Slovensko
Babiš uspěl s ústavní stížnosti ohledně jeho evidence u StB

28.11.2019 15:53

Slovenské soudy se budou muset znovu zabývat žalobou nynějšího českého premiéra Andreje Babiše, že je v dokumentech někdejší československé tajné policie StB veden jako její agent neoprávněně.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • petr dvorak (3 hlasy) 28.11.2019 16:57

  Jakpak si s tím poradí profesionální vymývači mozků z v...

 • Bob Kadet (3 hlasy) 28.11.2019 17:18

  Zajímavý je přístup té slavné slovenské Ústavní soudní stolice...

 • Vlastimil Styblo (2 hlasy) 28.11.2019 16:55

  Takže příslušníci zpravoadajské služby ČSSR jsou nevěrohodné osoby...

 • Vlastimil Machura (1 hlas) 29.11.2019 09:58

  Námitka vola. 🐂

 • Karel Musil (1 hlas) 28.11.2019 17:34

  Jde o to, že Babiš původně nesprávně označil žalovaného a teď má...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Zajímavý je přístup té slavné slovenské Ústavní soudní stolice (předchozího senátu). StBáci kteří svědčili proti Babišovi (a jejich materiály) byli uznáni jako hodnověrní, a operativci StB kteří svědčili ve prospěch Babiše, tak bylo rozhodnuto že jsou nevěrohodní! A za ten podivný "nález" slovenského ÚS jim ještě slovenská justice dala nějakou cenu (teda jestli to bylo s ohledem na ten podivný "výstup"nebylo něco jako Slovenský justiční ropák).

3 hlasy

To démonizování StB tímto přiblblým udavačským národem, a i Slováky není ale pro nic za nic. Spousta lidí měla s práskáním svoje bohaté zkušenosti, kdy v rodině vždycky někdo donášel a začít estébáky seriozně poslouchat, co se dělo, by zavánělo docela slušnou celonárodní fackovačkou. To bych se zasmál.....

0 hlasů

Jde o to, že Babiš původně nesprávně označil žalovaného a teď má možnost to napravit. Nejde tedy o žádné rozhodnutí ve věci samé.

1 hlas

To jen jeden z výroků ÚS, a spíše právní klička. Že v tomto případě není nástupnickou organizací "Paměť národa" (která spravuje svazky StB), ale MV SR. I když de fakto materály a podklady jsou od této instituce. U všech nižších soudních instancí Babiš vyhrál. Tak mu musel slovenský ÚS ze zoufalství znevěrohodnit svědky kteří svědčili ve prospěch Babiše..

0 hlasů

Jako policajt jste s těmi práskači musel přijít do styku a můžete říct, kolik jich bylo a co se práskalo a jak se nedali jen tak lehce vyhodit, ale muselo se vším "vážně" zabývat. Kolik to stálo peněz zbytečně a jaké počty tady těch bestií byly.

0 hlasů

Jakpak si s tím poradí profesionální vymývači mozků z v eřejnoiprávních oranizací, zejuména ČT, ČRo, ČTK? Dosud tvrdili, že ÚS Slovenska nedal za pravdu Babišovi, že nebyl splupracovníkem STB machinací se saklutečným důvodem,tj. že žalovanou stranou neměl být Ústav paměti národa. On už si badatel Schovánek s tím nějak poradí, stejně jako u prof. Hoschla. STB totiž vedla dvojí spisy - vázací akty a zápisy vyšetřovaných. Drtivá většina písemností byla skartována Lorencem a spol.

3 hlasy

Takže příslušníci zpravoadajské služby ČSSR jsou nevěrohodné osoby když popisují, jak se to celé mělo a ti, kdo o tom nemají ani ánung tvrdí, že Babiš s StB spolupracoval.
To připomíná výslch K.H. Franka, který mluvil před českými vyšetřovateli čistou pravdu, která se ukázala až sedmdesát let poi válce: odboj vesměs nacionalistických českých spolků by byla bývala kašpařice, kdyby ti neopatrní moulové neskončili pod sekerami svých ideologických kámošů německých ná*cků, udávání se dělo v masovém měřítku a udávali se sami Češi, aniž o to Němci mnohdy stáli a Češi byli Němci dáváni ostatním národům okupované Evropy jako příklad v pracovitosti a šikovnosti. Jak se Čechům totiž stálo za krkem, místo žvanění makali.
Po válce z toho byl poprask, K.H. Frank byl démonizován, ani slovo nebyla pravda... A ono to byla pravda všecko a do mrtě.
Dodnes nikdo estébáky neposlouchá, co vypovídají. Ono Češi si zásadně nepřipouštějí, že donášeli StB stejně mohutně jako Gestapu jejich otcové a dědkové, ýe kolaborace s bolševikem byla národním sportem číslo jedna jako předtím kolaborace s německým nác*kem.
Archivy živých svazků musely lehnout popelem, ještě dneska by se tu jinak střílelo na ulicích. My jsme národ, neskutečné! Jak si pořád jenom lžeme. Jak my nic, chudáčkové, holubičí povahy...Hnusnou historii mají všichni kolem, jen my ji máme pěknou.

2 hlasy

Drž pysk primitivní havlojede.

0 hlasů

Františku, taky vás rád čtu, ale dneska jste nějaký stručný, nefunguje vám klávesa CTRL nebo jste si vzal léky na vaše děsy?
Nesmíte u toho tak kopírování žgryndat, ale lihem to jde vyčistit prej. Tak hezký den, Františku, vyčistit CTRL a ať to lítá. Kalergi, migrošci - jo, a Korán jste konečně četl? Kdyby ne, tak to rozhodně nedělejte, prudce to zhorší vás stav, pak se začnete bát doopravdy, ty vaše stavy dosud to by byly jen povídky pro dospívající dívky.

0 hlasů

Námitka vola. 🐂

1 hlas

Pane Machura, co vám který vůl udělal, že ho urážíte? To je užitečné silné tažné zvíře, klidné. František je naprosto k hounu kulovému, tak prosím jiného tvora, co má stejné životní poslání jako tohle stvoření. Třeba veš.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 11/2024 najdete >
Týden

Sedmička

Interview

Instinkt

TV Barrandov