Islám stranou
Antiislamista slibuje ráj, když Nizozemí vystoupí z EU

13.02.2014 08:10

Nizozemský poslanec a nejznámější obránce Evropy před muslimským nebezpečím Geert Wilders změnil v uplynulých měsících směr svého hlavního útoku. Zmírnil bušení do muslimů a začal se už podruhé ve své politické kariéře soustředit na tvrdou kritiku Evropské unie. Krajanům slibuje, že pokud Holandsko opustí bruselský spolek, stane se zemí zaslíbenou, mlékem a strdím oplývající.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • petr petr (7 hlasů) 13.02.2014 07:20

  Máte pravdu a souhlasím že je čas zbořit žalář národů !!!

 • Deadman´s Hand (7 hlasů) 13.02.2014 07:37

  Článek se trapně pokouší zesměšnit Geerta Wilderse, místo toho, aby...

 • Petr Petrov (5 hlasů) 13.02.2014 08:48

  Ten člověk má mé sympatie. Říci v součastné pro arabské EU, na plnou...

 • Jaroslav Hradil (4 hlasy) 13.02.2014 09:28

  Takových populistických blábolistů je.. A kvůli všem se budou psát...

 • Pavel Kolář (3 hlasy) 13.02.2014 08:12

  Můžete konkrétně uvést větu nebo věty, které Wilderse zesměšňují?...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Při široké definici pojmu obava, osobně je mi v podstatě jedno jestli nějaká banda která si myslí, že všechno je jejích osobním majetkem a všichni jejich osobní lizači bot je složená ze sebe se nazývajících muslimů, národovců, soudruhů, kombinací téhož, atd. apod. A nejen v rámci toho se mi zdají nějaké snahy térapeutické přes politické prostředky jako docela nemístné, zvláště v souvislosti co poněkud vypadá jako snahy o povzbuzení k militanství přes nějaké pofidérní prostředky. Sice ne nutně něco co by se dalo kritizovat na České republice, jako že odsouzení útoku ve Vítkovu je jistě úkazkou toho, že nedochází k tomu jako by se říkalo že místní zákoník je místním leda tak na vytření, ale právěže poněkud jde o to, že to, že to tak je v České republice nutně neznamená, že to tak je všude, a potažmo bych akorát chtěl upozorňovat, že politické asociace s dejme tomu i politickými stranami za hranicemi není nutně, že oni vidí všechno naprosto stejně a tudíž například když Ministr školství řekne, že má rád děti, tak to mnozí možná chápou jako dobrý předpoklad k tomu, že je Ministrem školství, ale z takového výroku by mohlo i vyplývat, že je mu docela jedno jestli pečené nebo vařené. Drsný jazyk? Pokud se jako čeká, že v momentu kdy se něco hrozného stane, že všichni zavřou oči a nikdo o tom nebude mluvit, tak to mi osobně nezní jako dospěle.

0 hlasů

Takže navrhuje Nizozemcům více půjčování od bank a více spoléhání na přístav jehož obchod z velké části souvisí se zahraničními zeměmi (v kterých jsou pochopitelné snahy celkovou spotřebu ropy i uhlí snižovat, i snahy o zamezení přepravy ropy z a přes moře, neboť havárie ropovodu na souši sice také hrozná, ale aspoň tam není že by se to mořem rozneslo širokodaleko)? Pokud a pokud to tak chtějí, tak asi nezbývá než popřát hodně štěstí.

0 hlasů

Nizozemci by podle něj nemuseli převádět své daně do Řecka a také by mohli skončit s placením sociální podpory Bulharům a Rumunům.
Má pravdu !

1 hlas

Takových populistických blábolistů je.. A kvůli všem se budou psát články?

4 hlasy

Přidávat k článku videa v nizozemštině bez českých titulků mně připadá naprosto scestné a k ničemu.

1 hlas

Ten člověk má mé sympatie. Říci v součastné pro arabské EU, na plnou hubu, že si musulmani mohou trhnout nohou a vyjadřovat neochvějnou podporu Izraeli, to chce koule ...

5 hlasů

Z principu, být 'otrokem' nějakého co vlastně ani moc neví a akorát je tam kde je protože to zdědil protože byl někde narozen (což osobně neberu jako vlastní výkon, viz i že si rozhodně nemyslím, že by kdokoliv měl jakkoliv být trestán za to že ho (tělo) někdo jiný zplodil a že byl narozen), to je mi osobně jistě také proti srsti, však nějaké argumenty typu "alespoň zná nějaký film co jsem taky viděl" u osob považovaných za bližších, to mi zní poněkud jako argumenty vyplývající z nějakého Stockholmského syndromu či podobně.

Co se týče toho středního východu, nevím jak to je smluvně v rámci NATO a jistě neříkám, že talibanský politik typu "my chceme účit dogma, a tak nějak v rámci těch našich dogmat byl společný útok na Izrael velmi dobrý, ale společný útok na Afghánistan velmi špatný" nevyznívá jak nějaký neonácek, ale co vím tak podpory ze strany i EU je vícero, ale určitě ne taková, že by se podporovalo vyhlazení kohokoliv atd.

0 hlasů

Cekam, ze se tady za chvili objevi celej uricenej Venda s vetry:-)

0 hlasů

Když Wilders bojuje s islámem, má mou podporu. Boj s EU v jeho podání je a nedůvěryhodný. Jen si vedle mohamedánů našel novou oparketu, na které chce získávat body.

1 hlas

Článek se trapně pokouší zesměšnit Geerta Wilderse, místo toho, aby se pokusil vyvrátit jeho argumenty. Nigel Farage, Geert Wilders, Thilo Sarrazin a řada dalších méně známých lidí, kteří se nebáli říci pravdu, byli ještě nedávno v době evropské svobody a demokracie dehonestování v médiích, vyhazování z práce a dokonce i obžalováni a souzeni.

7 hlasů

Co vím tak se obvykle od "novinářského článku" nečeká, že by zaujal specifické politické stanovisko.

Kromě toho, nevím co berete za "člověka který říká pravdu". Co vím, tak například Thilo Sarrazin nevydal například před deseti lety knihu o tom jak neprofesní činnost bankéřů je nebezpečím zatěžování hospodářství a sociálních systémů, či podobně.

0 hlasů

Můžete konkrétně uvést větu nebo věty, které Wilderse zesměšňují? Jeho volání po vystoupení z EU je nesmyslné, stačí se důkladněji podívat na to, na čem je postaven hospodářský úspěch Holanďanů. Proti Wildersovým novým argumentům na výhodnost opuštění EU lze obratem vypočítat protiargumenty, které věc uvedou na pravou míru. To už se také stalo. Stačí se začíst do evropských novin

3 hlasy

Nesmíte věřit všemu, co se píše v novinách.

2 hlasy

Máte pravdu a souhlasím že je čas zbořit žalář národů !!!

7 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 30/2018 najdete >
Týden

Instinkt

Sedmička

Faktor S

Exkluziv

Interview

MarketingSalesMedia

Top dívky

Popcorn

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Family

Barrandov Plus


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.