Azylová politika
EU projedná, jak v budoucnu přerozdělovat migranty

02.12.2019 10:52

Budoucnost azylové politiky Evropské unie budou v pondělí probírat ministři vnitra členských zemí na jednání v Bruselu. Diskutovat budou mimo jiné o novém návrhu Německa na přebírání migrantů členskými státy.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Kamil Vont (7 hlasů) 02.12.2019 13:51

  Bruselský bolšán si může projednávat, co chce. My jeho muslimské...

 • František Matouš (6 hlasů) 02.12.2019 13:04

  Nechápu, proč by měly zadlužené státy EU živit armádu ilegálních...

 • Honza Hloupý (4 hlasy) 02.12.2019 13:46

  Ještě nedávno se Bureš bušil do prsou, jak ty kvóty a přerozdělování...

 • cestmir beranek (2 hlasy) 02.12.2019 16:24

  Protože mají v čele eurobolševiky, kteří slaví Marxe a blekotají o...

 • Franta Kocourek (2 hlasy) 03.12.2019 05:06

  Ale ale, co to je za fake news. Eu to s námi myslí dobře a nic nám...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ale ale, co to je za fake news. Eu to s námi myslí dobře a nic nám sem necpe - že multinickové - ubozí dementi "oba vlastíci", ubrečenec jeroným, který připspěchá s "chytrou" teorií, že čmoudy nám sem posílá Rusko a místní nertáhlo rarach.
Pak přispěchá styblo a bude mečet něco o vyděšencích a sám se na čmoudy třese jak slepice na flus. No pojdte nám to vysvětlit, yntelygenti :))))))
Jo a styblo vám začne ještě kvičet o tom jak je důležitý, protože prý opravuje transformátory, takže jeho názor musí být slyšet. Protože prý opravuje transformátory. A je jediný na světě co to umí, jestli vůbec. Bez něj bychom prý chcípli, tak ho musíme poslouchat. Nepřipomíná vám to taky něco :)))????
CZEXIT

Další blbá česká sluničkářka se stala obětí afrického násilníka. Zneužil a týral ji v Itálií

ITÁLIE - ČESKÁ REPUBLIKA / ČEŠKA BYLA V ITÁLII MULTIKULTURNĚ OBOHACENÁ OBČANEM NIGERIE!!!! 23-letá Češka poznala svého násilníka - trýznitele asi před rokem, a to přes Facebook. Šlo o Nigerijce, 26 let. No znáte to, láska jako trám... 🙁 Před asi 15 dny se milenci poznali osobně. Dívka totiž sedla na autobus a dojela do obce Tribano, přičemž obdržela i nabídku k sňatku. Samozřejmě vůbec netušila, co jí na Apeninském poloostrově čeká...

Po osobním setkání ji totiž čekal pouze horor a šok. Za několik málo dnů plných komplimentů a dvoření se Afričan kompletně změnil. Jeho chování bylo agresivní, vyhrožoval jí, fackoval, napadal, fyzicky i psychicky. Dívku dokonce i okradl o asi 2 tisíce euro.

Hrubé zacházení pokračovalo po celé dny, dokud se dívce nepodařilo, ve chvilce nepozornosti svého trýznitele, zalarmovat prostřednictvím WhatsApp francouzského přítele, který okamžitě zavolal policii v Padově.

Dívka byla následně nalezena v malé místnosti v šoku, pak odvezena na stanici a na vyšetření do nemocnice. Mezitím začalo pátrání po násilníkovi. Ten byl dopaden a obviněn za únos a sexuální násilí. Pro úplnost: šlo o dalšího chudáčka žádajícího o azyl, který byl hostem neziskovky Edeco.

Zdroj: http://www.ilgiornale.it

https://www.eurabia.cz/Articles/33598-dalsi-blba-ceska-slunickarka-se-stala-obeti-africkeho-nasilnika-zneuzil-a-tyral-ji-v-italii.aspx

CZEXIT

2 hlasy

Františku, ale vy jedete. Vy jedete! Bububu! Že vám vypnu proud a neuvidíte na migrošky pod svou postelí? Pozítří přijde čert a Fratnišku, není to muslim ani migrant! Má sice černou hubu, ale taky řetěz a taky pytel na zlobivé Františky. To si zase navalíte plné pudlo, co?

Ten článek je o tom, aby se rychle vytřiďovali nelegálové z masy nelegálů. Přečtěte si ho ještě jednou, dvakrát, stokrát. No já vím, že marně, že jste tupec, ale strašně zábavný. Tak a teď do mě, Františku!

1 hlas

S debile.m se fakt nemá cenu bavit.
LEGÁLNÍ MIGRANT NENÍ ANI JEDEN Z TĚCH KOBYLEK.
CZEXIT

1 hlas

A ty nikomu proud opravdu nevypneš. NEbo si myslíš, že ti tu někdo skočí na ty tvoje kydy? Jsi maximálně zaměstaný jako uklízeč veřejných hajz.lů, na víc intelektuálně nemáš.
Jako všichni havlojedi.

0 hlasů

Z Vašich příspěvků vyplývá,že Vy opravdu nebudete žádný génius.

0 hlasů

Mezi radky ctu: tady mate cmouda a postarejte se o nej, dame vam za to pamlsek.

1 hlas

Protože jste primitiv, uniklo vám, že se jedná o rychlé vyřizování hord nelegálů. Což je i v našem zájmu. Rychle razítko: nežádoucí, další! Vy máte určitě s Františkem oči vyvalené děsem jako šprůdláky.

1 hlas

No já ti Vlasto nevím,pochybuji,že by EU měla ve slovníku výraz nežádoucí,ten je zakázán málem pod trestem smrti.

1 hlas

To ale eurohujerovi a negrofilovi nevysvětlíte. On bude blekotat své o těch "fajn lidičkách" a našem "xenofobním strachu". Ono nemusím myslet zrovna na cikánské kapsáře, když si hlídám peněženku a na cikánské zloděje, když si zamykám sklep, protože mi ho cikán už vykradl a souseda okradla cikánka, no vlastně jen zkusila, on ji chytil a dal i pár facek a jejímu šmejdovi co ji podporoval dal pěstí, jenže holt každý nemá dva metry a pěsti jak kopací míč. A stejně nemusím čekat, až nějaký svrab musulmanský přileze a jestli se bude chovat slušně nebo dělat binec. Když nepřileze, mám jistotu, že binec dělat nebude. Eurohujeři a ti hlupáci co věří, že se jen "bude rozhodovat o udělení azylu" si ve své slbomyslnosti neuvědomují, že jak je jednou migroš zde, tak i když azyl nedostane, už se ho nezbavíme. EU dodá že bude v režimu "strpění" (jako v germanistánu) a to že nedostane azyl bude celkem fuk.

0 hlasů

Zasranej zapadni bolsevik si neda pokoj a neda. To jsme to teda dopracovali.

0 hlasů

Chcete najít dívku pro sexuální setkání zdarma? Vítejte - www.GetMeets.com

0 hlasů

V4? A není to náhodou tak, že Slováci už musulmany přijali? To je pak jednota :-(

0 hlasů

Bruselský bolšán si může projednávat, co chce. My jeho muslimské slimáky nebereme.

7 hlasů

Jenom se uklidněte, nikdo po nás nechce, aby jsme je brali, ale abychom přispěli na rychlé vyřízení jejich žádostí. Rychlé zamítání.

1 hlas

Ještě nedávno se Bureš bušil do prsou, jak ty kvóty a přerozdělování krimigrantů v Bruseli zaříznul. A hele, už je to tu zase!

4 hlasy

Ano, musí se hledat způsoby, jak migraci zamezit a jak příliv ekonomických štěnic pakovat, odkud přišly. To se musí dělat legálně, podle zákona. Ale vy nejste zákon!

0 hlasů

vsak je taky Babis podle Bruselu znovu ve stretu zajmu :-)))))

1 hlas

Nechápu, proč by měly zadlužené státy EU živit armádu ilegálních migrantů.

6 hlasů

O tom v tom návrhu není ani slovo. Jen ve vaší palici. Bububu, migrošek! Jedná se o tom, je co nejrychleji pakovat pryč.

1 hlas

Protože mají v čele eurobolševiky, kteří slaví Marxe a blekotají o "lidských právech" aniž by zmínili, že ta práva mají i ti kdo v zemi žijí a že migranti mají především povinnosti, přičemž jednou ze základních je mít v pořádku doklady.

2 hlasy

A přesně to se má dít. Je to sice pozdě, ale konečně.

0 hlasů

Vy jste asi inkludovanej. V Řecku vyloví negra z vody, zaregistrují ho a pošlou do ČR, tady ho "posoudí" jestli má nárok na azyl, když si odmyslím, že dle EU má na azyl nárok skoro každý, tak i kdyby ho neuznali, tak co se asi stane? Skončí jako "strpěný". Tak jako v Německu. Už nikdy ho nedostanete pryč. Kolik z těch kteří nedostali azyl v Německu bylo odlifrováno? Řádově pár set z víc jak milionu migrošů a desítek tisíc neazylantů. A to ještě většina jela domů za úplatu, a někteří proto že něco provedli. Pokud se sem dostanou už tu budou na pořád.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 14/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.