je od začátku vyhladit. Až když mu, magorovi, nedal svět na vybranou. Ano, on byl magor a nese za to svoji vinu, ale celý svět věděl, že je magor a jak to s těmi Židy dopadne, když nebude jednat. A ejhle, za chvíli už magor nemordoval jenom Židy a Němce, ale celou Evropu.

0 hlasů

To ano. 😎

0 hlasů

Lůza celého světa...

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 1/2023 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

VIP svět

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Komplet

Sedmička Retro

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi